To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Zakończenie roku w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

.uzytkownik.usuniety.
Naiwnie myślałam, że przedszkole trwa do końca czerwca a tu Leo wręcza mi zaproszenie na uroczyste zakończenie już 13.06. Wszędzie tak jest?

Z
skanna
Zwierzo, u nas było tak, że przedszkole pracowało do końca miesiąca, ale wszelkie uroczystości zakończeniowe (czy to sześciolatki, czy zajęcia z tańca czy coś) odbywały się wcześniej, bo bywa, że rodzice zabierają dzieci już w czerwcu na wczasy. I żeby żadne dziecko nie było pokrzywdzone, to oficjalne imprezy robi się wcześniej.
Inna sprawa, że u nas oficjalne zakończenie roku szkolnego miała tylko zerówka, ale też zawsze wcześniej.
.uzytkownik.usuniety.
A, no to super. Ino troszku wodę z mózgu to robi.

Dzięki icon_smile.gif

Z
A_KA
U nas oficjalne zakończenie odbyło się miesiąc przed faktycznym zamknięciem przedszkola 08.gif . Co roku tak jest...
Właśnie ze względów wspomnianych przez Skanę - jak również u nas dochodzi to, że wynajmowana jest sala, wielka scena do występów w Stodole - i czasowo muszą się jakoś zgrać z nimi...

A przedszkole czynne jest do końca czerwca (+ dyżur w pierwszej połowie sierpnia)
Myssia
U nas 3 i 4 grupa ma dziś zakończenie roku i przedstawienie z okazji Dnia Mamy i Taty a 1 (czyli Kacperka grupa) i 2 grupa mają w poniedziałek 4.06. A przedszkole działa do końca czerwca. A w między czasie jeszcze jakieś imprezy będą, a 15.06 piknik rodzinny.
Tobatka
U nas zakończenie roku w przedszkolu ma być 21 czerwca (żeby nie wpaść w dzień zakończenia roku w szkołach, 22 czerwca)... Ale przedszkole pracuje do 29 czerwca...
ulla
U nas zakończenie też 13.06, ale przedszkole pracuje do końca miesiąca.
Myssia
U nas już po zakończeniu oficjalnym. O matko jak pięknie było, łezki się w oczach kręciły, maluchy dały słodkie przedstawienie icon_smile.gif
ewapolka
u nas przedszkole tez otwarte do konca czerwca, nikt o zadnym wczesniejszym zakonczeniu nie mówi.
Mika
u nas oficjalne zakończenie w czwartek
nie oficjalne -tak jak w szkołach
a chodzic dzieciaki mogą do końca czerwca wink.gif

ale zastanawiam siÄ™ nad czymÅ› innym
czy ewentualne podziękowania/kwiaty to tego oficjalnego dnia się daje?

Saskia
CYTAT(Mika @ wto, 12 cze 2007 - 22:53) *
ale zastanawiam siÄ™ nad czymÅ› innym
czy ewentualne podziękowania/kwiaty to tego oficjalnego dnia się daje?

jesli kwiatki indywidualne to ja dawałam ostatniego dnia, kiedy Michał był w przedszkolu
jesli od całej grupy no to chyba tego oficjalnego dnia wypada, chociaz u nas panie są wyluzowane i nie obraziłyby się gdyby dostały innego
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.