To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

SZUKAM FAJNEGO, SPRAWDZONEGO MIEJSCA NAD MORZEM Z DZIDZIĄ 15 MIES.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

misio
PLANUJEMU SPĘDZIĆ PIERWSZE WSPÓLNE ( W TRÓJKE ) WAKACJE, GDZIEŚ NAD NASZYM BAŁTYKIEM.
MOŻE KTÓŚ Z WAS BYŁ W JAKIMŚ FAJOWYM MIEJSCU...TO PROSZĘ DAĆ ZNAĆ.

CHODZI MI GŁÓWNIE O BOBASKA, ABY BYŁA ODPOWIEDNIA KUCHNIA LUB ANEKS KUCHENNY, GDZIE MOŻNA COŚ SAMEMU UPICHCIĆ I MIEJSCA DO SPACERÓW Z BOBASKIEM.

POZDRAWIAM
Honey*
Dolaczam sie. Ja potrzebuje domku najlepiej dwu pokojowego. Z kuchnia lazienka w jakiejs ladnej okolicy, oczywiscie nad morzem.
DOMIN Przepraszam ze sie doczepiam

Ewelinek
My jedziemy w tym roku do Ostrowa (wioska pomiędzy Karwią a Jastrzębią Górą) objeździliśmy kilka ośrodków ale jest już mało wolnych miejsc. Miejsce jest super ze względu na spokój, niewielki ruch (samochody bo ludzi będzie sporo podejrzewam icon_wink.gif ) przy każdym pensjonacie jest ogród i praktycznie w każdym jest piaskownica, huśtawki itp. do morza jest 15 minut spacerkiem. W zeszłym roku jeździliśmy tam na plażę i bardzo nam się podobało bo plaża jest czyściutka i nie mtakich strasznych tłumów.
Tyle moge napisać bo określić czy polecam czy nie będę mogła po urlopie icon_biggrin.gif ok 9 lipca icon_wink.gif jak narazie uważam, że jest to świtne miejsce na rodzinny wypoczynek icon_biggrin.gif

pozdr
agabr
Z tym Ostrowem to nie do konca tak jak piszesz .Pensjonatu z Ogrodem nie uswiadczysz , poniewaz jest to miejsce gdzie dzialki drogie , ludzie kupuja malenka dzialke , stawiaja klocek dwa pietra w gore zeby upchnac jak najwiecej turystow, wiec ten ogrod skorygowalabym raczej na maly trawniczek .Poniewaz Ostrowo jest stosunkowo mloda osada trudno uswiadczyc drzewa przy domu. Do plazy jest daleko ale to akurat mnie nie przeszkadza .Ogromnym plusem jest to , ze jest tam faktycznie b cicho, plaza faktycznie czysta i glony target to matki z malymi dziecmi.b
Ewelinek
no dobra ogród to może duże słowo icon_biggrin.gif ale jest miejsce i na huśtawki i na piaskownicę i na stól z krzesłami i graila - dla maluchów wystarczy icon_wink.gif mi się tam bardzo podoba icon_biggrin.gif zobaczymy czy jak posiedzę tam dłużej to dalej będzie mi się podobało 03.gif
joaba
Polecam Fresko w Lazach:

https://www.fresko.com.pl/galeria.html
joaba


Tu też sporo info:

https://www.nadmorzem.net.pl/show704.html
aneea
My w tym roku planowaliśmy spędzić 10 dni w Grzybowie.
Niestety będziemy remontowac i z wyjazdu nici icon_sad.gif .
Przy rezerwacji wpłaciłam już zadatek - chętnie odstąpię termin.


- Grzybowo Pensjonad Na Fali, blisko piaszczysta plaża https://www.nafali.wczasy.kolobrzeg.pl/
- termin od 30 do 8 lipca
- zarezerwowane studio 2 pokojowe z lazienka, aneksem kuchennym
Cennik dorosły 45zł/dz, dzieci 30zł/dz

Zainteresowanych zapraszam na PW icon_smile.gif

PS: wesprę się marketingowo icon_wink.gif wątkiem agnieszkibryndzy o Grzybowie, który to wątek przyznam się narobił mi strasznej ochoty na Grzybowo własnie. Niestety, może w przyszłym roku, chlip...
Link do wątku:
https://www.maluchy.pl/forum/Grzybowo-t11242.html

agnese
ja się wybieram do karwieńskich błot II, cisza spokój, 15-20 minut spacerkiem nad morze, plaza nie zaludniona i czysta, ogród ogrodzony z małym placem zabaw - widać na zdjęciu tu https://familia.wczasy.pl/ cisza, spokój icon_smile.gif - byłam tez tam rok temu z 5 miesięcznym dzieckiem) do Karwi - gdzie tętni życie jakieś 30 minut drogi icon_smile.gif
nie wiem jak z miejscami, bo o tej porze może być już ciężko
szukaj raczej małych miejscowości i nie typowo turystycznych jak Karwia, Łeba czy Władysławowo
znajoma
Witam
Ja jadę z 2 dzieci do Apartamentu Los Reyes w Krynicy Morskiej
Na stronie sa zdjęcia- i jest aneks kuchenny icon_smile.gif

Nie moge się doczekać!!!
olakinga
CYTAT(joaba @ Mon, 04 Jun 2007 - 21:39) *



Łazy są fajną, małą letnią miejscowością - zimą praktycznie to wymarła wioseczka; jest tu parę sklepików i budek z łakociami i pamiątkami; plaża jest fajna i zatłoczona w umiarkowanym stopniu - oczywiście najwięcej ludzi na plaży strzeżonej ( jeżeli jesteście samochodem proponuję wybrać się jakieś 2-3 km za Łazy w kierunku Mielna... byłe wojskowe tereny; plaże są bardzo czyste , bardzo szerokie - cisza i spokój - brak handlarzy, dzieciaki na oku ale z możliwością wyszalenia się na piachu i w wodzie ... jeden problem że do plaży trzeba dojść kawałek... ale naprawdę warto;
jeżeli jednak chcielibyście jakieś atrakcje dla dzieciaków np fajne karuzele, piłki na wodzie, gry, zabawy, extra lody, gofry i wiele wiele innych to podjedźcie ale tylko podjedźcie wycieczkowo na np 1 dzień do Mielna - duuużo gotówki proponuję zabrać 29.gif

Mielno jako miejscowość do zakwaterowania się omijajcie szerokim łukiem icon_smile.gif miejscowość letnia stricte dla studentów, młodzieży, rozrywkowiczów - na każdym rogu dyskoteki, imprezy, sklepiki, budy, stoły , kramy z duperelami - na plaży w ciągu dnia szpilki nie wciśniesz, gwar, bardzo dużo handlujących ( takie to idzie plażą i krzyczy : popkorn, lody, kukurydza 04.gif ), młodzież pijąca alkohol to norma - nie polecam dla rodzin z dziećmi ....

mazia
CYTAT(agnese @ Mon, 08 Jun 2009 - 01:16) *
ja się wybieram do karwieńskich błot II, cisza spokój, 15-20 minut spacerkiem nad morze, plaza nie zaludniona i czysta, ogród ogrodzony z małym placem zabaw - widać na zdjęciu tu https://familia.wczasy.pl/ cisza, spokój icon_smile.gif - byłam tez tam rok temu z 5 miesięcznym dzieckiem) do Karwi - gdzie tętni życie jakieś 30 minut drogi icon_smile.gif
nie wiem jak z miejscami, bo o tej porze może być już ciężko
szukaj raczej małych miejscowości i nie typowo turystycznych jak Karwia, Łeba czy Władysławowo

A kiedy tam będziesz? bo ja jadę tam trzeci raz a do Bożenki drugi. My zamierzamy tam być 2-14.08.2010
oliweczkas
My w tym roku do Rewala jedziemy w drugiej połowie lipca. Byłam tam w latach 90-tych na koloniach, ciekawe jak się miasteczko zmieniło. Pamiętam, że było super.
pyzunia
polecam www.slonecznydwor.pl w Krynicy Morskiej. Jesteśmy wiernymi klientami tego pensjonatu. Pozdrawiam
gema
byłam raz w Białogórze i tam wspominam strasznie długie dojście do morza przez las takim betonowym deptakiem... raczej nie dla mnie.
Byłam też w Karwii - super kameralne miejsce i niedaleko Jastrzebia Góra - śliczne widoki, ale wąska plaża i strome podejście jak na mój gust, z dzieckiem ciężko chyba. Za to my wybieramy się w tym roku do Dębek :] Szeroka plaża, blisko do morza i nawet jakieś życie kulturalne tam jest icon_wink.gif czasami koncerty, pokazy i inne - trzeba by złapać trochę konkretnych informacji w zależności od terminu w jakim chcecie jechać.
Przy okazji jeśli ktoś miałby jakąś tanią propozycję, to ja chętnie posłucham, bo jeszcze nie wybrałam konkretnego miejsca... Chciałabym domek z aneksem kuchennym i dwoma oddzielnymi pokojami, bo jadę z mężem, synkiem sypiającym z nami i moimi rodzicami sypiającymi zdecydowanie nie z nami icon_biggrin.gif

A jeśli jedziecie większą ekipą to polecam 2-3 pokojowe mieszkania w Sopocie! icon_biggrin.gif wychodzi w miare tanio jak się dobrze poszuka, a ludzie tam wynajmują na doby.
artemizja
Gema, ja tez się wybieram w lipcu do Dębek i takiego samego domku szukam. Jestem o krok od zarezerowania takiego domku https://www.debki.pl/obiekt,Domki%20elDORAd...78,1001030.html. Jeszcze się waham, ale na zdjęciach wygląda super. A Ty masz jakieś propozycje?
artemizja
Muszę się rozejrzeć w takim razie za domkami w Grzybowie...
riolka23
W tym roku byłam z dziećmi i mężem w fajnym miejscu tuż nad morzem. Nie był to jakiś super luksusowy kurort ani nic w tym stylu, ale dobre miejsce, które całkowicie zaspokoiło nasze wymagania. Polecam te noclegi w Łazach: https://www.solaris.turystyka.pl/ .
Baasia
Ja mogę śmiało polecić Hel. To niezwykle urokliwe miejsce, gdzie w dodatku można bardzo dobrze zjeść - restauracja Checz jest tutaj miejscem, do którego warto zajrzeć (pyszne i świeże ryby). Sama w zeszłym roku byłam na Helu i bardzo miło wspominam swój pobyt.
iwona.april
Ja przez wiele lat jeździłam do Darłowa (niedaleko Koszalina) - bardzo fajna plaża, molo, jest gdzie pochodzić, pozwiedzać. Nie wiem jak z noclegami, bo myśmy wynajmowali kwatery prywatne, a tam jest różnie z dostępem do kuchni - zwykle jest dostęp, żeby zrobić śniadanie czy coś podgrzać, ale obiadu już nie ugotujemy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.