To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

co z tym pęcherzem?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

misio
Jak wyleczyć zapalenie dróg moczowych raz na zawsze?
Całą ciąże miałam problemy z pęcherzem...wstawanie w nocy do ubikacji, pieczenie, itp. Ok. ponoć w ciąży to częsta przypadłość. U mnie tym bardziej, iz dzidziusia nosiłam bardzo nisko.
Teraz jestem ponad rok po porodzie, a problem nie zniknął. Wyniki moczu okropne. Cały czas leukocyty, nabłąki, ślady białka itp.
Jak zrobie posiew moczu, to jest ok. Bakterie nie wychodzą. USG nerek też ok. To skąd się biorą te infekcje????
Jem furaginę, urosept, piję żurawinę( lekarz mi tak ustawia)...miesiąc ok, a potem znowu.
Czy ktoś z was miał taki problem?
Lizia
Domin,
Ja też miałam infekcje, na szczęście nie aż do tego stopnia.
Mi pomógł urosept. Niestety moje dziecię chyba odzidziczyło to po mnie, bo wystarczy, że odrobinę się podziębi i sikanie co pół godziny murowane. Jej pomaga własnoręcznie robiony syrop z czosnku. W końcu to naturalny antybiotyk.

możesz spróbować. Robi sięto z czosnku, cytryny, miodu i trochę wody. Jeśli jesteś zainteresowana, to mogę poszukać proporcje.
misio
ELIZA DZIEKUJĘ ZA RADĘ. JAK BĘDZIESZ MIAŁA CHWILKĘ TO NAPISZ MI TE PROPORCJE.

POZDRAWIAM I PRZESYŁAM BUZIAKI.
oliweczkas
Mnie na zapalenie pęcherza pomaga tylko FURAGINUM.
Potwora
Mi na razie (odpukać) przeszło po kuracji antybiotykowej, po furaginie ciągle były nawroty.
first_ladybird
Witam w klubie,
od dwóch dni też cierpię z powodu zapalenia pęcherza.
Najgorszemu wrogowi nie życzę 13.gif .
Miałam spokój przez 5 lat aż tu nagle wieczorem siusiu i ....aaaaaaaaaaaa!!!!
To straszne. Kiedys bardzo często miałam nawroty, ale u mnie stwierdzano
zawsze bakterie w posiewie. Przetestowałam różne medykamenty,
ale jedyny skuteczny okazał się Nolicin. To nie jest antybiotyk, ale ma działanie baktriobójcze. Do tego 3x dziennie po 2 tabl. Uroseptu i teraz jest znośnie.
Wspólczuję Ci serdecznie. Wiem co czujesz. Ja jeszcze mam takie uczucie, że przy każdym stąpnięciu wydaje mi się, że pęcherz mi się oberwie 41.gif .
Niestety jeśli już raz Cię dopadnie... wraca.

Pozdrawiam, trzymaj się!
sylwiakrol
Mi pomaga tylko nagrzewanie termoforem.

A robiłaś posiew w kierunku chlamydii (chlamydia trachomatis)? Wypadałoby zrobić. Najlepiej wymaz z cewki moczowej. No i jeszcze dodatkowo jeżeli wynik byłby ok w kierunku mycoplasmy i ureaplasmy. Chyba dobrze pamiętam nazwy. Możesz poszukać info w googlach. Te badania musiałabyś zrobić raczej prywatnie i nie wszędzie je robią.
odynka
dużo pij wody, urosept żurawina furagin i nospa ok ale jest coś co na mnie super działa - GINJAL to preparat ziołowy ale jest super - niestety nie jest tani... to wcale nie musi byc zapalenie pęcherze - spróbuj poogrzewać nerki może masz piasek na nerkach - usg tego nie wykarze... ja mam i piasek i kamienie więc wiem co mówię...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.