To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gofrownica trzy w jednym

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
https://www.allegro.pl/item200573299_gofrow...cja_24_mce.html
Czy ktoś ma takie coś? Moje dzieci kochają gofry i żerujemy na starej gofrownicy Babci. Zamierzam więc kupić taki gadżet 3 w 1. Wydaje mi się sensowny- można wyjąć te wkłady, wymyć porządnie. Choć z drugiej strony- kolejne graty do magazynowania...
Hmmm...
Tobatka
Ja mam philipsa 3w1.. Często robię gofry, często robie kanapki.. Obawiałam się wkładki grillowej, że jej nie będę używac, ale zakochałam się w niej icon_smile.gif

Może kolejne graty do trzymania, ale zajmują mniej miejsca, niż trzy takie urządzenia osobno...

Jednym słowem - polecam bardzo!!!!!!!! icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
Tobatko, spadasz mi z nieba! Mam identyczne obawy co do wkładki grillowej icon_smile.gif
Dzięki za info.
Tobatka
No mówię Ci, zakochałam się w niej.. Najchętniej codziennie bym w tym smażyła, ale się rodzina buntuje icon_smile.gif

Ale gofrowa jest dobra, bo głęboka i ma niezłą moc, kanapki tez wychodza takie, jak lubię icon_smile.gif Ale cały czas mówię o moim philipsie. Nie wiem, jak ta z aukcji się ma.. Moja ma regulację - moge ustawiać 5 różnych mocy nagrzania płytek.
Do sklepu pojechałam w sumie po analogicznego tefala, który można rozebrac na częsci niemal pierwsze i włożyc do zmywarki obudowę, nie tylko płyty. Ale nie było w sklepie, a pan sprzedawca mnie przekonał, że ten philips w sumie takie same paramery ma... Więc wróciłam do domu z nim icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Tobatko, czy możesz znaleźć link do tej Twojej w jakimś sklepie internetowym?
Tobatka
Miłego przeglądania, Paka icon_smile.gif

skÄ…piec
monte
My też mamy Philipsa i też gorąco polecam. Co prawda u nas używa się wkładki w następującej kolejności: 1. tosty (bardzo często), 2. gofry (umiarkowanie), 3. grill (bardzo rzadko), ale to dlatego, że większość rzeczy grilluję w piekarniku. A i tak całość zajmuje wyjątkowo mało miejsca jak na tyle możliwości.
Tobatka
No ja do tej pory grillowałam w piekarniku, ale to daje zupełnie inne efekty smakowe - grill kontaktowy, przypieka z obu stron równocześnie, a do tego środek nie zdąży się wysuszyc.. miooodzio! icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
Oglądałam tego Phillipsa w piątek (w sklepie) jest cool- kusicie kobitki, kusicie icon_wink.gif
Tobatka
Drogi, ale chyba jednak warty swojej ceny.. Bo w sumie jak się policzy trzy takie urządzenia... No i jednak firma swoje robi, bo choć się za nią płaci, to potem człowiek śpi spokojniej, że jakby mu się tfu tfu coś zepsuło, to serwis uczciwy jest...
Małgoś.dz
A ja kilka miesięcy temu kupilam takie 3 w 1 tylko Tefala. I też jestem zachwycona. icon_smile.gif
W sumie kupilam, bo miałam ciążowe parcie na gofry, a okazało się, że najcześciej używam teraz funkcji grilla (rewelacja icon_smile.gif, namiętnie grilluję cukinię, cycki kurzęce, grzanki i inne takie, co wrzucam do sałat, które pożeram w ilościach hurtowych), chociaż i przystawkę do gofrów często używamy.
Cześci sendwichowej jeszcze ani razu nie użyłam, ale tylko dlatego, ze mam osobnego Tefala do sendwichy i jakos nie moge się z nim rozstać. icon_lol.gif
monte
To chyba muszę się przyjrzeć lepiej temu grillowi. Skoro tak zachwalacie... icon_wink.gif U nas w domu wszystko, co na ciepło się grilluje, zwłaszcza teraz, jak karmię piersią.
użytkownik usunięty
Tobatko, dziękuję za link.
Tobatka
No ja po tefala polazłam do sklepu prze Małgosię icon_smile.gif Ale wróciłam do domu z philipsem, bo tefali akurat nie mieli.. I tez jestem bardzo zadowolona z wyboru icon_smile.gif
Małgoś.dz
Tobatko, moja mama kupiła sobie takiego Philipsa jak Twój i tez jest zadowolona. icon_smile.gif
Ostatnio zacięła się i schowała go glęboko do szafki, bo ojciec co dzień chciał gofry, a ona już miała dość. 03.gif
Tobatka
No ja to powinnam Ci baaardzo podziękować, bo jest to bardzo porządny prezent urodzinowy 02.gif
Małgoś.dz
04.gif Przecież to nie jest prezent ode mnie. icon_mrgreen.gif
Tobatka
No ale byłaś w pewnym sensie inspiratorką icon_smile.gif A reszta sama poleciała.. A teraz jeden z bardziej używanych sprzętów w domu icon_smile.gif

Więc dziękuje blagam.gif
Małgoś.dz
A proszÄ™ bardzo, Tobatko! 06.gif
Mogę być inspiratorką do woli, tym bardziej, że sama ostatnio mam zwiększony okres zakupów mniej i bardziej w domu (zwłaszcza w kuchni) przydatnych. 37.gif
Sama nie wiem, jak mój malżonek to wytrzymuje. icon_mrgreen.gif
No, ale my domu nie budujemy, więc gdzie indziej muszę trwonić pieniądze jak na rasową kobietę przystało. 10.gif
Tobatka
No własnie ja się tego obawiam... Wiem, że jeśli teraz nie kupię, jak się nadarzy okazja, to za 3 miesiące nie kupię wcale przez najbliższych kilka lat....
Ale wiem tez z drugiej strony, że teraz, choc jeszcze mogę, to jednak nie powinnam kupować, a odkładać na wyposażanie takiej kuchni czy łazienki - wyprowadzając się z domu bedę miała niewiele rzeczy, a to raczej te mniej potrzebne, których nie miała moja mama, a które kupowałam, bo ona by nie kupiła.. Te najbardziej potrzebne trzeba będzie kupić, bo ich nie mam 37.gif Już się boję tych spojrzeń męża "czy NA PEWNO musimy to mieć..."

To tak OT.. A wracacjÄ…c do tematu, kombajn gofro-kanapko-grillowy polecam! icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.