To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

KTO JESZCZE STARA SIĘ O DZIECKO

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ameo30
WITAM WSZYSTKICH MÓJ SYN MA PRAWIE 5 LAT I OBECNIE STARAM SIĘ O DRUGIE DZIECKO NIE MOGĘ SIĘ DOCZEKAĆ KIEDY POJAWIĄ SIĘ 2 KRESKI
MOJA OSTATNIA @ 17 MAJA CZEKAM NA TESTOWANKO
eni20
witaj, mój synek ma rok i 9miesiecy, tez kombinujemy aby powiększyć rodzinkę,ale narazie nic z tego nie wychodzi:( ten cykl tez raczej na straty, pozdrawiam
struś
Witam.Moja córka ma 3 latka i 5 miesięcy, więc też zaczynamy się starać, pierwsze próby będą za tydzień a co z tego wyjdzie to zobaczymy na koniec miesiąca, pozdrawiam i trzymam kciuki za wszystkie starajace się icon_smile.gif)
asiaad2
No to dziewczyny biegiem na watek staraczek: Zasadzimy ziarno 03.gif
kira
witam dziewczynki icon_smile.gif jestem tu po raz pierwszy wiec prosze o cierpliwosc icon_wink.gif
sluchajcie mam pytanko staramy sie z mezem o dzidziulka i mamy nadzieje ze beda owocne ,wiec moje pytanie jest takie jak sprawdzic kiedy doszlo do zaplodnienia okes mialam 18 maja i trwal ok 5-6 dni czyli skonczyl sie 22-23 a 26 i 27 zaczelismy starania o dzidziusia wiec czy moglybyscie mi powiedziec czy wogole doszlo do zaplodnienia????i jesli tak to jaki to byl dzien???bardzo was prosze i serdecznie pozdrawiam icon_wink.gif
Agnelka25
WITAM
Kira Sory że to napisze ale jak figlowaliście tylko w dniach 26-27 czyli w 9-10 dniu cyklu to szanse są niewielkie owulacja występuje pomiędzy 12-16 dniem cyklu ale na to nie ma reguły każda z nas ma inaczej.
pozdrawiam
ameo30
Dziewczyny jak zrobić i wstawić suwaczek, POMOCY

i mam pytanie czy jeżeli ostatnią@ miałam 17 maja a figlowałam 30maja i 1 czerwca to czy jest szansa że jestem w ciąży.
Jestem niecierpliwa i zrobiłam tetst ale nic nie wykazał. Ale od kilku dni bolą mnie sutki i mam pełniejsze piersi/
adonisek
hej ameo!
Z tego co piszesz, to zsanse są. Oczywiście przy założeniu, że Twój cykl trwa ok.30 dni. Najlepiej jakbyś sobie poszła na betę hcg, będziesz pewna w 100%, czy jesteś w ciąży (czego oczywiście Ci życzę blagam.gif ). Ponoć kosztuje to ok. 30 zł. A tak poza tym odwiedzaj nas na wątku - zasadzimy ziarno 03.gif Tam jest wiele bardzo dobrze obeznanych w tym temacie dziewczyn!!!!!!!!!!!
adonisek
INSTRUKCJA-JAK ZROBIĆ SUWACZEK:
1. wchodzisz na stronkę
https://lilypie.com/index.html
2. klikasz na Trying to Conceive
3. wybierasz sobie dowolny paseczek i klikasz step 2:select marker
4. wybierasz sobie teraz dowolny marker i klikasz step3: input text
5. teraz wybierasz date ostatniej miesiączki First Day of Last Menstral Period oraz dłogość cyklu-cycle lenght
6. w okienku Text above the ticker możesz wpisac dowolny tekst który pokaże się na górze suwaczka np. czekamy na ciebie fasolko...(tylko bez znaków polskich ś,ć etc)
7. następnie klikasz create ticker
8. twój suwaczek jest gotowy, jeśli chcesz go umieścić na forum musisz skopiować kod z okienka PseudoHTML, UBBCode™ or BBCode a następnie wkleić go do swojego profilu na forum w podpisie
9. gotowe! powodzenia!
adonisek
kira tak jak piosze angelka szanse są małe.....ale są. w zależności od długości cyklu. Ciebie tez zapraszam do wątku staraczek 03.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kira
dziekuje wam dziewczyny za odpowiedz , no coz bedzimy starac sie dalej icon_sad.gif

Agnelka25
Kira my nie powiedziałyśmy że napewno się nie udało bo są na forum także dziewczyny którym udało się właśnie na początku cyklu może ty też będziesz do nich należeć. Najważniejsze jest to żebyś poznała swój organizm i wiedziała kiedy masz dni płodne a wtedy pozostaje tylko figlować i figlować.
Jak masz ochote możemy porozmawiać na prv
Pozdrawiam wszystkie staraczki
Agnelka25
APELUJE do dziewczyn te które są tu jeszcze nie zalogowane a nas czytają do jak najszybszego zalogowania się i udziału w dyskusji. icon_razz.gif

Wiem z własnego doświadczenia ile czasu zabrało mi zanim zdecydowałam się zalogować kilka miesięcy tylko siedziałam i czytałam dlatego wy dziewczyny nie czekajcie tylko się logować i zapraszam do pogawędki. ,,Najtrudniejszy pierwszy raz...."

Czekamy na nowe staraczki
Przybywajcie na powitanie kolejeczka impreza.gif
~*SaaRaa*~
Ja tez sie dolaczam icon_biggrin.gif
Nie mam dzidzi jeszcze icon_neutral.gif Ale chce ! i to bardzo mocno. Poki co 2 cykle przeszły bezowocnie... ale to nic icon_smile.gif wiem, ze kiedys sie uda ;D

ameo30
z jakiej czesci Olsztyna jestes jesli sie moge zapytac? icon_biggrin.gif
Desire
Hej staraczki - odpowiadam na apel o przylaczenie sie do dyskusji, ja rowniez od dosc dawna czekam na te dwie magiczne kreski, mam nadzieje ze juz wkrotce sie doczekam!!!
Agnelka25
Cześć dziweczyny witam po weekendzie
SaaRaa witam życze owocnych starań o dzidzie icon_razz.gif
Desire my się już znamy dawno cie nie było icon_smile.gif
Piszcie dziewczyny bo tu bardzo smutno
Pozdrawiam eszystkie staraczki
ameo30
SaaRaa ja właściwie nie jestem z samego Olsztyna mieszkam niedaleko Gietrzwałdu.

Dziewczyny ja za 2 dni testuje ale myślę, że raczej tym razem się nie udało chociaż bardzo bym chciał.
Zrobiłam juz test w sobotę i tylko 1 kreska. Termin @ mam na środę, Czy jest jeszcze szansa.
Agnelka25
Ameo30 pewnie że jest szansa jak ja zrobiłam pierwszy test w dniu spodziewanej @ też wyszła jedna kreska i straciłam nadzieje trzy sni póżniej wykonałam kolejny test i już by6ły dwie kreseczki zawcześnie jest na test ( sikacza) jak chcesz mieć pewność zrób Beta ona da 100% pewność wykrywa już bardzo wczesną ciąże
Trzymam kciuki żeby się udało
ameo30
Angelka 25 dziękuję Bardzo chciałabym żeby się udało.
ameo30
DZIEWCZYNY JESZCZE JEDNO. DZISPRAWIE CAŁY DZIEŃ CZUJE KŁUCIE W LEWYM JAJNIKU. CO TO MOŻE ZNACZYĆ?
MAM NADZIEJĘ ZE NIE @ BO PLANOWO MA BYc A WŁĄŚCIWIE NIE BYĆ 13 CZEWRCA
Agnelka25
Ja mam dzisjaj to samo na zmiane czuje na zmiane kłucia to w prawym to w lewym jajniku
Agnelka25
Ameo byłam na kilku innych forach i poczytałam że te nasze kłucia w jajnikach to bardzo dobry znak więc jestem przepełniona nadzieją że nam się uda. Jak tylko zrobisz test to szybciutko dawaj znać.
Desire SaaRaa czego się nie odzywacie napiszcie co u was???
yagiw
Witam wszystkie dziewczyny chcące zostać mamusiami!!

Mam już synka, który we wrześniu skończy 4 latka i od lutego pracujemy nad drugim brzdącem.
Z Małym udało nam się dopiero po roku, więc nie tracę nadzieji, ale ostatni cykl należy do przegranych.
Następne próby zaczynamy od 17 czerwca.
do zobaczenia.

Pozdrawiam,

YAGIW
Agnelka25
Yagiw Witaj na forum
Dziewczyny strasznie się ociągacie z tym pisaniem
ameo30
Dziewczyny nie wytrzymałam i zrobiłam test 2 dni przed @ No i tylko 1 kreska . wkurzyłam dsię i wyrzuciłam do kosza. Za jakies 7 min wyciągnełam i sprawdziałam jeszcze raz. No i zobaczyła m drugą bardzi jasną kreseczke teraz sama nie wiem co o tym myśleć. Poczekam jeszcze ze 2 dni. acha dziś przez całą noc bolały mnie jajniki i podbrzusze myslałam, że ta @ przyjdzie ALE może jednak nie. Co wy o tym myślicie?
adonisek
hej ameo!
Zycze Ci oczywiscie, zeby to byla fasolka! asiaad tak miala tez przed dzidzia - kłucia brzucha. Co do bladej kreski to tez dziewczyny pisaly o takich sytuacjach!
Ale jest tez druga strona medalu - bardziej sobie sie przypatrujemy teraz i wiesz - wyszukujemy objawów! Mnie też ostatnio kłuł dół brzucha i jajniki, nawet tuż przed @ ! Nakręciłam sie tym trochę, ale okazało się, że niepotrzebnie.... 13.gif Tyle, że mi nie wyszła po paru minutach żadna kreska! Także ameo trzymam kciuki!!!!!Oby to była fasolka!Jutro rano teścik i będzie jasność. A najlepiej beta!
Aylin
Witam icon_smile.gif

Starające się o dziecko są tu: https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry7252129

Chyba nie ma potrzeby dublowania tematów icon_rolleyes.gif Tam jest wiele dziewczyn starających się i tam na pewno dostaniecie wiele cennych wskazówek icon_smile.gif

Pozdrawiam i 3mam kciuki icon_smile.gif
Majka 82
do ameo30- trzymam kciuki zeby Ci sie udalo, moze niedlugo doswiadczysz tego malego wielkiego cudu:) z calego serca Ci tego zycze!!!!

ale niestety z tymi testami to roznie bywa, nawet na opakowaniu pisze, ze odczytywany wynik po uplywie wskazanego czasu moze byc bledny, chociaz mam nadzieje ze Ty bedziesz wyjatkiem i obalisz te ich farmaceutyczne wywody 06.gif

mi ostatnio lekarz powiedzial ze mozna testowac z pewnym wynikiem dopiero 10 dni od zatrzymania miesiaczki, ale on nie byl kobieta i nie wiedzial co mowi 06.gif

wiec zycze powodzenia i czekam na dobre nowiny!!

trzymym kciuki za wszystkie staraczki:)

pozdrawiam

Majka
Agnelka25
Ameo30 trzymam kciuki oby to była fasolka icon_smile.gif
ameo30
Dzięki Dziewczyny jak juz będę co wiedziała to dam znac NAPEEEEWNO/ 02.gif
agabr
Zapraszam do watku https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...p;#entry7252129
Ten zamykam i przypominam , ze proby suwakow sa w dziale technicznym.

Nie dublujmy tematow.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.