To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

CESARKA PRZED TERMINEM

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Wonka
Mam pytanie, może któraś z Was coś mi podpowie. Jestem w 39 tygodniu ciąży, termin z miesiączki mam na 16 czerwca. Ze względu na uraz kregosłupa wyznaczono mi nagle termin cesarki na 7 czerwca, czyli przed terminem, czy to jest normalne, że robi się cesarkę wczesniej, pierwszy raz rodziłam sama. Ale lekarz mówi, że maluch jest i tak duży(z USG ok. 3600), więc można robić cesarkę. Podobno to norma.
ZWIERCIADLANA
Witaj !
wydaje mi sie ze po czesci sama odpowiedzialas na swoje pytanie icon_smile.gif
Lekarz moze zastosowac cc przed wyznaczaona data porodu - (dziecko jest juz w stanie zyc samodzielnie na naszym swiecie w 39 tygodniu) przede wszystkim ze wzgledu na okolicznosci jakie Cie dotknely.
Jest to jak najbardziej bezpieczne


Pozdrawiam Cie serdecznie
Pati
użytkownik usunięty
Zresztą termin jest zawsze wyznaczany +,- skoro Twoje dziecko jest już duże to może by nie chciało czekać do 16go. Po 37tyg (chyba nie pokręciłam) mówi się, że dziecko jest urodzone o czasie.
kasiagarcia
Zgadza sie w 37 tyg dziecko jest w stanie samodzielnie zyc. Ja mam termin na 1 grudnia a cesarke ( planowana ) bede miala ok 20 - 22 listopad.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.