To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Spotkanie w Sielskiej Zagrodzie 16. lub 17. czerwca

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Monika ww
Proponuje spotkanie w następną sobotę lub niedzielę w Sielskiej Zagrodzie, fajnie byłoby jakbyśmy zrobili sobie piknik taki rodzinny, tam są świetne warunki do tego.

Kto chętny?
aga_mama
no to my tym razem pierwsi się zgłaszamy 06.gif
Potwora
Łeee wtedy to ja jestem sama z Maksiem, nie dam rady tam dojechać icon_sad.gif Szkoda.
Ila
Jestesmy chetni 06.gif
Jesli mozemy zaproponowac, to prosimy o sobote.
Niedziela moze nam byc jeszcze niezbedna przed wyjazdem na urlop 08.gif

Olu, moze jakos sie uda jednak?
menada
16-go idziemy na wesele icon_sad.gif
Bacie się dobrze i róbcie zdjęcia icon_smile.gif
hawah
Nam znowu nie będzie dane Was poznać 32.gif - w sobote skoro świt wyjeżdżamy nad morze
Powtórze za poprzedniczką - bawcie sie dobrze i róbcie ładne zdjęcia icon_smile.gif
Ila
Spotkanie zaplanowane jest na niedziele (17. czerwca) icon_biggrin.gif
Paulinko, liczymy na Was.
Moze jeszcze ktos sie skusi 06.gif
użytkownik usunięty
Ila, w niedzielę, to już na bank odpada icon_sad.gif . W sobotę była jeszcze szansa, bo po powrocie zawieźlibyśmy dziewczynki do mojej mamy i miałabym niedzielę bezdzietną.

W każdym razie bawcie się dobrze i trzymajcie za mnie kciuki aż do poniedziałku do południa (i trochę po, oczywiście). Teoretycznie o 12.00 wchodzę na "rozmowę kwalifikacyjną", czyli tak naprawdę regularny egzamin z tego co było i z tego, czego nie było na studiach...
aga_mama
słuchajcie, to może przesuniemy spotkanie o tydzień, skoro większości nie pasuje?

Paka, powodzenia, trzymamy kciuki!
Monika ww
Tydzień później są już wakacje... nas już nie będzie we Wrocku, Ili też.
ewabi
My powinniśmy się stawić - jeśli tylko nie wydarzy się nic niespodziewanego icon_smile.gif
Monika ww
No to super icon_smile.gif Oby nic niespodziewanego się nie wydarzyło....
ewabi
Uwaga - zadaję szczegółowe pytania icon_biggrin.gif
1) o której planujecie przyjechać?
2) czy menu tylko miejscowe? bo ja przyjadę jednakowoż z lodówką turystyczną, bo coś Kubie muszę dać do jedzenia, a on ostatnio niestety nie nadaje się do żywienia zbiorowego. Mam nadzieję, że mnie stamtąd nie wyrzucą icon_biggrin.gif
aga_mama
no właśnie - robimy grilla/ognisko tam za stawami z tyłu czy siedzimy w ichnim barze patrząc na dzieci bawiące się na placu zabaw? Jeżeli opcja pierwsza, to można przywieżć ze sobą cokolwiek - tylko dobrze by było zorganizować jakieś drewno jeżeli mielibyśmy robić ognisko, bo drewno miejscowe w tamtym roku kosztowało coś koło 50zł. Co myślicie?
No i o której się zbieramy? My możemy o którejkolwiek, w niedzielę od 12 jesteśmy wolni.
ewabi
Podoba mi się pomysł ogniska- zwłaszcza, że ponoć mają zelżeć upały icon_smile.gif
Monika ww
My będziemy chcieli wyjechać przed południem. Na pewno zjemy pstrąga, bo to stały punkt programu 03.gif ale można też zrobić grilla, za mozliwość grillowania płaciliśmy 5zł lub ognisko tylko nie wiem jak z drewnem, my jedziemy na rowerach więc nie mamy jak zabrać....
ewabi
My nie dojedziemy 13.gif
Przed 40 minutami zadzwoniła moja siostra z "donosem", że jej córka ma ospę w rozkwicie. Nasze dzieci spędziły razem poprzedni weekend, Jasiek się cały drapie, do wczoraj uznawałam to za atak komarów, ale od dziś zaczynam go obserwować.
Na wszelki wypadek nie chcę roznosić dalej, zwłaszcza tuż przed letnimi wojażami (nie wspomnę, że my mamy za tydzień wyruszyc do Sulejowa icon_sad.gif )
Monika ww
Było super icon_smile.gif Dziękuję wszystkim za tak miłe spotkanko...
menada
Ja również bardzo się cieszę, że udało mi się przyjechac na spotkanie icon_smile.gif icon_smile.gif icon_smile.gif
Było naprawdę bardzo miło, no i poznałam cudowną rodzinę Agi i Felipe icon_smile.gif


Dziękuję za miły dzień icon_smile.gif
felipe
To my dziękujemy baaaardzo! Było super icon_smile.gif
Menado -> nam również było bardzo miło Was poznać! icon_smile.gif
Ila
My rowniez dziekujemy za spotkanie. Jak zwykle bylo super icon_biggrin.gif
A Tomek wzial pierwsze lekcje tego i owego wink.gif
Ula, swietnie, ze udalo sie Wam przyjechac icon_biggrin.gif

I przepraszamy, ze sie tak szybko zebralismy, ale udalo nam sie jeszcze zrobic w Realu zakupy przedwyjazdowe icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.