To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupić zasłony?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Martka26
Muszę kupić zasłony i firanki - zwykłe - bez żadnych ozdóbek itp.

Nie wiem jednak gdzie kupić - szukam sklepu w którym jest spory wybór kolorów i materiałów.

Polećcie coś proszę...
KingBirdy
Wydaje mi się, że najlepsze miejsce to Leroy Merley czy jakoś tak. Tam jest bardzo duży wybór i chyba nie bardzo drogo.
marghe.
jaka dzielnica? icon_smile.gif
MamaLenki
duży wybór w Arkadii i na Bródnie/Targówku
Byłam tydzień temu, widziałam, polecam
KingBirdy
Potwierdzam 08.gif że w Arkadii jest duży wybór i na BRódnie ale nie w Centrum targowym Targówek (tam jest głównie Carrefour)
ale tym przy Modlińskiej gdzie jest AUCHAN.
marghe.
w Domotece są dwa sklepy z firankami i zasłonami
są droższe i tańsze.. tam ostatnio kupiłam biał, proste firanki za 19 zł za metr

Na Górczewskiej już za Tesco i McDonaldsem jest hurtownia Tkanin

Na Towarowej tez jest niezły sklep z tkaninami zasłonowymi i obiciowymi

monia2007
Ja ostatnio kupowałam zasłonki i firanki do nowego mieszkania.
Zjezdziłam cała W-we i wybór padł na Castoramę.Full wybór i miła obsługa.
merdog555
nienie.gif po co tyle jezdzic jak mozna kupic wysylkowo, wiadome to nie to samo ale nie kazdy ma tyle czasu na "wycieczki" ja polecam kupowac przez Inetnet, to juz nie moda a styl, naprawde wybor czasem moze powalic, niby stronka w sieci a tyle rzeczy do wyboru! jawdrop.gif Polecam https://www.kaszmir-firany.pl/ jest z czego wybierac i nie trzeba nigdzie jezdzic.
Mięta
No ja również zamawiałam w sieci. Przez 2 czynniki

w sklepach stacjonarnych nie potrafiłam znaleźć zasłon takich jakie mi się podobały
w sklepie online znalazłam zdecydowanie lepsze ceny

https://sklep.voppi.eu/kategoria/zaslony/

Od siebie polecam szczególnie Voppi. W sklepie mają wiele modeli w róznych długościach tak wieć można dobrać sobie długość do wysokosći pomieszczenia.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.