To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak długo podawać wapno?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Asia25
Witam z_choinka.gif
mam do was pytanie drogie mamy.
mój synek krzyś od marca ma podejrzenie że jest alergikiem i od tego też czasu miał podawany zyrtec, 2x wapno- na stałe.
22 kwietnia złapał przeziębienie katar i kaszel bez gorączki do tego co brał dostał mucosolvan 3 ml x 3 i isoprinosina 2 tabletki w ciągu dnia przez 8 dni potem 8 dni przerwy w isoprinosine i znowu 8 dni brania isoprinosine wszystko ok ale kaszel pozostał taki dziwny bardzo rzadki ale jest a nasza pani doktor wyjechała na wakacje na 2 miesiące. 31 maja poszłam do innej lekarki a ona powiedziała że nic nie słyszy w oskrzelach kazała odstawić wapno zmieniła zyrtec na claritine i podała 14 dni 2xdziennie flixotide przez tube już sama nie wiem co robić i kogo słuchać? dziecko ma 3 lata teraz wziął już 5 dni flixotide i praktycznie bez zmnian. moja lekarka do której chodze na stałe czyli ta której teraz nie ma twierdzi że takie kaszle są na tle alergicznym i mogą pojawiać się (ale nie są stanem chorobowym) a ja boje się że jak dziecko kaszle nawet rzadko to nic dobrego. zrobiłam mu pasożyty, lamblie i chlamydie wszystko wyszło ujemne co dalej co z tym wapnem? czemu druga lekarka zakazała je stosować kto ma racje? może macie panie namiar na bardzo dobrego alergologa i pediatre we wrocławiu który weżmie nas pod swoje skrzydła na stałe 13.gif
gosiata1
Asia25 spróbuj iść do pulmonologa,bo alergie trzeba leczyć.Tp lekarz ogólny powinien wystawić skierowanie do tego lekarza,więc niech ci daje bez gadania.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.