To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pediatra z GÅ‚ogowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

akorolek
Cześć Głogowianki!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Poszukuje dobrego pediatry dla mojego dziecka jeśli możecie kogoś dobrego polecić będę wdzięczna:)
Choco.
Ja od wielu osób słyszałam bardzo dobre opinie o dr Czekańskiej. Jednak gdzie przyjmuje itp. niestety nie wiem bo jeszcze nie miałam potrzeby się wybrać ale z Polkowic masa osób jeździ do niej z dziećmi.
akorolek
Hej!!!!!!!!!

Dzięki wielkie za informacje. Spróbuję się dowiedzieć gdzie przyjmuje ta doktor.
julita32
hej a do jakiej pediatry teraz chodzisz bo ja chodze na gwiazdzista do ZAUSKIEJ jest oki
akorolek
julita no własnie jeszcze nie zdeklarowałam się i narazie szukam dobrego 08.gif
julita32
a jak połozna była z jakiego osrodka musiałam pisac juz w szpitalu po 6tygodniach dostaniesz poczta wezwanie na szczepienie jak sama niezapiszesz do jakiej pediatry to sami cie do kogos dopisza
akorolek
julita była połozna z Gwiaździstej i narazie nie zapisza nas nigdzie bo mały jeszcze nie ma peselu a bez tego nie możemy deklaracji złożyc 08.gif a szczepienie to chyba dopiero bedziemy mieć na początku lipca bo planujemy wyjazd o ile nic sie nie zmieni 29.gif
julita32
to zawiodemnie listowne dostniesz po 6tygodniach od urodzenia synka na szczepienie wazenie z przychodni z gwiazdzistej ja tez tak mialam i nic nierobilam oni sami oktawian przydzielili do moczorodyskiej a ja sie na miesciu przepisałam do zauskiej zobaczysz jak ty bedziesz miec tak samo icon_smile.gif
amelka
witam

Polecam dr Włodzimierza Płaszczyce - przyjmuje w przychodni na Królowej Jadwigi na piastowie. Jest niesamowity i jako lekarz i jako człowiek - ciepły i serdeczny. Dr czekańska ponoć tez dobry lekarz lecz namnie wywarła złe wrazenie. Nieprzyjemna - dziecko sie jej wystraszyło a Pani doktor nawet sie tym nieprzejeła i tłumaczyła jakie leki i jak podawac wtedy kiedy ono najbardziej płakało. Decyzja nalezy do Ciebie.

pozdrawiam Benia
akorolek
amelka a czy ten lekarz przyjmuje prywatnie???????? ja jestem z kopernika i troche za daleko ale jak by coś sie powaznego - nie daj Boże - działo to bym do niego prywatnie poszla 08.gif dzieki za informacje
amelka
witaj

w sumie to niewiem czy przyjmuje prywatnie, ale mam jego numery telefonu i jakbys chciała to ci je podam mój nr. gg 2807523
z tymże jutro po południu wyjeżdzam nad morze i jesli zdązysz to ci je napisze jeśli nie to będę za tydzień chyba że będę miała dostep do neta. Co do lekarza to chyba nawet przyjeżdza do maleństwa do domu ale to musisz uzgadniac z nim.
pozdrawiam benia
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.