To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

logest

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

fifafo
biorę od piątku i mam takiego doła ze szok kurka wszystko mnie drazni chyba odstawię wogóle tabletki mam dosc
jejku dziewczyny tez tak macie
wogóle na jakiej zasadzie dobiera sie dla kobiety tabletki moze ja jakieś badania powinnam zrobić
napiszce cos
CrazyMary
Brałam logest jakis czas i czułam sie zupełnie dobrze.
sq8jlx
Brałam logest 3 lata i czułam sie dobrze. Pamiętam ze na początku było mi nie dobrze zazwyczaj wieczorami lub w nocy i się wybudzałam ale przeszło i było ok.
Aga H
Dla mnie logest był idealnym środkiem antykoncepcyjnym - działał jak szklanka wody 21.gif zamiast !!!
ze już nie wspomnę, że gdy go bralam - chyba z dwa lata, bo nie pomyslałam, że to przez niego nie mam ochoty na seks itp, młoda byłam bardzo, to przytyłam około 15 kilogramów, ale moze po prostu się zapuściłam, bo zmienił się tryb życia, zaczęły się studia i takie tam
A_KA
Ja brałam jakiś czas temu. Byłam okropnie zmęczona. Normalnie o godzinie - 15,00 byłam nie do życia.
Brałam go dość długo, nie bardzo wiedziałam czy to od tego jestem padnięta...
Ale odstawiłam z rok temu - zmęczenie przeszło prawie natychmiast.
Żyję zupełnie inaczej.

fifafo
ania karolkowa ja tez własnie o 15 jestem zmęczona dzis w parku prawie zasnełam dobrze ze była moja sis i ksawcio spał niemogłam znalez kornela w grupie dzieci - oj boje sie o siebie nie mam siły na odkurzanie szok normalnie
fifafo
dziewczyny powiedzcie mi czy podczas tej przerwy miedzy opakowaniami mamy sie dobezpieczać ja jakas ie doedukowana w antykoncepcji jak mi ktos tu nie odpowie nie zawacham sie postu popełnic nowego
pliss krew nie woda 43.gif
Carrie
Nie trzeba się dobezpieczać.To by kłóciło się z ideą antykoncepcji hormonalnej.Siedem dni przerwy między opakowaniami jest bezpieczne.Po siedmiu dniach znów trzeba zacząc stymulację hormonalną przysadki żeby nie doszło do jajeczkowania.Ale i jednocześnie od pierwszej tabletki nowego opakowania jesteś zabezpieczona.Podrawiam
fifafo
dzi ękuje
Sabina
https://npr.pl//index.php/content/view/184/43/
fifafo
sabina troche nie rozumiem
hoya
Ja mogę powiedzieć, że biorę logest od ponad 5 lat, z przerwą na zajście w ciąże i ciąże.
Po ciąży, nadal go biorę, i dla mnie jest super. icon_smile.gif
Eliszka
zuzulki chyba temat już nie dotyczy 37.gif 29.gif
lulla
a ja mam kiepskie wspomnienia, źle się czułam po nim i musiałam zmienić po 3 miesiącach - bolała mnie głowa, żołądek i miałam strasznie złe samopoczucie (powiedziałabym depresyjne klimaty)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.