To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

angina ropna czy mogę zarazić dzieci?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marchewka
Od czwartku choruję od soboty biorę antybiotyk...temperatura utrzymuje się nadal (38,5-39.00).Jutro u Zuzi w przedszkolu wielki picnik icon_smile.gif tato/mamo/dieńdzieckowy...i tak zastanawiam się czy zarażam/mogę zarazić czy już nie?
Dziewczyny proszÄ™ o radÄ™.
myszka
Marchewko, jeśli nie zamierzasz pić z dziećmi z jednej słomki, to moim zdaniem nie.
skanna
Moim zdaniem też nie, natomiast zastanawiam się nad sensownością wychodzenia gdziekolwiek z temperaturą powyżej 38 stopni. Przecież padniesz.
Silije
Angina nie jest mocno zaraźliwa, bakterie przełażą raczej przy bezpośrednim kontakcie usta-usta icon_wink.gif , ale o własny komfort powinnaś zadbać.
Daria66
Moje dziecko często choruje na anginę i nigdy nie zdarzyło mi się zarazić. Myślę, że możesz być spokojna.
marchewka
Dziękuję uff no to idę icon_biggrin.gif przelewam się co prawda to prawda z miejsca na miejsce ale dla Zuzi to bardzo ważna uroczystość.Dzieci w przedszkolu zaczęły przygotowywać się do niej już w kwietniu.Samo przesunięcie się daty festynu (miał być dwa tygodnie temu) było dla córci małą katastrofą. Cieszę się że z czystym sumieniem mogę się udać icon_razz.gif

brak mi powiadomień o nowych postach...buuuuu
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.