To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

graco mosaic?????- czy ktoś sprawdził

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamaNADII
potrzebuję pomocy przy wyborze parasolki- spacerówki. mam super wózek mutsy urban rider (polecam wszystkim!!!), jednak czasem widzę ze przydałaby sie taka parasolka. myślę o graco mosaic, ale nic o niej nie wiem. chodzi mi o to żeby małej było wygodnie też spać w nim. chcemy wyjechac na wakacje a w bagażniku miejsca na wózek niestety mało po załadowaniu bagaży. jak ktoś ma lub coś wie to proszę o kontakt.
pozdrawiam.
ana
Jasiucha
Witam

Ja kilka dni temu też stałam przed wyborem spacerówki - parasolki. Kupiłam na allegro taką:
https://www.allegro.pl/item200411471_wyprze..._aluminium.html

Jest po prostu super fajna - dobrze wykonana, lekka 7kg a przy tym stabilna - nie chwieje się, siedzisko można przedłużyć podnóżkiem - moja córa ma 20mies i nogi jej nie wiszą, ma pięciopunktowe pasy, obicie łatwo się czyści, oparcie rozkładane do pozycji leżącej, kółka na gumie, prowadzi się lekko, skręca w miejscu no i ta cena!!!

Miałam kiedyś graco ale tradycyjną spacerówkę - była fajna ale miała swoje mankamenty.. w każdym razie ja już więcej graco nie kupię - nie są warte tak dużych pieniędzy.. w tej cenie lub taniej (jak wyżej) mozna kupić naprawdę fajne wózki icon_wink.gif Tym bardziej jeśli Tobie potrzebna na wyjazd - na kilka spacerów.. ze swojego doświadczenia wiem, że gdy dziecko zaczyna chodzić to woli biegać niż siedzieć w wózku (a przynajmniej ja mam taki egzemplarz dziecia) - więc taka parasolka stanowi dla nas wyjście awaryjne aby jej nie nosić gdy się zmęczy lub śpiąca


Pozdraw
mamaNADII
dzięki za informację.
widziałam , rzeczywiście fajny - wyglądem nawet przypomina mosaic'a. ale gość troche dorabia na przesyłkach- 40zł. - lekka przesada.
wózek ładny, musze pomyślec.
pozdrowionka
sklepowa
WItaj,
ja kupiłam Graco Voyager (używany) za symboliczne pieniądze i jestem bardzo zadowolona. Potrzebowaliśmy wózka na drogi miejskie i wygodnego w podróży. Graco się sprawdził. Przede wszystkim nie chciałam małej parasoleczki w której dziecko może właściwie tylko siedzieć, a jak zaśnie to mi go szkoda. W moim dziecko wygodnie śpi (nie musi się kurczyć), ma pasy bezpieczeństwa, budkę z "wizjerem", bardzo duży kosz, skrętne koła i jest lekki. Często jeździmy busami do babci i z tym wózkiem nie ma problemu. Myślę, że nowe wózki tej firmy sa równie super, choć ich cena daje wiele do życzenia. Poszukaj używanych, a jak nie znajdziesz to polecam jakiś zamiennik.
martak2828
witam
ja ponad pol roku temu zakupilam graco mosaic;dla mnie rewelacyjny wybor ;jest naprawde bardzo wygodny ;w poprzednim wozku corka nie chciala jezdzic a ten poprostu uwielbia ;bardzo dobrze sie go prowadzi;przednie podwojne kola sa blokowane co super sprawdza sie np na lesnych sciezkach ;jest lekki;sklada sie jak parasolka i naprawde zajmuje malo miejsca w bagazniku ;tez to bylo dla mnie bardzo wazne;gdyz sporo podrozuje;wyglad tez przyciaga ;powiem szczerze ze wiele osob zaczepialo mnie na ulicy z pytaniem ;gdzie mozna kupic taki wozek;bardzo wazne jest to ;iz praktycznie wszystkie elementy materialu sa odpinane i mozna je prac w pralce ;kolory nie plowieja na sloncu ;aha bylabym zapomniala o najwazniejszym -rozklada sie calkowicie do pozycji lezacej ;takze niesamowita wygoda dla dziecka w czasie snu -takze jezeli chodzi o mnie to jestem 100% zadowolona i GORACO POLECAM
mamaNADII
oj. a jaednak zdecydowałam sie na ta tańszą wersję spacerówki. ale niestety to chyba najgorszy model do składania!!!!!!!!!!!!!!nerwy mnie noszą. może masz na nią jakiś sposób????????????????hilfe!!!!!!!instrukcja obsługi chyba nieudana. ale wózek fajny. pomóż.pozdrowionka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.