To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pragne dziecka..ale mam problem..POMOZCIE !!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

malinka86
32.gif hej dziewczyny,
od 5 miesiecy(obecnie 6 miesiac) wraz z moim ukochanym staramy sie o dzidzie...na poczatku probowalismy w dni plodne..i nic./..chcoiaz okres zaczal mi sie spozniac..z miesiaca na miesiac miesiaczka przesuwa sie o pare dni i w tej chwili juz nawet nie potrafie przewidziec kiedy beda moje dni plodne icon_sad.gif .. czytalam juz wczesniej forum i widzialam ze podobno jesli sie codziennie kochamuy to zle..a my sie wlasnie kochamy codziennie..raz na jakis czas robimy przerwe 2-3 dni - ale ciezko nam to wychodzi icon_smile.gif.... tak abrdzo pragniemy dziecka.... jestesmy zdrowi , nie pijemy, pracujemy,odzywiamy sie zdrowo.. nie wiem dlaczego mamy taki problem...moze ktoras z was moglaby mi cokolwiek doradzic? z gory dziekuje przytul.gif
asiaad2
https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...t=0&start=0 malinka tu znajdzisz na watku staraczek mase dziewczyn które nap[rawde dużo wiedza i ci pomogą. W grupie raźniej i wiem co mówię bo sama starałam sie 15 miesięcy. zapraszam
kn.17
.... tak abrdzo pragniemy dziecka....

Czasami problem tkwi właśnie w psychice, ale to nie ja jestem eksperem. Zgadzam się z Asiaad i zapraszam Cię na forum "staramy się o wiosenne cuda"! Tam znajdziesz wiele dziewczyn z podobnymi problemami, które chętnie się podzielą z Tobą swoją wiedzą i udzielą pomocy:)
ggabrysia
Wstrzemieźliwość przed dniami płodnymi 4 krotnie zwieksza szanse na maluszka!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.