To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Owulacja

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Misiu
witam,mam nie regularne cykle raz 33,42,44,no i dostałam miesiączkę 18.05,obliczyłam,że 3.06 miałam owulacje,a dzień póżniej kochałam się bez zabezpieczenia,czy jest i jeśli tak to jaka prawdo podobność że mogę być w ciąży???i kiedy zrobić test?dziś mam 28dc 32.gif
tralala
Jeżeli masz tak nieregularne cykle 33,42,44 to bardzo trudno jest wyliczyć owulacje. Skąd jesteś pewna, że miałaś owulację ( mierzysz temperaturę, obserwujesz śluz?). Jeżeli faktycznie miałaś owulacje to szanse są duże, choć jak wiadomo nie zawsze się udaje podczas owulacji. Najlepiej zrobić test w dzień spodziewanej miesiączki ( jeśli wiesz kiedy sie jej spodziewać). chociaż producenci testów piszą, że ich testy wykrywają już 6 dniową ciąże. Z doświadczeń tu na forum nie zawsze się to sprawdza. Proponuje 2 tygodnie od stosunku wykonać test, choć nie ma gwarancji, że wyjdzie poprawnie.

Jeżeli będziesz miała wątpliwości, a @ będzie się spóźniać, proponuje wykonać Betę hcg ( badanie wykrywające hormon ciążowy) z krwi. Kosztuje to około 30 zł.
tralala
Zapomniałam dodać, że jeżeli pragniesz dziecka, to z całej siły trzymam kciuki, żeby test był pozytywny 06.gif
LidkaM
Misiu kochanie! Zakładałaś już jeden wątek pytając nas czy nie jesteś w ciąży. Pominę już fakt, że w tamtym wątku pisałaś, że cykle masz regularne (tzn. że @ przyłazi do Ciebie zawsze 19) a tutaj już twierdzisz inaczej. Albo sama się kręcisz i nie pamiętasz co piszesz, albo jaja sobie z nas robisz.

Co do Twojej owulacji - nie wiem na jakiej podstawie stwierdziłaś, że ją miałaś 3 czerwca (przy cyklach 33-dniowych wychodzi 5 czerwiec, przy cyklach 42-dniowych wychodzi 10 czerwca, przy 44-dniowych 11 czerwca - sama widzisz - rozbieżność jest spora) ale i tak Ci zazdroszczę, że jesteś w stanie tak precyzyjnie to określić.

No i jeszcze moja konkretna (pesymistyczna) odpowiedź - przy tak nieregularnych cyklach prawdopodobieństwo tego, że jesteś w ciąży jest znikome. Przebadaj se hormonki.

Aaaaa... i nie zakładaj za miesiąc znowu wątku z pytaniem czy jesteś w ciąży, bo moderator nie śpi.
eni20
LidkaM zgadzam sie z Toba w 100%
konto_usunięte
że tak się wtrącę...Misio wydaje mi się średnio wiarygodna....
ale może to u mnie skutek szoku poporodowego 08.gif
Misiu
tak na marginesie gdybyście czytały wszystkie moje wątki,to wiedziałybyście ze zawsze miałam regularne cykle do momentu zapalenia przydatków!mój lekarz obliczył mi na ten dzień owulacje!no i nie żartuje sobie z takich rzeczy 21.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.