To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

:-( Praca licencjacka - POMOCY!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magdalenka
Hej!

Czy któraś z Was pisała pracę o analizie strategicznej lub robiła analizę jakiegoś banku?

Obudziłam się, jak zwykle, z ręka w nocniku (albo pampersie) - termin złożenia prac - 25.04, Tymoteusz natomiast zupełnie tego nie rozumie i jest coraz bardziej absorbujacy icon_sad.gif (takie jego prawo, no nie??).

Jeśli wiecie coś nie coś o powyższych tematach - proszę, odeziwjcie się.
A może któraś z Was pracuje W Banhku Handlowym lub Citi??

czekam, czekam niecierpliwie
magdalenka&tymoteusz

ps tylko, prosze, nie krzyczcie (jak juz bywalo wczesniej, za podobne prośby icon_confused.gif , że trzeba było nie studiować itp) icon_biggrin.gif
gosiar
Hej icon_smile.gif
No to masz szczęście wink.gif Robiłam analizę wyboru strategii zarządzania na przykładzie PKO BP-temat baaardz podobny, żeby nie powiedzieć taki sam wink.gif Była to praca magisterska.
Chętnie służę Ci materiałami ze swojej pracy, jednak nie udostępnię jej w całości. W zeszłym roku nasz profesor baaardzo wnikliwie przeglądał prace, gdyż uwielbia znajdować "xerokopie", więc dla Twojego dobra udostępnie Ci tylko materiały lub pomogę pisać pracę icon_smile.gif
Pozdrawiam-pisz na priva.
magdalenka
Dziekuje!!!

Wiesz, zdecydowanie wole materialy, bo z czyjas praca to jest tak (przynajmniej ja tak mam icon_smile.gif )- czytam, podoba mi sie, chce ja zmienic... i okazuje sie, ze nie bardzo wiem, jak w inny sposob ujac ta tresc! Takze bardzo sie ciesze, mojego mejla znasz... czy w razie czego moge Ci zadawac pytania zwiazane z praca??

Jeszcze raz dziekuje, magdalenka&tymoteusz
anonimowy
CYTAT(magdalenka)
Dziekuje!!!

Wiesz, zdecydowanie wole materialy, bo z czyjas praca to jest tak (przynajmniej ja tak mam icon_smile.gif )- czytam, podoba mi sie, chce ja zmienic... i okazuje sie, ze nie bardzo wiem, jak w inny sposob ujac ta tresc! Takze bardzo sie ciesze, mojego mejla znasz... czy w razie czego moge Ci zadawac pytania zwiazane z praca??

Jeszcze raz dziekuje, magdalenka&tymoteusz
[color=green][/color]Magda MArcin pracował w City i ma tam duuuzo znajomych icon_biggrin.gif icon_smile.gif icon_biggrin.gif
magdalenka
to super... ale w Citi czy Rotsie???

I czy to oznacza, ze moge sie z Toba/Wami kontaktowac i zadawac pytania?
a... i jak sie moge kontaktowac? Czy mozesz podac mi swojego mejla?

dziekuje, m&t
iwo1
CYTAT(magdalenka)
to super... ale w Citi czy Rotsie???

I czy to oznacza, ze moge sie z Toba/Wami kontaktowac i zadawac pytania?  
a... i jak sie moge kontaktowac? Czy mozesz podac mi swojego mejla?

dziekuje, m&t

Mogę ,mogę Marcin faktycznie w rotsie ale jego dobry kolega pracuje w City zadzwoń do Marcina a mojego maila chyba znasz icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif iwo
muppet
Możesz poczytać o tym, jak napisać pracę licencjacką tutaj http://www.geocarbon.pl/jak-dobrze-napisac...cka-magisterska. Znajdziesz tu kilka cennych porad:) Powodzenia!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.