To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

brak wirus cytomegalii - ciąża - jak sie cgronić przed wirusem

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

egna
robiłam wyniki na cytomegalię, obi eklasy wyszły ujemne. jak moge ustrzec sie zakarzenia tym wirusem, staramy się o dziecko, dodam że pracuje z dziećmi niepełnosprawnymi i mam kontakt z ich śliną i moczem co zwiększa ryzyko zachorownia, wie że trzeba często myć ręce ale czy można zobić coś więcej?czego unikać na co uważac?
Milia
witaj icon_smile.gif Mam nadzieję, że mimo że Twoja wiadomość jest z czerwca zajrzysz tutaj icon_wink.gif Wirus cytomegalii także mi spędza sen z powiek, ponieważ też mam kontakt z dziećmi.

Chyba nie ma sposobu żeby się jej ustrzec niestety icon_sad.gif Przenosi się przez wydzieliny a objawy są bardzo podobne do zwykłego przeziębienia. Dodatkowo wykluwa się przez około 3 tygodnie, więc pozostaje nam wiara że urodzimy zdrowe dzieci.
daga26
Witam, , rok temu w drugim trymestrze przechodziłam cytomegalię , bardzo się bałam ale Zosia urodziła się zdrowa, jak najbardziej prawidłowo się rozwija, grunt to myśleć pozytywnie.
Milia
daga26, bardzo się cieszę że Twoja córka urodziła się zdrowa icon_smile.gif Super icon_smile.gif
Wiem, że duże znaczenie ma etap ciąży, w którym pojawia się cytomegalia. Chyba najgorzej jest na samym początku....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.