To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

border a może coś innego?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mika
szukam takiego paska
albo innego szerszego niż te standardowe 10cm
gdzie mogę dopaść te domki?

a może któraś z Was naklejała na ścianach te mega naklejki wielokrotnego użytku i moze coś powiedzieć na ich temat?
monte
CYTAT(Mika @ piÄ…, 22 cze 2007 - 22:27) *
a może któraś z Was naklejała na ścianach te mega naklejki wielokrotnego użytku i moze coś powiedzieć na ich temat?


My mamy pasek standardowej szerokości, ale też mamy sporo dużych naklejek (Decofun). Wiszą jakoś od pażdziernika czy listopada zeszłego roku i jest OK. Ale! Naklejki były nalepione na dużych, złożonych na kilka części płachtach i pakowane w torebkę foliową. Te które swoja powierzchnią były złożone są trochę zagięte i się odlepiają (nie wiem, czy jasno tłumaczę... icon_redface.gif icon_rolleyes.gif ). Dlatego, jak możesz, wybieraj takie pojedynczo pakowane, albo przynajmniej nie zginane. Bodiurę mieliśmy w rolce i jest OK.
CrazyMary
Mika, Marta ma własnie takie domki w pokoju. Niestety kot zniszczył kawałek, chciałam dokupić i też nigdzie nie mogę znaleźć. icon_confused.gif
Mika
CYTAT(CrazyMary @ sob, 23 cze 2007 - 10:14) *
Mika, Marta ma własnie takie domki w pokoju. Niestety kot zniszczył kawałek, chciałam dokupić i też nigdzie nie mogę znaleźć. icon_confused.gif


a gdzie wcześniej kupowałaś?

dziÅ› zrobiÄ™ rekonesans po wszystkich budowlanych molochach
CrazyMary
W Gdańsku przy Media Markt jest taki sklep z tapetami, tam kupiłam, ale 5 lat temu...
Mika
kurza dupa icon_sad.gif

na allegro widziałam fajne samoprzylepne i szerokie - 50cm 23.gif
ale wzorki za żarówiaste i za bardzo dziecięce

nic,pojeżdżę,poszukam,może coś mi w oko wpadnie
a tak mi siÄ™ te domki podobajÄ… icon_sad.gif
Mika
oszukałam
czego ślepy nie zobaczy to sobie zmyśli :winki:

tapeta szerona na 106cm,i nie samoprzylepna
Mika
znalazłam fajne paski dziecięce

czekam tylko na odpowiedź jakie są szerokie
Litka
Mika u nas są domki, jakby co, mogę ci kupić i w tubie wysłac.
Mika
Litka - w jakimś "firmowym" sklepie? wiesz może ile kosztuje i jakie ma wymiary taki bord?

niestety dziś nie udało mi się przelecieć po takich sklepach -niestety 3 godziny nawet bez dzieci to za mało żeby pozałatwiać wszystkie sprawy 21.gif

żebym chociaż producenta tych tapet znała to może w W-wie udałoby mi się je kupić


żeby miała umiejętności to bym kupiła taką tapetę

lepiej żeby za takie duże klejenie sama się nie łapała icon_lol.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.