To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy to ciąza

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

karolinaibiza
CYTAT
witam kobitki mialam okres 5 czerwca 21 i 22wspołzylam do końca teraz od dwoch dni boli mnie podbrzusze jajnik i krzyz do mieiączki jeszcze 9 dni doradzcie co to moze byc pozdrawiam cieplutko icon_smile.gif
Eta
może inwazja obcych icon_rolleyes.gif
tak mi szklana kula pokazuje
tralala
CYTAT(Eta @ pon, 25 cze 2007 - 13:54) *
może inwazja obcych icon_rolleyes.gif
tak mi szklana kula pokazuje



06.gif icon_lol.gif
Nunusia
CYTAT(karolinaibiza @ pon, 25 cze 2007 - 13:31) *
wspołzylam do końca


miałaś orgazm?? zazdroszczę 41.gif
karolinaibiza
oj nnie zartujcie sobie myslalam ze mi doradzicice
konto_usunięte
te bóle, to pewnie dlatego, że współżyłaś do końca 29.gif

a poziom pytania- wymusił odpowiedzi na tymże poziomie icon_rolleyes.gif
owiwia7
hahaha ale się obśmiałam... co niezmienia faktu, że złośliwe jesteście jak piorun...
karolinaibiza
no napewno troche smieszne ale slowem do konca chodzilo nie o orgazm tylko bez stosunku przerywanego
Nunusia
tak więc skoro umiesz uprawiać seks "bez stosunku przerywanego" zapewne wiesz również co to test ciążowy, wyszukiwarka google, opcja szukaj na tym forum

matko boska, takie tematy powinny być automatycznie wrzucane do jednego worka....
AsiaKG
06.gif 06.gif
Bez komentarza..
Ale poczekaj zaraz zerknę w kawowe fusy.. Szklaną Kulę pożyczyłam icon_smile.gif
asiaad2
04.gif 04.gif 04.gif
dobre, a wy nie wiecie że ciężarnych nie wolno tak rozśmieszać bo im dziecko skacze 04.gif
Eta
CYTAT(karolinaibiza @ pon, 25 cze 2007 - 14:29) *
oj nnie zartujcie sobie myslalam ze mi doradzicice

Karolina ale czego oczekiwałaś, że ktoś powie czy jestes lub czy na pewno nie jesteś w ciąży?
Pomysl, skad mialybysmy to wiedziec, nawet na test ciazowy za wczesnie.
konto_usunięte
w takich chwilach jak ta, zastanawiam się i dochodzę do wniosku,ze chyba robienie testu ciążowego boli.
boli jak diabli icon_twisted.gif
bo jak inaczej wytłumaczyć to, ze zamiast nasikać na pasek i miec jasność- nagminnie takim testem ciążowym robi się maluchowe forum??
czego oczekuje pytająca?? jakiej odpowiedzi?? liczac na to, że inne czytające wykażą się przenikliwością umysłu do tego stopnia, że przenikna tajniki jej- pytającej - macicy??

a tak OT, karolinaibiza- ile masz lat?? sądzę, że nie więcej, niż 15 icon_rolleyes.gif


niemniej- pozdrawiam icon_smile.gif




P.S.pomijam fakt analogii do obsikiwania 29.gif 06.gif
Eta
poszlo 2x
Eta
a jesli Twoj cykl jest dla ciebie niezrozumialy to polecam
https://209.85.135.104/search?q=cache:aaY7Q...t=clnk&cd=3
Nunusia
CYTAT(rzodkiewka @ pon, 25 cze 2007 - 19:10) *
że inne czytające wykażą się przenikliwością umysłu do tego stopnia, że przenikna tajniki jej- pytającej - macicy??


literówka oczna przez moje łzy śmiechu wskazała mi przeczytać "że przenikną jajniki jej"

co akurat w TYM przypadku nie byłoby takie dziwne, bo chyba tego spodziewa się założycielka wątku


~*SaaRaa*~
oj dziewczyny...złosliwe jestescie :/
Dziewczyna zapytała.... moze naprawde ma watpliwosci....
Ja nie raz na staraczkach radziłam sie dziewczyn czy moje objawy moga wskazywac na ciaze.
Człowiek jak czegos bardzo chce i o tym bardzo mysli to sama psychika płata takie figle, ze czasem sie głupieje i nie wie czy to ciaza czy nie....

Dlatego darujcie sobie icon_smile.gif Ja zostałam tez torche "niemoło" potraktowana na jednym watku (kiedy jeszcze bylam w ciazy i załozyłam marcowy watek).... i wiem ,ze to naprawde przykre, bo bardzo sie cieszyłam,ze bede mama - a tu na takie złosliwosci trafiłam. Dlatego nie czepiajcie sie dziewczyny.... tym bardziej,ze nowa tu jest icon_smile.gif Niech sie wdrazy w forum to bedzie wiedziała gdzie i o co pytac:)
Te forum ma byc chyba po to zeby po "przyjacielsku" moc sie poradzic...a robi sie na tym forum coraz bardziej niemiło icon_sad.gif
Nunusia
Sara rozumiem że ogrom pracy jaką włożyła Alanis w wątek "zanim założysz wątek wejdź i przeczytaj" i te tysiące linków, które tam są to są tylko po to, żeby ładnie wyglądało....

słusznie napisałaś, że zapytałaś "na staraczkach"... założycielka tego wątku też mogła tam wejśc i zapytać, no nie?

uważam, że należy tak reagować jak własnie my zareagowałyśmy bo w przeciwnym razie te istotne wątki znikną pośród wątków typu "kochałam się trzy minuty na lewym boku czy jestem w ciąży"

KOBIETY APELUJĘ: OD STWIERDZENIA FAKTU CZY JESTEŚ W CIĄŻY CZY NIE JEST LEKARZ LUB TEST!!!!!!!!! A NIE TAJEMNICZY DOTYK FORUMOWICZKI W MONTOR 15 CALA..........
Carrie
icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif icon_eek.gif idąc tym tropem - nieźle poturbowane masz "zawieszenie" skoro tak cierpisz icon_eek.gif icon_evil.gif icon_eek.gif icon_evil.gif icon_eek.gif icon_evil.gif icon_eek.gif icon_evil.gif
konto_usunięte
CYTAT(Nunusia @ pon, 25 cze 2007 - 18:58) *
uważam, że należy tak reagować jak własnie my zareagowałyśmy bo w przeciwnym razie te istotne wątki znikną pośród wątków typu "kochałam się trzy minuty na lewym boku czy jestem w ciąży"

KOBIETY APELUJĘ: OD STWIERDZENIA FAKTU CZY JESTEŚ W CIĄŻY CZY NIE JEST LEKARZ LUB TEST!!!!!!!!! A NIE TAJEMNICZY DOTYK FORUMOWICZKI W MONTOR 15 CALA..........


o, to, to!!!
podpisuje się. nic dodać, nic ująć.

Eta
karolinaibiza na ilu forach założyłaś taki sam wątek? 10?15? to zabawa? ciesze się że gdzie indziej udzielono Ci rzeczowej odpowiedzi już w sobotę, po co więc zakładasz kolejne na innych forach, widzisz na maluchach trudno trafić na wielbłąda
~*SaaRaa*~
carrie kto ma poturbowane zawieszenie ? bo nie zakumałam.
Nunusia - zgadzam sie z Toba oczywiscie.... icon_smile.gif chodziło mi tylko o to,zeby od razu tak nie najezdzac na dziewczyne, tylko pokazac jej gdzie moze poszukac odpowiedzi icon_smile.gif i tyle.
tralala
Korolinaibiza

Nasza reakcja na Twoje pytanie była taka, a nie inna bo Twoje pytanie po prostu nas zwaliło z nóg!
Przeczytaj jeszcze raz to co napisałaś. Do miesiączki pozostało 9 dni, to skąd my mamy wiedzieć czy możesz być w ciąży, czy nie. Wróżkami nie jesteśmy, choć jak widać używamy kryształowych kul, czy fusów po kawie 06.gif

Nie zawracaj sobie tym teraz głowy. Miesiączka to taki wspaniały wynalazek natury, który między innymi daje znać kobiecie, kiedy może się spodziewać ciąży.

Jak miesiączka będzie sie opóźniać to zrób test ciążowy.

Po za tym dziewczyny... Kocham tą Waszą złośliwość 06.gif

użytkownik usunięty
[post usunięty]
użytkownik usunięty
Rosa, kiedy Ty masz czas zaglądać w wątki rówieśnicze?
Nunusia
CYTAT(użytkownik usunięty @ wto, 26 cze 2007 - 03:46) *
cytowany post usunięto


dokładnie... kwestia lingiwstyki kwestią lingwistyki i niech se każdy okrasza swoje wypowiedzi jak chce, ale na litość boską nie da się cały czas wszystkich głaskać......
eve69
CYTAT(Eta @ pon, 25 cze 2007 - 17:09) *
Karolina ale czego oczekiwałaś, że ktoś powie czy jestes lub czy na pewno nie jesteś w ciąży?
Pomysl, skad mialybysmy to wiedziec, nawet na test ciazowy za wczesnie.



Eta, bo Ty tak nieempatycznie


przeciez to jasne - jest w ciazy albo nie no.
Eta
CYTAT(eve69 @ wto, 26 cze 2007 - 12:22) *
Eta, bo Ty tak nieempatycznie
przeciez to jasne - jest w ciazy albo nie no.



a bo ja empatycznie nie umiem
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ulla
CYTAT(użytkownik usunięty @ wto, 26 cze 2007 - 03:46) *
cytowany post usunięto


Nie wiem jak ciążowe, bo nie zaglądam, żeby nie rozmyślać, dlaczego jeszcze nie jestem w ciąży (choć pewnie i tak nie pouczestniczyłabym, nawet gdybym była), ale nasz wątek równieśniczy (czyli 2003) należy do normalnych icon_biggrin.gif Żadne dziubdziusie i inne ciuciuciu się go nie imają icon_smile.gif , choć to pewnie dlatego, że dzieci za duże icon_biggrin.gif Złośliwości z premedytacją omijam, bo mi się nie chce...a po kończącej się włąśnie grypie nawet siły nie mam icon_smile.gif


A przepaść jest i tak, bo zupełnie o czym innym rozmawia się "Na każdy temat" a o czym innym na innych wątkach....no mam tę przyjemność, że zdecydowana większość z wątku rówieśniczego wypowiada się również tam icon_smile.gif . A w czasie wakacji z nudów zamierzam się trochę wyżyć na innych forach (znaczy poczytać to czego nie mam ani czasu, ani okazji czytać)...bo ilość książek jednak zabiorę ograniczoną, a coś muszę robić w środku nocy na głuchej wsi...
użytkownik usunięty
[post usunięty]
ulla
Rosa...ja widzę i rozmumiem tę przepaść tak jak Ty...ale wolę bez uogólnień.
użytkownik usunięty
CYTAT(użytkownik usunięty @ wto, 26 cze 2007 - 16:59) *
cytowany post usunięto

Rozumiem 06.gif
AniaEL
CYTAT(użytkownik usunięty @ wto, 26 cze 2007 - 16:59) *
cytowany post usunięto

I zawsze znajdzie jakąś perełkę icon_biggrin.gif
Choć ciążowe ostatnio omijam, bo się boję, że jeszcze jakiś wirus złapię icon_wink.gif to wątek "marzec 2007" przeczytałam. Dzięki Rosie icon_lol.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Carrie
Pamiętam...czytałam.
To niby miała byc forma zemsty czy zdobycia utraconego faceta icon_eek.gif
Generalnie czytało się nieźle, powiało thrillerem.Ale do faktu oponownego dezwania się autorki już nie dotarłam.Dokładną sytuację mamy tutaj uważam. Czysta podpucha, ale co się piany nabiło na ten temat...aż miło.
Majka 82
hej dziewczyny,

jesli chodzi o perelki to mam "takie ulubione" znalezione gdzies na forach, jedno chyba nawet w dowcipach na Maluchach!!

a wiec pewna dziewczyna napisala, ze swedzi ja macica, zapytana skad wie to az tak dokladnie, napisala, ze jak rozchyla "dzyndzle" to widzi macice 03.gif w odpowiedzi dostala pytanie, czy przypadkiem jak rozchyla posladki nie widzi watroby 06.gif

druga historyjka byla taka, ze dziewczyna napisala: "pomocy, chyba w kapieli podczas szowania gabka oberwalam sobie sutki" 03.gif

mnie sie wydaje to smieszne, ale moze rzeczywiscie sa to mlode dziewczyny, ktore maja male pojecie o tych sprawach i nie maja kogo badz wstydza sie zapytac i wtedy pisza na forum, moze to nie fair, ze sie smiejemy, jeszcze bardziej je wtedy dolujemy.....

ale mysle, ze niestety takie pytania zmuszaja nas do ironiczych wypowiedzi, wiec moze lepiej nie komentowac tego wcale...

ups, za pozno, juz skomentowalam 06.gif

pozdrawiam Was serdecznie

Majka
konto_usunięte
CYTAT(Majka 82 @ śro, 27 cze 2007 - 00:07) *
wiec moze lepiej nie komentowac tego wcale...

dlaczego??
skoro ktoś zadaje pytanie i oczekuje się dowiedzieć, co o tym myślę- nie widzę powodu, dla którego miałabym nie skomentować.
autorka wyraźnie dała do zrozumienia, że chce poznać czytelniczek opinię, więc rozumiem- dała pozwolenie na komentarz icon_rolleyes.gif
taka rola forum DYSKUSYJNEGO.
Carrie
Rzodkiewka

podpisuję się pod tym co napisałaś rekami i nogami

takimi prawami rządzi się forum...czy to sie komuś podoba czy nie
elfinka


mnie sie wydaje to smieszne, ale moze rzeczywiscie sa to mlode dziewczyny, ktore maja male pojecie o tych sprawach i nie maja kogo badz wstydza sie zapytac i wtedy pisza na forum, moze to nie fair, ze sie smiejemy, jeszcze bardziej je wtedy dolujemy.....

Majka
[/quote]

witam,
zgadzam sie z opinią Majki,. Ja sama sie nad tym zaczelam zastanawiam, ze moze te wszystkie pytania o ciaze spowodowane sa faktem posadania malej wiedzy na tematy zaplodnienia i ciazowe. uderzyło mnie to ostatnio gdy przegladałam fora specjalistyczne ( o ile mozna je tak nazwac) gdzie odpowiedzi na pytanie udziela lekarz. Pojawiaja sie pytania typu kiedy robic prolaktyne, jakie badania w czasie ciazy itp. Ale znaczna wiekszosc stanowia pytania typu: boli mnie brzuch, piersi, niedobrze mi, kochałam sie .... czy jestem w ciazy?
Dla mnie sa to pytania od zdesperowanych mlodych dziewczy, które obawiaja sie zajscia w ciaze. Niestety w Polsce brakuje porzadnej edukacji seksualnej. Osobiscie uwazam ze taka edukacjia w szkole powinna byc, moze zmniejszylo by to ilosc niezaplanowanych ciaz, stresu a podniosło poziom wiedzy.

Ciezko nie reagowac złosliwie jezeli ciagle widzi sie pytania, czy posty z pytaniem czy jestem w ciazy? zadna z nas nie posiada tajemnej wiedzy icon_smile.gif (a moze ? icon_smile.gif) i nie jest w stanie odpowiedziec na takie pytanie. Pierwsz moja reakcja na czytanie czegos takiego to - Kup test dziewczyno! albo -zrób badanie albo -idz do lekarza.
objawy objawom nierówne. Moja koleżanka bedac w ciązy (oprócz zatrzymania miesiaczki) nie miała zadnego "typowego" objawu- mdłości, bolesności, bółów brzucha. Za to ... stopy urosły jej o 2 numery icon_smile.gif
Nunusia
tak, elfinko, tylko że "fora specjalistyczne" właśnie korzystają z "usług" specjalisty, który na takie pytania odpowiada

a my forumowiczki specjalistami nie jesteśmy i NIC naprawde NIC więcej poza informacją "kup dziewczyno test" nie napiszemy

a nasza reakcja to wynik przeglądania takiego wątku poraz setny....

i do jasnej ciasnej, skoro się forumowiczka zalogowała to oznacza to akceptację regulaminu, który jasno i wyraźnie zabrania powielania tych samych wątków....

OD TEGO JEST OPCJA SZUKAJ!
LidkaM
Nunusia, niestety umiejętność czytania, a już tym bardziej szukania informacji na pożądany temat jest dzisiaj rzadkością. Łatwo jest się zarejestrować. Wpisać szałowy nick, wymyśleć hasełko, podać adres mailowy, kliknąć OK i już można szaleć. Regulamin????? Jaki regulamin????? Kto by to czytał????? Toż to nudne i bez sensu!!! Niestety coraz więcej osób traktuje fora dyskusyjne jak "dziś pytanie, dziś odpowiedź". Szkoda tylko, że pytania coraz głupsze.....
użytkownik usunięty
[post usunięty]
kethry
tak mi się nasunęło tylko, że prawdopodobnie nie czytanie regulaminów i brak często elementarnej wiedzy dotyczącej różnych dziedzin życia wynikają z tych samych powodów...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.