To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jak długo podawać nutramigen

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ASIAH
Drodzy rodzice nutramigen podaję synkowi od 2 miesiąca z powodu lużnych stolców z domieszką krwi i śluzu teraz ma 14 miesięcy jest na diecie alergicznej lekarze nie potrafią mi odpowiedzieć jak długo podawać nutramigen i na jakie zmienić
malinowa i Malina
Adaś ma 6,5 roku i dalej jest na Nutramigenie, ale on ma stwierdzona alergię i tak już chyba zostanie. Można spróbować - jak dziecko nie mażadnych objawów wprowadzać uczulające wcześniej pokarmy. Jeżeli nic się nie będzie działo to Nutramigen nie będzie potrzebny.
mario29
Amelka była na nutramigenie ale od roku przeszłam na bebilon pepti (też dla alergików) i nic nie wskazuje żeby w najbliższym czasie mogła przejść na inne mleko.
Ale możesz zrobić próbę czy dziecko jest uczulonena mleko krowie, np. wprowadzając do diety w maleńkich porcjach jogurt naturalny.
Klucha
moja córa do 5 lat na nutramigenie, teraz zrezygnowała, ale mleko krowie ma cały czas na czarnej liście
Niania Ogg
Moja Zuzia już ponad dwa i pół roku zajada pyszny 08.gif Nutramigen i narazie nic nie wskazuje na to, żeby coś się miało w tej kwestii zmienić...
Choco.
Michał też jest na Nutramigenie- po zmianie mleka na normalne- nie dla alergików wystąpiły duszności i teraz chodzimy na inhalacje więc raczej też będziemy stałymi przyjaciółmi Nutramigenu.
gosiata1
Moja córka była na Nutramigenie praktycznie od 1 miesiąca życia i jak zapytałam lekarza kiedy można wprowadzać normalne pokarmy powiedział,że w każdej chwili i zaczęłam od danonków jak miała 9 miesięcyi nic sie nie dzial powoli wprowadzałam inne mleko itd.Naszczeście nic się nie działo i teraz ma 11lat i wszystko jest ok.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.