To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Interaktywny KUCYK - warto???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ewapolka
Córcia od dawna marzy o interaktywnym kucyku, który mówi "kocham Cię mamusiu"....itd.
CoÅ› takiego: https://allegro.pl/item209548029_hasbro_kuc...ko_nowy_tv.html
Niedługo ma urodzinki i zastanawiam się nad prezentem dla niej.
Doradzcie mi proszę, czy zabawka warta jest tej ceny? Czy Wasze dzieci się nią bawiły, czy tylko 5 minut?
Będę Wam bardzo wdzięczna za wszystkie opinie:)
A może ktoś ma na sprzedaz taką zabaweczkę?
emce
Maja tez w pewnym momencie marzyła o tym kucyku (ogólnie jest kucykową maniaczką, niestety...). Pozyczyliśmy identycznego od Mai koleżanki (która zupełnie nim się nie bawiła). Okazało się, że Maja zachwycona była... przez 3 dni. Później leżał i się kurzył. Do próśb o tego kucyka już nigdy nie wróciła.
U nas baaardzo szybko się znudził. No, ale twoja córeczka jest trochę mniejsza, moze zajmie ja na dłuzej.
ewapolka
HMMMM, tez sie tego bojÄ™
Edi Zet :)
Trzy dni było szału kucykowego icon_sad.gif Teraz Ula przypomni sobie o nim czasem i powodzi go w wózku icon_smile.gif
Nic nie przebije kredek i białej kartki icon_smile.gif
grzałka
moja córka tez marzy o tym, co zobaczy w reklamie na minimini- ostatnio o interaktywnej rybce nemo (nawet nie ogladała filmu icon_rolleyes.gif )

czasem naciaga na coÅ› babcie (ostatnio misia episia), ja siÄ™ od tego trzymam z daleka
anetadr
CYTAT(grzalka @ wto, 26 cze 2007 - 11:15) *
moja córka tez marzy o tym, co zobaczy w reklamie na minimini- ostatnio o interaktywnej rybce nemo (nawet nie ogladała filmu icon_rolleyes.gif )

czasem naciaga na coÅ› babcie (ostatnio misia episia), ja siÄ™ od tego trzymam z daleka


Karolina ma taka rybkę. Wygrała w konkursie "Świerszczyka". I też bawiła się nią kilka dni, a teraz nemo leży w kącie.

Aneta
CrazyMary
CYTAT(grzalka @ wto, 26 cze 2007 - 14:15) *
moja córka tez marzy o tym, co zobaczy w reklamie na minimini- ostatnio o interaktywnej rybce nemo (nawet nie ogladała filmu icon_rolleyes.gif )

czasem naciaga na coÅ› babcie (ostatnio misia episia), ja siÄ™ od tego trzymam z daleka


Marta identycznie - niemal każda zabawka z minimini staje się obiektem pożądania. Nawet te przeznaczone dla maluchów icon_mrgreen.gif . Misia episia dostała ostanio od wujka. Zdradził mi, jak ostatnio kupuje Marcie prezenty (sam nie ma dzieci, więc nie zna się na tym). Prosi panią w sklepie o coś, co jest reklamowane w telewizji. Od tej pory Marta jest zawsze zachwycona - "o tym właśnie marzyłam!" icon_cool.gif


Kucyka Marta dostała od Mikołaja. Wyproszony, wyczekany, teraz raczej leży w kącie. Ale muszę przyznać, że na początku sporo się nim bawiła...
mamboo
Kalina ma podobnego kucyka, z tym że model w chodziku. Prezent urodzinowy. Nie bawi się nim cały czas - raczej wraca od czasu do czasu.
ilona
Bo wszystkie te interaktywne zabawki sa interesujace dopoki
stanowia zagadke.W momencie kiedy staja sie przewidywalne
czyli nudne dzieci w koncu orientuja sie,ze to nie czary-mary
mechaniczny przyjaciel tylko odtwarzacz troche innego ksztaltu.
Co nie znaczy ,ze na pewnym etapie zabawki takie nie sa dobre.Sa icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.