To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

DOBRY NEUROLOG DZIECIĘCY W POZNANIU

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

TOMA


Szukam sprawdzonego neurologa dla mojego dziesięciomiesięcznego synka.Mały jest po wizycie w CZD w W - wie i musi być pod dalszą opieką neurologiczną.
Czy ktoś może mi pomóc?
first_ladybird
Mam godnÄ… polecenia paniÄ… doktor. Rzeczowa i konkretna a przy tym ...ludzka.
dr Milecka, przyjmuje na Kórnickiej zarówno pryw. jak i z NFZ (terminy dłuuuuuuuugie, na NFZ). Tel. kom. mogę Ci przesłać na priv.

Pozdrawiam

anita
też jestem za Milecką, można najpierw prywatnie a w miedzyczasie ustawić sie w kolejkę, czasem udaje sie zdobyć szybki termin jak ktos zrezygnuje
TOMA

Poproszę o telefon na kasę i prywatny.Z góry dziękuję.

Kilka miesięcy temu byłam dwa razy u pewnej pani ordynator,ale ona powiedziała, że już nie musimy przyjeżdżać(prywatnie).Po pobycie na oddziale okazało się, że jednak musimy być pod opieką neuorologiczną.Gdybym nikogo nie znalazła, zapisałabym się znowu do niej.Dzięki. Pozdrawiam.
TOMA

Będziemy mieli wykonywane badanie potecjałów na Przybyszewskiego, czy ona tam pracuje?
kachaaa
czy mogłabym prosić o namiary do pani dr, wiecie może czy wykonuje badanie USG przez ciemiączkowe ?
mama_wolfa
dobry ale trudny w obejściu prof Służewski. O ile aktualne poszukiwania ...

* (dodatek czyli PS) - byliśmy u wielu neurologów ale wielu też się myliło. prof Służewski wytypował leki po pierwszym dniu ... i jak do tej pory skutecznie.
Kati0804
Witam. first_ladybird czy mogłabyś mi podać telefon komórkowy do Pani dr Mileckiej. Potrzebuje na cito bardzo dobrego neurologa dziecięcego
tombek
lepszy jest w wawie - dr Szymański, warto dojechać, naprawdę
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.