To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie dieta punktowa

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kama_
Szukałam w necie diety punktowej,ale nigdzie jej jie ma icon_cry.gif Moze ktoras z was ja stosowala,albo ma jakies namiary gdzie ja mozna zdobyc icon_question.gif
Pozdrowionka
kasiarybka
Kama nie jestem pewna czy to to icon_smile.gif, ale mam nadzieje, że tak.

Dieta punktowa- 2 kg tygodniowo

Zamiast kalorii liczy się punkty przypisane poszczególnym potrawom oraz produktom.
W zasadzie nie wymaga wyrzeczeń, można jeść to, na co się ma ochotę, byle nie przekroczyć dziennego limutu 20 punktów.
Punktacja:
1. Pieczywo i produkty zbożowe: 50gr muesli (2,5), kromka chleba(0,7) 100g ugotowanego makaronu (3,5), 4 łyżki ugotowanego ryżu (3).

2. Nabiał: 150g chudego jodurtu (1,5), szklanka chudego mleka (0,5), 100g serka homogenizowanego (2), jajko (1,5), 40g żółtego sera (2,5).

3. Mięso i ryby: 70g pieczoneho kurczaka (2), 70g schabu usmażonego na łyzeczce oleju (3), 120g ugotowanej piersi kurczaka (3), 30g szynki (0,5), 200g pieczonego dorsza (3).

4. Warzywa i owoce: papryka (0,2), 100g gotowanej marchewki (0,3), 100g gotowanych buraków (0,4), łyżka groszku (0,5), pieczony ziemniak (1,5), główka sałaty (1), jabłko (0,5), banan (3), szklanak soku owocowego (0,5).


Jak się domyśliłam to punkty to te liczby podane w nawiasach znajdujących się przy produktach.
kama_
kasiu,jestes wielka,ale powiedz mi jeszcze gdzie udało Ci sie znaleść tą dietę,jest gdzieś w necie może????
Pozdrówka
kasiarybka
Kama znalazłam ją przez wyszukiwarkę Gogle....jest na stronie "Moje kosmetyki" icon_smile.gif

https://www.mojekosmetyki.info/pdstrony/art2.html
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.