To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Niedobry Bebilon Pepti

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Megan30
Nie mogę przekonać mojego 8 mcznego synka do picia Bebilonu Pepti. Próbowałam różnych sposobów, mieszałam z moim mlekiem, robiłam na glukozie, usiłowałam wcisnąć mu na śpiąco... Nic nie pomaga. Nie smakuje mu i już. Przyszedł mi na myśl Isomil może on jest lepszy? czy któreś z Waszych dzieci go pije? A może jest jeszcze inne mleko które jest... smaczniejsze i chętniej pite przez maluchy?

Nie mam już pomysłów co robić a efekt jest taki że ściągam dla małego mleko od 2 mcy, na widok laktatora robi mi się zimno, a piersi mam tak strasznie obolałe że nie mogę się dotknąć 13.gif
Co robić?
Niania Ogg
Prawda jest taka, że jeśli dziecko jest głodne to zje wszystko. Wiem, okrutne... Ale innego wyjścia nie widzę jeśli wypróbowałaś już metody rozcieńczania, mieszania etc. Z tego co wiem to Bebilon Pepti jest najbardziej zjadliwy z tych specyfików. Bądź twarda i spróbuj przetrzymać synka. Nie będzie łatwo, zwłaszcza że jest już duży. Trzymam za Was kciuki! Pozdrawiam
Silije
Mieszanki sojowe ogólnie są lepsze w smaku, czyli Isomil też, ale to musiałby lekarz wyraźnie się na nie zgodzić, bo soja także może uczulać.
sara2006
moja lekarka przepisala corce Bebilon Pepti ale corka nie chciala go pic i poszlam do niej i zapytalam o inne mleko i przepisala mi Nutramigen to jest taki sam jak Bebilon Pepti zapytaj swojej lekarki czy by ci nie przepisal chociarz na probe Nutramigenu. i zobaczysz czy bedzie pic.
sara2006
a dlaczego synek dopiero od 8 miesiaca pije bebilon pepti ?
mowie ci wyprobuj NUTRAMIGEN
no teraz wyszedl nutramigen 2 dla dzieci starszysz takich jak nasze dzieciaczki
balbik
witam! icon_biggrin.gif
uwazam ze nutramigen to ostatecznosc bo jest jeszcze bardziej paskudny niz pepti.ja mojego synka tez karmie bebilonem pepti i tez bylo ciezko na poczatku ale sie przyzwyczail a zaczelam mu dosypywac kaszek ryzowych smakowych i mleczko bylo o wiele smaczniejsze.
Saskia
moja kumpela miesza bebilon pepti z sokiem i jakoÅ› wchodzi
poza tym dolewa go do zup, deserków itd - ale dziecko starsze więc więcej mozliwości
#Margola
CYTAT(Niania Ogg @ czw, 28 cze 2007 - 15:05) *
Prawda jest taka, że jeśli dziecko jest głodne to zje wszystko. Wiem, okrutne... Ale innego wyjścia nie widzę jeśli wypróbowałaś już metody rozcieńczania, mieszania etc. Z tego co wiem to Bebilon Pepti jest najbardziej zjadliwy z tych specyfików. Bądź twarda i spróbuj przetrzymać synka. Nie będzie łatwo, zwłaszcza że jest już duży. Trzymam za Was kciuki! Pozdrawiam

zgadza sie..
bebilon pepti ma smak najbardziej zblizony do mleka matki.. pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.