To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dołączam do Was

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Marghe
Od dziś jestem mamą przedszkolaka.
Na razie wszystko idzie w miare gładko - pani dyrektor wydzwania do mnie co pół godziny informując co Gaba robi, czy je (je!), czy płacze (NIE PŁACZE!!!!), jak sie bawi (bawi sie ładnie icon_biggrin.gif )...
Co nie zmienia faktu, ze jestem roztrzęsiona... oby strach miał wielkie oczy.
Trzymajcie za nas kciuki.
Dzieki
M.
kasiarybka
Marg, wszystko będzie dobrze, nawet gdyby jutrzejszy dzień okazał się niezbyt szczęśliwy (płacz przy rozstaniu), to trzymaj się dzielnie, będzie OK......wiem co mówię icon_smile.gif wink.gif
Monisia
Podpisuje się pod słowami Kasi icon_smile.gif

Trzymam kciukasy mocno!Będzie ok!!!

Całusy!
Marghe
Dziękuję.
Własnie odebralam Gabę z przedszkola (dzis darowałam jej leżakowanie...), jest zadowolona icon_biggrin.gif a ja jestem z niej bardzo dumna - ani razu nie wolała "mama" , bawiła sie jako tako, sama zjadła śniadanie, sama wcinała zupe, sama umyła zęby, wołala "siusiu " itp.
Dzielna jest! Zobaczymy co bedzie za pare dni..
M.
addera
No to urosłaś Marghe, mamo przedszkolaka icon_smile.gif
Bądź dumna z małej, takie prawo matki.
Niedługo urośniesz znów , bo nawet się nie obejrzysz kiedy mamą ucznia (właściwie uczennicy) zostaniesz icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Trzymam kciuki za dzielnego przedszkolaka i za dzielną mamę przedszkolaka icon_biggrin.gif
Ale sobie poadorowałam wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.