To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poradniki mlodych rodziców

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

anax
Interesują mnie opinie na temat książek,poradników o dzieciach.Głównie chodzi mi o takie od narodzin.Jak sobie z dzieckiem radzić jak karmić itd.Kiedyś Chilińska mówiła o takim poradniku co jej bardzo pomógł ale nie zapisałam tytułu.Jeżeli przeczytałyście jakieś i możecie polecić z czystym sumieniem to proszę pisać.
dziękuje
esel
Chylińska mówiła o "Języku niemowląt" Tracy Hogg
Agnieszka AZJ
Są takie trzy poradniki amerykańskie - ciążowy "W oczekiwaniu na dziecko" i dziecięce "Pierwszy rok zycia dziecka" oraz "Drugi i trzeci rok zycia dziecka". Bardzo obszerne i zawierające odpowiedź na wiekszość pytan, jakie sobie w tym okresie rodzice stawiają.
Mogę polecić z czystym sumieniem.
addera
najlepszym poradnikiem jest www.maluchy.pl 08.gif
sklepowa
CYTAT(Agnieszka AZJ @ śro, 27 cze 2007 - 23:22) *
Są takie trzy poradniki amerykańskie - ciążowy "W oczekiwaniu na dziecko" i dziecięce "Pierwszy rok zycia dziecka" oraz "Drugi i trzeci rok zycia dziecka". Bardzo obszerne i zawierające odpowiedź na wiekszość pytan, jakie sobie w tym okresie rodzice stawiają.
Mogę polecić z czystym sumieniem.


Zdecydowanie polecam. Przeczytałam pierwszą część, tę ciążową i warto ja mieć w swoich zbiorach. Z bardziej szczegółowych i psychologicznych lektur polecam :J.Turner "ROzwój człowieka".
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.