To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nocniczek ROYAL POTTY Fisher Price

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Choco.
Bardzo nieśmiało przymierzamy się do zakupu nocniczka. Spodobał mi się taki https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=207237109 mam jednak dylemat czy oprócz podobania się będzie pełnił dobrze swoją funkcję czy też lepiej postawić na tradycyjny. Będę wdzięczna za opinie.
grzałka
ale bajer icon_eek.gif

mama_do_kwadratu
niezły tron
Choco.
Kurka..niezły, ale czy praktyczny??? icon_biggrin.gif
mama_do_kwadratu
W czasach zamierzchłych opiekowałam się dziećmi (za pieniądze icon_wink.gif ) i moi podopieczni mieli tego typu nocnik (z wyjmowanym spodem). Był OK, ale żeby jakoś szczególnie przyczynił się do treningu czystości, to nie powiem. Pampy mieli do 3,5 roku.


Ja 90 złotych za nocnik bym nie dała.
Choco.
Ja też mam opory icon_smile.gif szczególnie jak to żadna rewelacja. Dziękuję za napisanie o Twoich doświaczeniach!
ATTA
Ja mam wprawdzie jeszcze czas do nocnika, ale nie kupiłabym takiego.Fajny tron, tylko wiem z własnego doświadczenia,że na każde dziecko musi przyjść czas a wtedy wystarczy zwykły nocniczek i zachwyt mamy,ze dziecko już woła.Wiadomo,że trzeba uczyć i ćwiczyć, ale jak nie będzie chciało to i taki tron nie pomorze.
mazia
A ja ciut żartobliwie; Jaki by nie był to i tak jest na .....gówno " (sorki za słownictwo), więc czy warto rzeczywiście kupować taki bajer? wedlug mnie nie.
Szymek miał piękny nocnik żabkę z pozytywką, którą to pozytywkę po niedługim czasie wymontowałam bo mnie melodyjka wykańczła.










___________________________________
MArzena mama SZymusia 13.12.2002 i MAtusia 16.12.2005
Agnieszka AZJ
Znam takich jednych, co tez wymontowywali pozytywkę, bo dziecko szybko wyczaiło, że wystarczy nalać wody, żeby zagrało 04.gif
Choco.
No ładnie...to ja tu chcę ładny nocniczek ale jak ma mi Michu takie numery wykręcać to nic z tego..chyba będzie tradycyjny:) Dzięki wszystkim!
ilona
U nas sie sprawdzil doskonale.
Jest jednak jeden maly problem.
Mlody nie chce z niego zrezygnowac.
21.gif
.uzytkownik.usuniety.
U mnie doświadczenia wskazują na to, że co najprostrze to najlepsze. Leo w ogóle wzgardził nocnikiem na rzecz nakładki sedesowej (tam było ciekawiej: spuszczanie wody to nie lada atrakcja), dużo mniejszy gabarytowo Pyzatecznik póki co nie może się zdecydować.

Z

P.S. Ilona, ale one pewnie nieco tańsze tam u Ciebie za morzem?
ilona
Pewnie tak,w sumie to nie wiem
bo w prezencie dostal 06.gif
Poprzednie chlopaki normalnie
tylko Mikolaj tak po krolewsku he he he
Choco.
Dzięki wszystkim.
Choco.
No i znów mam nocnikowy problem.
Michał ma zwykły nocnik ( a właściwie dwa, drugi stoi u dziadków). Są różnych firm ale problem jest jeden...Michał sika poza nocnik jak na nim siedzi. Ładnie siada i siusia do nocnika ale cóż z tego jak zazwyczaj zawartość wylatuje poza niego. Czy ja mam jakieś złe te nocniki? Co radzicie?
Mika
nocniki są różne i wcale mnie nie dziwi,że sika za nocnik
też taki mieliśmy,a nawet dwa + jak wspomniała Agnieszka -trzeba było pozytywkę wymontować icon_wink.gif
Antonowi szukałam najzwyklejszego byle miał wysoki "dziubek" -zwykły z Auchan,z jakimś miśkiem
nigdy nie nalał poza nocnikiem
teraz woli na stojaka do sedesu icon_wink.gif

https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=394119180 na tym by nie przesikał icon_wink.gif
https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=386714780 ani na takim

te z kaczkami u nas się nie sprawdziły
https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=392936055
te też nie dla chłopca
https://aukcja.onet.pl/show_item.php?item=391737220
Choco.
Mika- jesteś wielka, wiesz? icon_smile.gif Dzięki Ci serdeczne. My mamy taki z kaczką u dziadków (masakra) a drugi właśnie chicco ale nie ma chyba aż tak wysokiego "dziubka" i też zawartość muszę zbierać z podłogi. Ten Scooter wydaje się ciekawy.
Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam!
anita b.
A u nas ten z kaczką się właśnie sprawdził, tylko pozytywka się szybko zepsuła (tzn ja ją zepsułam nożyczkami, po tym jak grała 12 godzin bez przerwy icon_wink.gif ).

Ten pierwszy, co Mika znalazła wydaje mi się niepraktyczny, bo trzeba całe portki ściągać.
Choco.
Ja mogę mu nawet całe portki zdejmować byleby nie siurał mi już na podłogęicon_smile.gif
fifafo
u nas kaczka jest obsikiwana i sprawdziła sie rewelacyjnie
Ksawery wybrał sam miał az jeden model do wyboru
zielonego nie chciał wziął błękitny
wygodny jest a Ksawer jak to mówią ma na czym siąść a Twój synek czekoladko tez chyba ( widziałm fajowe fotki z biwaku )
Choco.
Oj ma, ma:) I na tym naszym nocniku chicco tyłek ledwo mu się mieści:) Przyznam, że mętlik mam z tymi nocnikami:) Z samym oduczaniem od pieluch nie ma takiego problemu jak z nocnikiem właśnie:)
Mika
w sklepie go posadź i sama zobaczysz
u mnie ten z kaczką nawet dla Olki był zły (też była słusznych rozmiarów) i ona też potrafiła przesikać icon_wink.gif
Jasiek siedział tył na przód icon_lol.gif
może mam dziwne dzieci
Choco.
CYTAT(Mika @ Tue, 08 Jul 2008 - 12:42) *
Jasiek siedział tył na przód icon_lol.gif


Próbowaliśmy:) Oj krzyk był, że ho ho chociaż raz się tak udało i sukces byłicon_smile.gif Chyba skuszę się na ten a'la motorek z linku od Miki.

Dam znać jakie będą efekty
fifafo
moje dzieci nie sikają na siedząco tez chyba mam dziwne od zawsze na stojąco
Choco.
WOW:) Super, jakby Misiu zapodał siusianie na stojąco to chyba przez cały dzień myłabym podłogę po nim. Godne uznania!
Mika
kup mu stopień i wyślij z tatą icon_wink.gif
cudnie wygląda taka mała dupka robiąca na stojąco icon_lol.gif
tylko niestety trzeba stać i trochę pomagać
Choco.
Nie pomyślałam o tym. A stopień przecież mamy więc musimy spróbować. To rzeczywiście musi super wyglądać. Spróbuję namówić męża chociaż on jest bardzo wstydliwy (skutki wychowania mojej teściowej, ale to już temat rzeka) i kto wie, kto wie:) Póki co kupiliśmy nocnik taki jak pisałaś i dwa siurkania zaliczone do nocnika:)
Dzięki!!!
fifafo
tylko na poczatku pomagac i tata nieodzowny pomaga pokazuje daje wskazówki
a ja znałam dziecko które często siedząc na nocniku sikało\
i jak moment powstania następował
tron przyklejony do pupy zawartość swą odkrywał i wylewał
i tez podłoga do zmywania icon_smile.gif
semi
u nas był taki z kaczka, najprostszy, bez pozytywki, i sprawdził się rewelacyjnie. ingdy się nie zdarzyło nasikanie poza nocnik.
tissaia
Maks ma jeden z kaczką a drugi w kształcie jakiegoś zmutowanego piesko-misia ( sam wybrał...) i zdarza mu sie przesikać, chociaż już coraz rzadziej. Za to mamy inny problem- moje dziecko jest tak dumne z tego, ze siedzi na tronie, że jak tylko poczuje, że zaczyna sikać, to migusiem wstaje coby wszyscy zgromadzeni mogli naocznie stwierdzić że ON SIKA.... 37.gif Ło matko.
fifafo
Ksawery jest tez nie gorszy od Twojego maksa kiedyś przyszła księgowa do męża i on podchodzi i mówi
wiesz zrobiłem kupę na nocnik choć pokażę ci jak icon_smile.gif) poszedł zdjął spodenki i zrobił 2 raz icon_smile.gif)
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.