To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Mgr biologii szuka pracy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Jeśli któraś z Was wiedziała by coś o wolnym etacie dla biologa, w szkole lub w innym dziale to proszę o kontakt. Ewentualnie etat dla kosmetyczki, obie prace w Kielcach lub okolicach. Z góry dziękuję!
A.L.
Oliweczko, a dlaczego nie rozeslalas CV do szkol, w odpowiednim czasie?
Teraz, po zakonczeniu roku szkolnego, bedzie ciezko...no chyba, ze szkola bedzie w potrzebie.
oliweczkas
CV do szkół wysłałam już w lutym. Decyzję mają być w sierpniu. Pytam bo może któraś z Was coś słyszała od znajomych o jakimś wolnym etacie w szkole. Wiadomo, że taką posadę dostaje się raczej tylko przez znajomości.
A.L.
Oliweczko, nie masz racji. Wlasnie tego typu prace (czyt. prace w szkole) dostaje sie wtedy, jak masz odpowiednie kwalifikacje i szkola szuka nauczyciela.
Nie wiem jak tam u Ciebie w Kielcach, ale ja w moim rodzinnym miasteczku (10 tys mieszkancow) dostalam prace w pierwszej szkole w ktorej zapytalam. Nie znam tam nikogo, nie wiem nawet kto jest dyrektorem.
Ale potrzebuja na gwalt nauczyciela do jezyka, wiec przyjeli mnie ze tak powiem " z pocalowaniem reki"
Co wiecej, brakuje im przynajmniej jeszcze jednego nauczyciela, i mam nadzieje ze go znajda. Bo obecnie wszyscy germanisci dostali po 30 godzin! (jeden zaprotestowal i ma 25).

mama_do_kwadratu
Obawiam się, że z etatem dla biologa nie będzie tak łatwo jak z etatem dla językowca.
A.L.
CYTAT(mama_do_kwadratu @ piÄ…, 29 cze 2007 - 22:25) *
Obawiam się, że z etatem dla biologa nie będzie tak łatwo jak z etatem dla językowca.



Mama_do_kwadratu, mozliwe...
Co nie zmienia faktu, iz stwierdzenie, ze prace w szkole dostaje sie glownie dzieki znajomosciom, jest przesadzone.
oliweczkas
CYTAT(mama_do_kwadratu @ piÄ…, 29 cze 2007 - 22:25) *
Obawiam się, że z etatem dla biologa nie będzie tak łatwo jak z etatem dla językowca.


Dokładnie. Po studiach językowych rzadko kto chce pracować w szkole, dlatego im łatwiej o pracę w szkole.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.