To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zabawki dla niemowlaka...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

odynka
jakie macie zabawki dla Waszych dzieciątek - tak które dobre są od początku?icon_smile.gif
basiaewa
icon_biggrin.gif świszczące, piszczące, grzechoczące, nie- kosmate, nie- kudłate, w "żywych" kolorach, o łagodnych kształtach... będą dobre na początek i do... "smakowania" potem, gdy Nelly sama chwyci je w rączki icon_biggrin.gif
Malgood
U nas rewelacyjnie sprawdziła się mata edukacyjna.
monilka
Tak...a u mojej córuni rewelacyjnie sprawdzają się rączki mamy 21.gif .Na macie wrzask, jeszcze czasami hustawka FisherPrice podejdzie, wszystkie grzechoty i te inne sprawy bee. Chociaz jedna zabawka z maty podchodzi bo szeleszcząca. Mam nadzieję, że to przejściowe i niunia da w końcu mamie odetchnąć
ATTA
Ja niedawno kupiłam matę 3 w 1 Fischer Pririce, wydaje mi się,że jest lepsza niż maty edukacyjne choć są bardzo podobne, sprawdziła się też karuzela nad łóżeczkiem, teraz też grzechotki, do wózka natomiast mamy takie kolorowe zwierzątka-grzechotki, dziecko leży i się nimi bawi.
agnecha
u nas sprawdziły się do tej pory grzechotki/gryzaczki wydające dżwięki, i takie które łatwo maluchowi wziąć do rączek [najulubieńsza jest ta z moich dziecinnch lat, starodawna w kształcie kwiatka z kulistą grzechotką i spłaszczonymi brzegami]
karuzela nad łóżeczkiem od czasu do czasu budzi zainteresowanie iśmieszna kolorowa [ciemne niejaskrawe]pozytywka 'domek' z ruchomymi elementami
aha icon_biggrin.gif zapomniałabym o najlepszym icon_biggrin.gif mój uwielbia wszelkie odgłosy DZOWNECZKÓW, takich ze sklepu z indyjskimi pamiątkami, im wyższe dźwięki tym większa radość icon_biggrin.gif
odynka
część z tych zabawek co piszecie wydaje mi się już dla starszych troszkę dzieci a Nelly ma dwa tygodnie dopiero;)
monilka
Na razie spraw sobie tylko karuzelką nad łóżecko. Taka moja rada. Zobaczysz czy dziecko będzie się np. uspokajało przy muzyce, bo zobaczyć to nie zobaczy na razie. U mnie praktycznie do 3 msc nic nie wzbudzało wielkiego zainteresowania..chyba że czasami jakaś grzechotka, która machałam. I co jest ważne przy grzechotkach, żebyś sprawdzała czy Twoja mała będzie dała radę wziąc do rączki. Ja mam kilka grzechotek, z szerokimi uchwytami, które są praktycznie bezużyteczne
odynka
karuzelą się niunia nie interesuje ale za to melodyjka z łóżeczka jest ok;)
za to ona patrzy na wszystko i próbuje łapać - ma kubusia od maty edukacyjnej którego próbuje jeść;)
anax
bardzo fajne sÄ… zabawki lamaze i plygro
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.