To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Factory na granicznej, coś nowego?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Hej hej!
Znalazłam kilka postów o Factory na granicznej ale nieco starawe! Np pisalyście że nie ma sklepow dla dzieci a slyszałam że obecnie jest np cocordino Czy ktoś może to potwierdzić? Czy waro, jest przebitka czy tylko pic na wode?
Może ktoś był niedawno i powie co omijać szerokim łukiem a gdzie jak w dym??? 08.gif
Delfinka
Aaaaaa dodam jeszcze tylko że sąsiadka kupiła strój za 29zł i że podobno fajne. Ale nie wiem dokladnie w jakim bo to w biegu przekazała 02.gif
Dorka
Mi koleżanka też pokazywała stroje kapielowo/plażowe z Factory za 29zł, oba mi się podobały, ale to rzecz gustu, inna sprawa czy podobałyby mi się tak samo na mnie. I sporo rajstop za 3,90.
No i też dowiedziałam się, że jest Coccorillo, niestety nie dopytałam co tam jest ciekawego.
użytkownik usunięty
CYTAT(Dorka @ pią, 06 lip 2007 - 08:55) *
I sporo rajstop za 3,90.

Ale dla dorosłych, czy dla dzieci?
Dorka
Dla dorosłych na pewno, ale może dla dzieci też?
Anns
Byłam wczoraj
w coccodrillo jest wyprzedaż bucików - prawie wszystkie po 29 zł - warto, oczywiście zakupiłam
pozostałe ceny z coccodrillo są niższe niż w innych sklepach tej firmy
Anns
rajstopki dla dzieci są ale tylko dla dziewczynek
i do tego mnóstwo skarpet po 2,9 i 3,9
Dorka
Wreszcie dotarłam do Factory, bo jeszcze nigdy w nim nie byłam wink.gif .
W Coccodrillo ciekawych bucików nie znałazłam, chyba juz jakieś niedobitki zostały. Za to kupiłam ładne, bawełniane piżamki z fajnej bawelny (z długim rękawem) roz.98 po 18zł i 128 za 22zł, z tańszych i ładniejszych rzeczy można było coś wybrać w różnych body (ceny od 11-14zł). Po za tym jakieś mało ciekawe i drogie były inne ubranka.
Ładne skarpetki kupiłam na stoisku Gatty (ceny od 3,5 -4,5), rajtuzki z Woli były po 11zł. Dużo dziecięcych koszulek jest w atlantico (ceny od 6,90-12zł). Stroje kapielowe są głównie 2 częsciowe i takie dla zgrabnych dziewczyn, które we wszystkim wyglądają fajnie icon_lol.gif , strojów jednoczęsciowych jak na lekarstwo 21.gif i brzydkie.
Podsumowując, gdybym nie była tam akurat w poblizu u rodziny (zostawiłam im przychówek na przechowanie icon_biggrin.gif ), to chyba nie chciałoby mi się tam specjalnie jechać, ale jak ktoś ma blisko to może tam zaglądać.
Delfinka
Dziewczynki dzięki za wszystkie konkrety! przytul.gif
Postanowiłam się tam ruszyć na wekend i uderzyć zgodnie ze wskazówkami 02.gif
Ogólnie chce coś upolować dla córci ( skaretki i pżamka też mile widziane wink.gif ) dla siebie to już nieobowiązkowo ale poszperam. Jakbym miała coś do uzupełnienia na naszym temacie to oczywiście skrobne icon_razz.gif
Delfinka
Dla tych co nie byli 08.gif
Powiem tak, wszystko pomijając co dla kogo jest definicją "tanie" to jesli idzie o ciuchy to znowu rzecz gustu.
"Przeleciałam" z bratem po wszystkich galeryjkach i w jedych trochę czasu pomarudziliśmy w innych byliśmy 2 sekundy.
Reasumując zrobilismy zakupy dla niego, dla mnie, męża i córeczki.
Z czego brat jest najbardziej zadowolony z zakupu długich spodni ( raczej młodzieżówki ) za 35 albo 39 zł ( już mi się miesza) gdzie 2 para jest gratis ( w przypadku wyboru spodni o różnych cenach płaci się tylko za tą droższą pare )

A ja pieje z zachwytu nad malinowymi lnianymi długimi spodniami z troczkiem i kieszeniami na tyłku i wpuszczonymi z przodu za 48 zł ( MANGO )

Zabijać się np co miesiąc nie mam zamiaru, ale co sezon "wpaść" tam moge, zwłaszcza że daleko nie mam 08.gif

Aaaaaaaa piżamek sie już nie dopatrzyłam, skarpetki chyba już ostra selekcja, rajstopki były tylko od 4 lat do góry ( czyli się nia łapiemy bo za wielkie były ) a stroje faktycznie gdybym tylko mogła śmigać w 2- częściowym to do koloru do wyboru, rózne fasony, usztywniene lub nie i można dobierać góre z dołem i robić własny zestaw. Tam z pełnymi garściami stoją do przymiarki icon_smile.gif
Potwora
Ja zawsze solidnie podszas każdej wizyty ( raz na kilka miesięcy) w Outlecie zaopatruję się w rajstopy w Calzedonii, te za 3.90, są dobrej jakości, polecam.
Kiedyś kupiłam tam buty sportowe 100 zł tańsze niż w innych sklepach sportowych, mój P. kupuje jeansy za połowę ceny sklepowej. Poza tym ja nic ciekawego tam nie widzę, nooo może poza kawą w Coffie Heaven icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.