To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Telefon w "Dialogu"

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Maciejka
Co sądzicie o takim operatorze jak DIALOG? Warto się z nimi zadać i zdradzić TPSA? Moja mama ma zagwozdkę, bo w zasadzie już podpisała umowę, oczywiście nieswiadoma tego, ze to nie jednak z taryf tepsy tylko inny operator i własnie zadzwoniła do niej pani z TPSA sugerując, że moze jednak powinna zostać przy dawnym operatorze. Mama w związku z tym spać nie moze. Warunki finansowe w Dialogu są lepsze, ale czy to pewna firma? Macie jakies doświadczenie z tym operatorem? Będę wdzięczna za każdą sugestię, także jak ich sprawdzić i na co zwrócić uwagę w umowie.
skanna
Maciejka, Dialog to duży operator z Wrocławia, nie żadna firma krzak. Co prawda ja nie korzystam, ale multum znajomych przeszło z TPSA na Dialog i nie narzekają.
Maciejka
Dzięki Skanna. Taka informacja była mi potrzebna. Swoją drogą ja też mam telefon poza tepsą i widzę głównie plusy. Zaraz zadzwonię do mamy i ja uspokoję. icon_smile.gif
użytkownik usunięty
Moja Teściowa przeszła na Dialog, moja przyjaciółka przeszła na Dialog, w mojej dzielnicy niestety TePSA jest monopolistą 21.gif
hawah
Moi rodzice przeszli na Dialog, ja mam Dialog.
mamboo
Maciejko powiedz też mamie, że to nagłe zainteresowanie tepsy jej telefonem, nie ma na uwadze je dobra, tylko dobro tepsy - nie chcą tracić kolejnego abonenta. Do nas też dzwoniły zaniepokojone panie, kiedy zgłosiliśmy chęć zrezygnowania z ich usług. I powiem Ci jedno, po rozstaniu z tepsą, jesteśmy o niebo szczęśliwsi.
Saskia
CYTAT(mamboo @ piÄ…, 06 lip 2007 - 19:53) *
Maciejko powiedz też mamie, że to nagłe zainteresowanie tepsy jej telefonem, nie ma na uwadze je dobra, tylko dobro tepsy - nie chcą tracić kolejnego abonenta. Do nas też dzwoniły zaniepokojone panie, kiedy zgłosiliśmy chęć zrezygnowania z ich usług. I powiem Ci jedno, po rozstaniu z tepsą, jesteśmy o niebo szczęśliwsi.

dokładnie tak było u nas
zdecydowaliśmy się na zmianę operatora bo generalnie mało korzystamy ze stacjonarnego i dobijała nas opłata za abonament
Dialog miał wtedy promocję polegającą na tym, że po zmianie operatora przez pierwszy rok płaciliśmy abonament mniejszy o chyba 30 zł, potem już normalnie
w tej chwili rachunki mamy trochę niższe niż w tepsie i ogólnie jesteśmy zadowoleni
Maciejka
Serdecznie dziekuję za odpowiedzi. Mama coraz spokojniejsza. A swoją drogą mam ochotę zrobić dym w tepsie. Bo pani tak rozmiawiała z moją mamą, że ją nastraszyła solidnie i umiejętnie urobiła, żeby mama jednak zdecydowała sie odwołać umowę z Dialogiem. icon_evil.gif
Kasia Sz.
My nawet w firmie zamieniliśmy TP na Dialog.
Ika
Mam telefon, net i tv z Dialogu, na moim osiedlu są monopolistą - na szczęście już niedługo icon_evil.gif Niech ich szlag jasny trafi 21.gif

Maciejko, tak konkretnie - cenowo są lepsi, w obsłudze nie różnią się od Tepsy niczym.
Maciejka
CYTAT(Ika @ sob, 07 lip 2007 - 16:57) *
Maciejko, tak konkretnie - cenowo są lepsi, w obsłudze nie różnią się od Tepsy niczym.


Ika, ale dla mojej mamy, która głównie odbiera telefony i czasem gdzieś zadzwoni to bedzie korzystniejsze, tak? Ze względu na niższe koszty? Bo o to głównie chodzi.
Ika
CYTAT(Maciejka @ sob, 07 lip 2007 - 23:14) *
Ika, ale dla mojej mamy, która głównie odbiera telefony i czasem gdzieś zadzwoni to bedzie korzystniejsze, tak? Ze względu na niższe koszty? Bo o to głównie chodzi.


Tak, cenowo na pewno będzie korzystniej. Gorzej, że oni potrafią przysłać monit, że masz niezapłacony rachunek sprzed pół roku na przykład - co jest nieprawdą, bo opłacone jest - i musisz się bujać z wysyłaniem im potwierdzeń, inaczej Ci odłączą usługę. A potem każą płacić za ponowne przyłączenie - jesli się nie umiesz wykłócić, że to było z ich winy i mają oni zapłacić, to Ci napiszą "przepraszamy, pomyłka" a do rachunku doliczą koszt przyłączenia.
Burdel na kółkach tam mają.

Ale moze mamie tego nie mów, ma już ten telefon u nich, po co ją straszyć. Może oni też sobie w końcu "posprzątają"....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.