To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Nutramigen odkupiÄ™

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Jagoda-mama-Oli
Pediatra zażądała ode mnie zaświadczenia, że dziecko nadal MUSI pić Nutramigen. Zanim takie zaświadczenie uda mi się załatwić minie pewnie pół roku - termin wizyty mamy dopiero 16.11.07 r. W związku z tym bardzo proszę wszystkie osoby, które mają Nutramigen "na zbyciu" o odsprzedanie go. Koszty przesyłki oczywiście pokryję.
Jagoda
Klucha
CYTAT(Jagoda-mama-Oli @ piÄ…, 06 lip 2007 - 09:41) *
Pediatra zażądała ode mnie zaświadczenia, że dziecko nadal MUSI pić Nutramigen. Zanim takie zaświadczenie uda mi się załatwić minie pewnie pół roku - termin wizyty mamy dopiero 16.11.07 r. W związku z tym bardzo proszę wszystkie osoby, które mają Nutramigen "na zbyciu" o odsprzedanie go. Koszty przesyłki oczywiście pokryję.
Jagoda


wysłalam na priv
Sabina
Dziś byłam na poczcie i wysłałam.
Uprzejma Pani powiedziała, że powinien być w poniedziałek. icon_smile.gif
Pozdrawiam

Ania
magda208
CYTAT(Jagoda-mama-Oli @ piÄ…, 06 lip 2007 - 09:41) *
Pediatra zażądała ode mnie zaświadczenia, że dziecko nadal MUSI pić Nutramigen. Zanim takie zaświadczenie uda mi się załatwić minie pewnie pół roku - termin wizyty mamy dopiero 16.11.07 r. W związku z tym bardzo proszę wszystkie osoby, które mają Nutramigen "na zbyciu" o odsprzedanie go. Koszty przesyłki oczywiście pokryję.
Jagoda


Wyslalam na pw
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.