To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BolÄ… Mnie piszczele :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Meggi
Dosłownie od wczoraj bola Mnie piszczele no i ból przenosi sie na uda. Jest to tak uciązliwe, że mam nawet problemy chodzeniem, czuje jakbym miał 10 razy cięższe nogi icon_sad.gif
Dodam, że nie biegałam ani nie ćwiczyłam ostatnio więc zatakowąło mnie tak od niczego. Moze to do ciśnienia coś,albo brak czegoś w organiźmie, sama juz nie wiem icon_sad.gif
justapl
mi pomógl magnez z witaminą B6 , też tak często mam , moze tak być na zmiane pogody
lekarz mi kazał zrobić badania na ostoporoze , bo ponoć atakuje nawet nawet dwudziestki i wczesniej.
ale nie była na badaniach , ale dzisiaj też mnie bolą bardzo
BasiaB
Ja też miałam taki ból, najpierw myślałam że to na zmianę pogody ale po 10 dniu z rzędu miałam dosyć. Zrobiłam badania krwi i wszystko OK. Ponieważ jeszcze karmiłam dostałam Ketonal żel na smarowanie i Apap co 4 godz. na szczęście pomogło. Ale co wycierpiałam to moje, z bólu i złości ręcznik gryzłam 41.gif
meggie
mnie taki bol zlapal podczas porodu ze nie moglam pozniej na girach ustac, przeszlo teraz mam na zmiane pogody ale takie lzejsze

w ciazy tez mialam tylko promieniowalo do bioder i nie moglam nawet siedziec w jednym miejscu dluzej niz 5 min


dodam ze stara nie jestem do 30 jeszcze mi troche brakuje

To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.