To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

"Inna" mama

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

madzialenam
Czy wiecie jakie to uczucie gdy ktoÅ› oglÄ…da siÄ™ za wami? Ja wiem i mam to na codzieÅ„ gdy wychodze z moim półrocznym synkiem Patrykiem na spacer. Powodem jest mój wyglÄ…d... Mam 27 lat, 145 cm. wzrostu i 38 kg wagi. Prawie wszyscy dajÄ… mi 16 – 17 lat!!! Chociaż jestem dojrzaÅ‚Ä… kobietÄ… ludzie traktujÄ… mnie jak „gówniarza” z dzieckiem. Niestety nasz kraj nie jest tolerancyjny i odmnienność traktuje siÄ™ u nas jako coÅ› dziwnego. Na poczÄ…tku mnie to krÄ™powaÅ‚o, ale teraz przestaÅ‚am siÄ™ tym przejmować i nie zwracam na to wiÄ™kszej uwagi. Najważniejsze jest że, mam mojego Patryczka, bo pojawienie siÄ™ jego na Å›wiecie przez caÅ‚e życie byÅ‚o pod znakiem zapytania. Prócz mojej drobnej postury mam wrodzonÄ… wadÄ™ krÄ™gosÅ‚upa i kilka lat temu przeszÅ‚am operacjÄ™ wszczepienia prÄ™tów do krÄ™gosÅ‚upa. Wszyscy mówili że, donoszenie i urodzenie dziecka bÄ™dzie dla mnie ryzykiem. Nie poddaÅ‚am siÄ™, postanowiÅ‚am siÄ™ przeciwstawić (choć nie byÅ‚o Å‚atwo) i teraz jestem bardzo szczęśliwÄ… mamusiÄ….
Dziewczyny, jeżeli macie też problemy ze zdrowiem nie poddawajcie siÄ™ i walczcie o swoje szczęście. Nie zważajcie na nic i nikogo, bo nasza „inność” czyni nas wyjÄ…tkowymi. A ludzie którzy oglÄ…dajÄ… siÄ™ za nami niech spojrzÄ… najpierw na siebie, a później krytykujÄ… innych.



Shot with DiMAGE X31 at 2007-07-08

Saskia
przede wszystkim zmniejsz zdjęcie bo tak rozciąga stronę że się przeczytac nie da
basiaewa
Czyżbyś miała, Saskia, zły dzień w środku nocy wink.gif Poczekaj, proszę, aż strona się załaduje i przeczytasz post bez problemu icon_twisted.gif
Boleję, ilekroć "świeże" forumki przyjmowane są... powiedzmy... mało miło icon_confused.gif icon_sad.gif


Madzialenam, jesteś dzielną, mądrą kobietą - gratuluję!!! Uroczy synek - radości wychowywania życzę ! icon_smile.gif Pozdrawiam ! icon_smile.gif
dorothyz
......

Madzialenam,, nie przejmuj się , ciesz się z synka a na "nieżyczliwych" ludzi poprostu nie zwracaj uwagi-nie są tego godni. Masz fajowego synka i jesteś bardzo dzielna, i możesz byc z siebie dumna.Pozdrawiam.
A_KA
madzialenam gratulujÄ™ postawy icon_smile.gif.
Masz rację - najważniejszy jest Twój (śliczny 06.gif ) synek... a jak ktoś jest nietolerancyjny - to jego problem...
Gdybyśmy się przejmowały wszystkim co o nas myślą/mówią ludzie to ciężko byłoby żyć na tym świecie...


PS. zdjęcie załadowało mi się dobrze, wszystko dobrze mi się czytało przytul.gif
ewita 77
Tak jak mówią dziewczyny przytul.gif , nie przejmuj się ludźmi.
Ciesz się macierzyństwem icon_biggrin.gif .
Pozdrawiam.

Acha.. i nie zraź się zbytnio ostrą krytyką stałych bywalczyń tegoż forum bo to taka tendencja gdy "przychodzi nowa" 08.gif .
madzialenam
Dzięki dziewczyny za miłe słowa i przepraszam za ewentualne problemy ze zdjęciem.


Shot with DiMAGE X31 at 2007-07-05

Saskia
CYTAT(basiaewa @ pon, 09 lip 2007 - 10:02) *
Czyżbyś miała, Saskia, zły dzień w środku nocy wink.gif Poczekaj, proszę, aż strona się załaduje i przeczytasz post bez problemu icon_twisted.gif

no przecież baby w ciązy są czepialskie i hormony im mózg zalewają, nie? 08.gif
naprawdę miałam zamiar przeczytać post i odpowiedzieć na niego, ale się nie dało
i jak słowo daję, nie sprawdzam najpierw, kto ile ma postów na koncie i nie modyfikuję odpowiedzi pod tym względem
miłego popołudnia 06.gif
asia_b
Madzialenam Twoja postawa mi zaimponowała! Dopisuję się do tego co już napisały dziewczyny: jesteś dzielną, wspaniałą kobietką! A Syneczka masz uroczego! icon_smile.gif Trzymaj się!
Gremi
Madzia gratuluje postawy i uroczego synka.
I pamietaj ze "inny" wcale nie znaczy "gorszy" a "Wyjatkowy".
Guciowa
CYTAT(basiaewa @ pon, 09 lip 2007 - 12:02) *
Czyżbyś miała, Saskia, zły dzień w środku nocy wink.gif Poczekaj, proszę, aż strona się załaduje i przeczytasz post bez problemu icon_twisted.gif
Boleję, ilekroć "świeże" forumki przyjmowane są... powiedzmy... mało miło icon_confused.gif icon_sad.gif
Madzialenam, jesteś dzielną, mądrą kobietą - gratuluję!!! Uroczy synek - radości wychowywania życzę ! icon_smile.gif Pozdrawiam ! icon_smile.gif


oo to ja nie byłam wyjątkiem
Guciowa
madzialenam pozdrawiam cieplutko
MagduÅ›
madzialenam synek cudny, wcale nie przejmowałabym się ludźmi. To oni są "inni" jesli mają z takimi rzeczami problem.
a dla Ciebie przytul.gif
Demoiselle
madzialenam: podziwiam Cię. Ja nie potrafię olać jak ktoś mnie na ulicy wytyka palcami i się podśmiewa. Wracam do domu i płaczę. Niby wiem, że nie powinnam się tym przejmować, ale nie potrafię. Jeszcze do tego zostawił nas tata Hani, więc dodatkowo takie zachowanie nietolerancyjnych ludzi boli... 32.gif
Mika
CYTAT(Saskia @ pon, 09 lip 2007 - 00:36) *
przede wszystkim zmniejsz zdjęcie bo tak rozciąga stronę że się przeczytac nie da


forum samo zmniejsza do regulaminowych rozmiarów wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.