To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukiwane do pracy mamy :) i nie tylko

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Żyrafo
Szukam do pracy osób na następujące stanowiska:
1. Animator zajęć dla dzieci
- osoba, która umie podejść kreatywnie do planu zajęć, umie przygotować zajęcia na konkretny temat mające służyć konkretnym celom, chętnie po studiach pedagogicznych lub z udokumentowanym doświadczeniem w pracy z dziećmi, wymagana umiejętność obsługi komputera PC - podstawy systemu Windows i pakietu Office, mile widziana znajomość jęz. obcego

2. Pomoc animatora
- Właściwie to co wyżej, tylko nie trzeba umieć przygotowywać zajęć, wykształcenie pedagogiczne niekoniecznie.

3. Osób z pasją i umiejętnością przekazywania pasji dzieciom w wieku przedszkolnym - do prowadzenia zajęć dodatkowych


Praca od września w Grodzisku Mazowieckim.
Stała lub dodatkowa. Na dowolną część etatu.
Na razie w dzień powszedni od 15.00 do 20.00, a weekendy i święta od 9.00 do 20.00 (to są godziny otwarcia klubu, godziny pracy będzie można ustalić)

Chętnie zatrudnię mamy dzieci w wieku przedszkolnym (można przyjść do pracy z dzieckiem), instruktorów zuchowych.
Zainteresowanych proszÄ™ o kontakt na pw lub mailowy: zyrafo@wp.pl
Aga H
Coś dla mnie, tylko grodzisk tak daleko i trzy dni temu dostałam wymarzoną pracę.
Ale że jestem instruktorką harcerską, to mogę informację przekazać do hufca harcerskiego w Grodzisku, jeśli chcesz?
fifafo
Zyrafo gratulki ja jakos nadal nie moge sie zebrac z powodu braku płynnej gotówki
Żyrafo
Aga H, pewnie, ze chcę icon_smile.gif Będziemy tam się ogłaszać, ale po pierwsze - jak znam życie to teraz wszyscy na obozach - więc odzew będzie dopiero we wrześniu, a to dla nas, że tak powiem, tura uzupełniająca. A po drugie - poczta pantoflowa jest zwykle wiarygodniejsza niż ogłoszenie icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.