To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie sale zabaw we Wrocławiu???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Delfinka
Cześć cześć!

Jakie znacie sale zabaw ( przetestowane 08.gif ) dla dzieci???
Czy ktoś może napisać coś więcej o Kinder Planecie w pasażu grunwaldzkim i Hop-Bęc na Świdnickiej???? Interesuje mnie oczywiście cena i co oferuje. A może znacie jeszcze inne fajne??? Podzielicie się???

My buszujemy często w
1. malpim gaju Piotrusiu w TGG www.salazabaw.com.pl aktualnie 6-ta godzina gratis ( dla nas jak na stałych bywalców zawsze to coś ) od poniedziałku do piatku do 14 płaciłyśmy 9 zł za 2h ( nie wiem jak jest teraz ) na wekend 10 zł za 1h
2. Przerobiłysmy Berka
3. I w ramach zajęć bywałysmy też w Urwisku na Wejherowskiej www.urwisek.pl ( przerwa wakacyjna od 16.07 do 05.08 ) Tak jak pisałam miałyśmy sale gratisową ale o ile pamiętam koszt to 8 lub 9 zł

dopiszecie cos do listy??? icon_lol.gif
Delfinka
Nie opisuje co każda ma bo mam wrażenie że wszyscy te sale znają ( ale może się mylę, to oczywiście uzupełnię ) A my byśmy chciały już coś nowego, gdzie indziej tylko nie wiem gdzie 37.gif
justapl
my z poza miasta jesteśmy i chcielibysmy sie właśnie wybrac na takie cosik , rozumiem że rodzice mogą wejść z dziecmi?

Delfinka
Tak oczywiście, a płaci się tylko za wejście dziecka icon_razz.gif
joakar
Delfinka napisz proszę co można w Berku i za ile oczywiście:)

my powoli przymierzamy się do sal zabaw, Piotrusia mamy przez ulicę to najszybciej tam zaczniemy tylko nie przerażają ganiające starsze dzieci mam wizję że poturbują moje chucherko:)
Delfinka
Joakar najlepiej wcześniej zadzwnić do Piotrusia bo najgorzej jak są grupy zorganizowane.
My raz trafiliśmy jak były 2 grupy przedszkolne ( teraz to nie grozi ), raz na urodziny ( grożą soboty ) i raz na grupę niepełnosprawej jak dla mnie to już młodzieży ( mimo że byli wychowawcy jakoś mało ogarniali to co się działo a Aniśka wówczas nie miała jeszcze 2 lat i wyszliśmy wcześniej bo mało zawału nie dostałam)
Przy tych wszystkich RAZACH dla mnie wizyta tam była katorgą, dzieci nieco inaczej się zachowują gdy się nie znają, no co innego 2 szalejących kolegów niż takich minimum 10- ciu 08.gif No ale to tylko moje odczucie zwłaszcza że moje dziecko raczej do delikatnych nalezy icon_redface.gif Od tej pory dzwonimy bo chcę by Aniśka miał kontak z dziećmi ale i miło spędziła czas nie tylko na trzepotaniu rzęsami że właśnie coś ktoś na nią leci 08.gif
Wiec lepiej zadzwonić i się upenić kiedy jest "luka"
Delfinka
Aaaaaa miało być o Berku 08.gif
Najlepiej to podam linka https://www.berek.pl/salazabaw.html są tu koszty a w "pliku" zdjecia najlepiej widać co tam mają. Jakby to nie było wyczerpujące to oczywiście napisze jak coś będzie trzeba icon_smile.gif

No co, ale nikt niktusi nic nie wie Hop Bęc i Planecie??? 13.gif
joakar
Delfinka dzięki, na razie dam sobie spokój (teraz u nas króluje zoo icon_wink.gif ). ale jesienią jak się zrobi chłodniej na pewno skorzystam, może się umówimy do którejś sali?
Delfinka
Joakar bardzo chętnie się spotkam. Tylko jeśli idzie o termin spotkania to od jesieni będzie to tylko możliwe na wekendy lub w późnych godzinach popołudniowych.

Zaliczyliśmy Kinder Planete na Grunwaldzkim więc mogę uzupelnić wiadomości 02.gif
pon - pt 10 zł za godzinę ( każde kolejne 15 minut 2 zl )
wekend + święta 12 zł za godzinę ( -------II---- 3 zł )

www.kinderplaneta.pl tylko coś jeszcze nie działa icon_cool.gif
basiaw
Ja do tej pory też chodziłam do pasażu i zawsze było ok. Niestety dziś zauważyłam jakie błędy są popełniane tam. Jedna kobieta jest kasjerką i opiekunką do dzieci, więc jeśli ktoś przychodzi to ona musi stanąć na kasie a już nie jest w stanie pełnić opieki nad dziećmi. Tak wydarzył się nasz wypadek jakieś dziecko bardzo agresywnie się zachowało w stosunku do Kuby. Oczywiście Pani stwierdziła że nie ponosi odpowiedzialności nad tamtym dzieckiem, gdyż ono ma być z rodzicami, a akuratnie rodziców nie było. Normalnie paranoja jakaś. Uspokajanie Kuby nie miało końca, Pani stwierdziła, że mi nie wypłaci pieniędzy, mimo iż nie skorzystaliśmy z placu zabaw, bo zdarzenie miało miejsce przy wejściu i w ogóle popołudnie stracone. Nie polecam. Dziecko, które to zrobiło podobno jest stałym bywalcem (a my nie, bo my raz lub 2 razy w tygodniu tylko chodzimy...) i często się takie coś zdarza. Ręce opadają...
gerda
A my chodzimy do Galerii Arkady, bo jest za darmo. Jest jedna osoba z obsługi, ale widać ją raczej rzadko.
Paulinkaa
Przetestowałam park rozrywki Loopy's World na Bielanach Wrocławskich i jest całkiem miło i przyjemnie, dużo przestrzeni dla dzieciaków, słyszałam o tym miejscu od koleżanki i rzeczywiście, ciekawe miejsce na niedzielne popołudnie lub urodziny dla dziecka. Polecam. icon_smile.gif
MaMatyldy
My tez jestesmy wierne Loopys! I chodzimy rodzinami, albo chodziaz parami - oszczedzamy na dojezdzie, a dzieci sa w stanie same sie soba zajac. Matylda sprasza kolejne kolezanki, a ja poszerzam grono znajomych mam icon_smile.gif
mama34
Witam wszystkie mamy icon_smile.gif


Ja osobiście polecam salę zabaw w Ram Pam Poni Wrocław-Maślice icon_smile.gif mają ogród, trampolinę, basen z kulkami i wykwalifikowaną kadrę icon_smile.gif Można zostawić dziecko na 1h lub więcej i pozałatwiać swoje wszystkie sprawy!!!
Jestem w 100% zadowolona!!! balety.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.