To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Znalazłam swój sposób na cellulit i grube uda:)))

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3
Magenta
Dziewczyny - temat cellulitu już był wałkowany setki razy, ale i o Eveline było sporo. Myślę jednak, że to temat na czasie i dodatkowo nieźle kłopotliwy, więc się podzielę swoim efektem. Od 2 tyg stosuję to cudo i rezultaty są zadziwiające. Skóra gładsza, cellulit znika w oczach i obwód ud się zmniejsza. Szczerze polecam!!!

Magenta
qenedi
hejka
Ja tez podzielam zdanie przedmówczyni. własnie uzywam tegoz kosmetyku i tez uwazam że super 03.gif
Pozdrawiam
olivia
A mozna toto kupic w sklepie czy tylko przez internet ???
Magenta
CYTAT(OLIVIA @ wto, 17 lip 2007 - 22:13) *
A mozna toto kupic w sklepie czy tylko przez internet ???

Ja kupiłam w sklepie, na dodatek w hipermarkecie 08.gif .

Magenta
olivia
Dzieki Mageta , za tydzien jedziemy do Polski to sprawie sobie to cudo , bo ostatnio troszke mi sie przytylo 08.gif
Kocurek
A ja stosowałam, i efekt żaden.
W dodatku nie cierpię kosmetyków z mentolem, i drażni mnie "efekt zimna" na skórze, który on daje, i smarowanie było nieprzyjemne.
Izabelka
hej zaczynam dzis używac 06.gif czy u mnie dało jakieś efekty napisze później.......

mam nadzieje ze moje udka beda piekne 06.gif
moko.
a mi tez nie bardzo pomógł. Pomogła za to gimnastyka, masaże i cała seria kosmetyków, czyli peeling, serum, krem + basen, biegi i w końcu po 2 miesiącach widzę efekt !
Lizia
Kurcze, lecę już dziś zakupić to cudo.
Moko, a jakich kosmetyków Ty używałaś?
moko.
z Lirene
peeling, serum, krem na celulit + masaze takim cudem elektronicznym oraz tradycyjnym wałkiem do masazu, basen i bicze wodne, sport
A.L.
Eeeeeeeeee Moko, tak sie meczyc...
08.gif

Magenta, powiedz ze nic nie robilas, a kosmetyk zadzialal...
Kaszanka
Na pewno jakoś zadziałał, w dużej mierze w tego powodu, że uda były masowane icon_wink.gif Siostra, też tego kosmetyku używa, nie ćwiczyła dodatkowo, zadziałało.
justapl
ja używam z avonu , i nie bardzo mam czas to wmasowywać , niema nic bez masażu ? bo nie mam czasu na takie zabiegi a cellulit mam okropny i jeszcze żylaki na łydkach i takie kremy nie sa dla mnie wskazane
ale zato krem z avonu do biustu na zwiotczału brzuch , suuuuuuuper sprawa
Magenta
CYTAT(A.L. @ śro, 18 lip 2007 - 13:07) *
Magenta, powiedz ze nic nie robilas, a kosmetyk zadzialal...

Dokładnie tak, jedynie lekko wmasowywałam. Mnie efekt zimna odpowiada, zwłaszcza przy tych upałach 03.gif .

Magenta
Mika
pojechałam,kupiłam,nie drogie było wink.gif ,kupiłam też coś to pupy i brzucha wink.gif
zacznę smarować -poczekamy ... zobaczymy

dodam,ze na mnie dobrze działał swego czasu podobny specyfik z Avonu -trzeba było tylko systematycznym być
może nic nie malało,ale mój mąż twierdził (bo ja nie widziałam) że cellulit był mniejszy
ulcik
a ja kupiłam wczoraj to :




i zobaczymy icon_smile.gif

ale chłodzi cudownie w te upały icon_smile.gif

u.
moko.
A.L ano męczę się z tymi kremami, ale tak serio wypróbowałam wiele kremów i w sumie widze, ze jeśli połacze to co opisywałam (peeling, kremy itp) to lepiej działa i szybciej i na dłuzej, bo cellulit wraca jak bumerang, gdy zaprzestanie się stosowania kremów icon_sad.gif
konto_usunięte
jednak jestem podatna na sugestie 06.gif
kupiłam.
czekam na efekt 08.gif
po 14 dniach podzielę się rezultatem, okaże się czy oby nie jest to zbiorowa halucynacja 06.gif
ilona
No i ja kupilam ino u nas troszku jakby duzo drozsze niz u Was icon_lol.gif
No i tam pisze jak byk-najpierw peeling potem serum potem krem.
Skipne serum a peeling sobie kawowo cukrowy zrobie,
Obaczym.icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(ilona @ czw, 19 lip 2007 - 19:34) *
No i ja kupilam ino u nas troszku jakby duzo drozsze niz u Was icon_lol.gif
No i tam pisze jak byk-najpierw peeling potem serum potem krem.
Skipne serum a peeling sobie kawowo cukrowy zrobie,
Obaczym.icon_biggrin.gif


Słońce -ja Ci u nas wszystko kupię i wyślę paczką icon_lol.gif

ale ale,Ciotka -Tobie na co to? bo ja ni do odcelulitowania ni do odchudzania u Cię nic nie widziałam 31.gif
ilona
Ciotka a czy Ty myslisz,ze ja Ci wszystko pokazalam? icon_lol.gif
Cellulit to taka cholera co to po czterdziestce malo sobie robi
ze twojej szczuplosci i wylazi bezczelnie(jak sie pisze beszczelnie?) gdzie lubi icon_wink.gif
Za dobre checi dziekuje ale sobie zakupilam juz specyfik i mam! icon_razz.gif
m4rusia
Leceeeeeeee kupić !!! Może i mi pomoże. Za jakiś czas pochwalę się albo pożalę wink.gif
oliweczkas
Dziewczyny ile to cudo kosztuje? Bo wiem, że te kremy z Avonu są pierońsko drogie, tzn jak dla mnie.
ulcik
te są w okolicach dwudziestukilku złotych

u.
konto_usunięte
zapłaciłam ok. 15 zł.
tydzień wcieram- fajnie chłodzi, bardzo mi to odpowiada.
skórę mam gładszą.
ubytku masy nie zauważyłam 08.gif
cellulitu nie mam więcej 08.gif
dla efektu chłodu warto-moim zdaniem.
ilona
Tak efekt chlodu jest fajny
tydzien to ciagle za malo
ale...
Uzywalam kilku specyfikow tego typu i jednak
najlepszy z nich (ale w morde drogi okrutnie)
ciagle jest dla mnie Biotherm
https://www.biotherm.ca/_en/_ca/bodycare/in..._BODY_CARE&
Po dwoch dniach uczciwego uzywania peelingu a nastepnie wcierania kremu
skora byla taka gladka,ze w zyciu jeszcze takiej nie mialam.
Ale cholerstwo drogie jest 32.gif
m4rusia
też kupiłam tyle, że serum. Zapach z lekka mi nie odpowiada więc stosuję tylko na noc. A uczucie chłodu super!!! Ciekawe która pierwsza z nas .... zniknie od tego rewelacyjnego specyfiku 06.gif
moko.
A ja gdzies wyczytałam, ze kazdy specyfik zadziała dużo lepiej jesli bedzie wykonywac się systematycznie peelingi. No więc w sumie po peeleingu np. LIRENE moja skóra jest ładniejsza niż po serum czy innym balsami na celulit. I co zauwazyłam po 2 miesiącach smarowania się balsamami + peeling co 2-3 dzień, ze w zasadzie cellulit zniknął, więc jeszcze 1 miesiąc i będzie rewelka.
m4rusia
No to może umówmy się dziewczyny, że wkleimy zdjęcia swoich ud/pośladków/brzuchów z początku kuracji i za jakieś dwa - trzy tygodnie znowu icon_wink.gif
Mika
lecę pędzę,gubię nogi 04.gif 08.gif 31.gif icon_lol.gif
m4rusia
CYTAT(Mika @ piÄ…, 27 lip 2007 - 10:57) *
lecę pędzę,gubię nogi 04.gif 08.gif 31.gif icon_lol.gif

Moja mama zawsze mówiła "zadzieram kiecę i lecę" 06.gif
fifafo
a ja wczoraj zokazji imienin dostałam taką serije z liren pomarańczową
https://www.sklep.eris.pl/c62-lirene-body.s...czne.efekty.htm
i po kroku nr 3 poczułam jak odrazu skura sie napina na brzuchu
myslicie ze mogę to tez napiersi stosować czy tylko brzuch pupa uda
a i szukałm tego eweline ( chyba nic nie przekręciłam) ale nie widziałm w rossmanie
moko.
annakto ja tez uzywam tej serii z lirene
fifafo
moko. a zadowolona jestes
konto_usunięte
co do peelingów- mam swój sprawdzony i wypróbowany sposób domowy.
świetny jest peeling z kawy.
ładnie wygładza, super 06.gif
i jaki oszczedny....
wyjmuję z ekspresu zużyty filtr z fusami i włala 03.gif
nacieram uda 03.gif
moko.
rzodkiewko dla peeling z kawy jest zły ponieważ po tym peelingu popękały mi naczynka na udach.
Anakto tak zadowolona jestem i to bardzo, jest on b.wydajny
Magenta
CYTAT(rzodkiewka @ piÄ…, 27 lip 2007 - 13:57) *
co do peelingów- mam swój sprawdzony i wypróbowany sposób domowy.
świetny jest peeling z kawy.
ładnie wygładza, super 06.gif
i jaki oszczedny....
wyjmuję z ekspresu zużyty filtr z fusami i włala 03.gif
nacieram uda 03.gif

Oj, znam ten sposób. Dla mnie rewelacja. Dokupiłam jeszcze żel na pośladki i brzuch, smaruję również ramiona. Zawzięłam się jak nigdy, a efekty mnie powalają 06.gif . Widać ubytek tłuszczu aż na tyle, że aż mi się dziury w udzie robią, w miejscach gdzie pewnie tego tłuszczu jest mniej lub nie ma mięśni. No jeszcze tak to nie miałam!!!

Magenta
skanna
Skusiłam się, ale nigdy nie wytrzymałam więcej niż 4-5 dni icon_biggrin.gif
Mika
CYTAT(skanna @ piÄ…, 27 lip 2007 - 17:56) *
Skusiłam się, ale nigdy nie wytrzymałam więcej niż 4-5 dni icon_biggrin.gif


a Ty przepraszam na co ?
bo żadnych naddatków to ja nie widziałam
druga Ilona 08.gif
Big Sister
Kurczę dziewczyny, ja to moze jakaś dziwna jestem, bo kompletnie nie wierzę w działanie tego typu specyfików (poza przyjemnością nakładania, zapachu, uczucia chłodu, ściągania skóry). Tylko ruch, dieta, zero uzywek, choć i w to wątpię - jako młoda dziewczyna spelnialam wszystkie wymagania, uprawiałam intensywanie pływanie, fitness, a cellulit miałam większy niż inne icon_twisted.gif
Moze jeszcze uwierzę w guam (chyba tak to się pisze) i te dość inwazyjne zabiegi w salonach kosmetycznych rozbijające grudki;)
Mika
ja w nic nie wierzÄ™ icon_lol.gif
znaczy wierzę - że może działać jak się systematycznie używa
ale jak siÄ™ przestanie wszystko wraca do normy -nie ma bada
to jak z dietÄ… wink.gif
skanna
CYTAT(Mika @ piÄ…, 27 lip 2007 - 18:57) *
a Ty przepraszam na co ?
bo żadnych naddatków to ja nie widziałam


Bo Ty mnie w ogóle nie widziałaś 03.gif
ilona
CYTAT(Big Sister @ piÄ…, 27 lip 2007 - 13:39) *
Kurczę dziewczyny, ja to moze jakaś dziwna jestem, bo kompletnie nie wierzę w działanie tego typu specyfików (poza przyjemnością nakładania, zapachu, uczucia chłodu, ściągania skóry). Tylko ruch, dieta, zero uzywek, choć i w to wątpię - jako młoda dziewczyna spelnialam wszystkie wymagania, uprawiałam intensywanie pływanie, fitness, a cellulit miałam większy niż inne icon_twisted.gif
Moze jeszcze uwierzę w guam (chyba tak to się pisze) i te dość inwazyjne zabiegi w salonach kosmetycznych rozbijające grudki;)

Prawda i tylko prawda 06.gif
konto_usunięte
Big Sister, ja takoż, niedowiarkiem jestem.
a już zapewnienia na etykiecie o zmniejszającym się obwodzie ud- to jeszcze to niedowiarstwo we mnie wzmagają.
bo co niby ma się z tym tłuszczem dziać? któty de facto jest przecież upchany w komórakch tłuszczowych.... paruje??
bo w słowa-klucze :" redukuje tkankę tłuszczową, rozbija, spala itepe" do mnie nie przemawiają 21.gif nie idą za nimi nawet godziwe wytłumaczenia, poza kolejnymi uogólnieniami.
jak, pytam?? jak??
Magenta
CYTAT(Big Sister @ piÄ…, 27 lip 2007 - 19:39) *
Kurczę dziewczyny, ja to moze jakaś dziwna jestem, bo kompletnie nie wierzę w działanie tego typu specyfików (poza przyjemnością nakładania, zapachu, uczucia chłodu, ściągania skóry).

Ja też nie wierzyłam, ale stwierdziłam że w takiej cenie - spróbuję. Może faktycznie nie na wszystkich ten specyfik działa, ale na mnie tak. Mimo i tak nadal grybuch ud z przyjemnością paraduję po domu w krótkiej koszulce nocnej i przyglądam się z zadowoleniem swoim udom 06.gif . Różnica jest diametralna i to napędza mnie do dalszego stosowania.

Kiedyś koleżanka mi powiedziała, że jej kosmetyczka stwierdziła, że nie ważne jakiego specyfiku się używa - ważna jest konsekwencja i codzienny delikatny masaż.

Magenta
Magenta
CYTAT(rzodkiewka @ sob, 28 lip 2007 - 09:02) *
Big Sister, ja takoż, niedowiarkiem jestem.
a już zapewnienia na etykiecie o zmniejszającym się obwodzie ud- to jeszcze to niedowiarstwo we mnie wzmagają
...
jak, pytam?? jak??

Nie wiem jak - widzę efekt i mam czarno na białym - obwód ud zmniejszył się o prawie 2 cm. Wygląda na to, że łapię się w procent kobiet, na które to działa. Widocznie mnie się poszczęściło 08.gif .

Magenta
Mika
no dobra -u mnie działa
na razie 0,5cm na minusie w udach -ale systematyczna jestem tylko wieczorem,rano nie mam czasu
widać efekty -mniej rozkopów wink.gif
mama_do_kwadratu
jesuu, chyba sobie to kupiÄ™ 06.gif
ilona
CYTAT(Magenta @ sob, 28 lip 2007 - 05:19) *
Ja też nie wierzyłam, ale stwierdziłam że w takiej cenie - spróbuję. Może faktycznie nie na wszystkich ten specyfik działa, ale na mnie tak. Mimo i tak nadal grybuch ud z przyjemnością paraduję po domu w krótkiej koszulce nocnej i przyglądam się z zadowoleniem swoim udom 06.gif . Różnica jest diametralna i to napędza mnie do dalszego stosowania.

Kiedyś koleżanka mi powiedziała, że jej kosmetyczka stwierdziła, że nie ważne jakiego specyfiku się używa - ważna jest konsekwencja i codzienny delikatny masaż.

Magenta

Moze jeszcze tylko dodam,ze najlepsiejsze sa efekty kiedy ten masaz delikatny
przeprowadza mezowskie/meskie rece.Sa wtedy maksymalne 03.gif
Owca
Tylko, zeby te rece chcialy jeszcze 21.gif

Na mnie dziala zolty garnier.. tzn. zwykle mleczko ujedrniajace, zadne tam serum ani super hiper spalacz podskornego tluszczu .. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.