To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

@ miała być wczoraj.... a jej nie ma...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aha175
Dziewczynki @ miałam dostać wczoraj. Przez ostatnie 4 dni przed @ bolał mnie brzuch tak jakby miala przyjść a od wczoraj normalnie cisza ---- nic mnie nie boli ani brzuch ani cycuchy, , czuję się normalnie tylko od dwóch dni mam taki metaliczny posmak w ustach... dodam że tydzień temu miałam śluz jak płodny rozciągliwy przezroczysty z odrobiną tak jakby "ściętego białka" koloru białego takie strzępki wylatywały ze mnie nie wiem jak to określić a teraz śluz (mokro) mam w środku mleczny (konsystencji kleju w sztyfcie) na zewnątrz mam suchutko... nie wiem sama co myśleć testować czy jeszcze poczekać.... doradźcie cosik... miłego dnia i pozdrowionka trzymam za Was wszystkie kciuki fasolkowe icon_smile.gif
adonisek
aha175 jeżeli Ci się spóźnia @ to zrób test, a najlepiej gdybyś poszła i zrobiła bete hcg, wtedy jest 100% pewność! Co do białego śluzu to duzo dziewczyn pisało, że to był jeden z pierwszych objawów!!!!!
Mam nadzieję, że niedługo będę mogła Ci pogratulować!
Kubalanga
aha175 trzymam mocno kciuki!Daj nam tylko znac o wyniku ! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
eni20
aha rob test i wskakuj na marcowki:) szybciutko bo to mi wyglada obiecujaco:)
aha175
Oczywiście że dam wam znać poczekam jeszcze do piątku i jak @ nie przyjdzie to TESTUJę icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif trzymajcie fasolkowe kciukasy
kn.17
3mam kciukasy za II!!!
aha175
41.gif i 32.gif dziewczyny chyba nadchodzi wredna nieproszona @ mam plamienie dzisiaj śluz taki brązowo ciemny brzuch mnie w ogóle nie boli uff co jest grane zwariuję chyba icon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gificon_sad.gif
AsiaKG
Aha wiem co czujesz gdyż @@ nawiedziła mnie ostatnio z tygodniowym poślizgiem.. Robiłam test w dzień spodziewanej @ i pokazała jedną krechę.. Ale wiesz jak to jest- ciągle gdzieś tam miałam nadzieje, że skoro @ nie widać to może się udało...
A jeszcze sie naczytałam postów o tym, że niektórym dziewczynom test kilka razy wyszedł negatywny a jednak były już w ciązy..
Tak więc trzymam kciuki oby następnym razem się udało:-)
aha175
AsiaKG dziękuję za ciepłe słówka oby nam się udało może na kwietniówki icon_smile.gif
eni20
aha 3maj sie kochana
aha175
Ja już sama nie wiem co ze mną się dzieje icon_sad.gif od 3 lat cykle jak w zegarku co 28-30 dni. A teraz hm... wczoraj miałam śluz taki kawa z mlekiem przed południem ( 1 kropa wielkość dużego paznokcia) ale to opisałam icon_smile.gif a wieczorem i dziś rano NIC .... brzuszek mnie wcale nie boli, nie czuję się jakby @ miała przyjść a miałabyć 17.07, dziwne ale jak schodzę po schodach tylko wtedy mnie bolą moje 85D!!! ... i to tyle... o ja biedna.... czekam i czekam i nic....
eni20
hmmmmm zrob test ciazowy, to wyglada calkiem dobrze
aha175
Jejku poczekam do poniedziałku jak @ konkretnie nie nadejdzie to zrobię test, dziwne bo przed @ zawsze miałam objawy a tu normalnie zero--- nie boli mnie brzuch, nie mam skurczów jak zawsze miałam ... zaczynam się martwić.... jak wróciłam z pracy na wkładce nie miałam w ogóle śluzu za to w środku mam go dosyć sporo koloru kawy z mlekiem jest jak płodny tylko lepki rycze.gif jejku co mi jest w tym cyklu nigdy tak nie miałam.....
eni20
zrob test to wszytsko sie wyjasni, jestes po terminie wiec napewno juz wyjdzie jakby co
aha175
kochaniutkie no i niestety przylazła ta wredna obrzydliwa nieproszona @ dzisiaj rano rycze.gif jak ja jej niecierpię icon_mad.gif ale wszystko przed nami będą kolejne staranka całuski dla was wszystkich trzymam za nas kciukasy
kn.17
Przykro mi 32.gif Ale 3mam kciuki za kolejne starania i mam nadzieję, że za miesiąc oznajmisz II.
aska24
Czesc dziewczyny! Czy ktoras z was zaszla po clo? to juz moj 6 cykl z clo i pregnylem i narazie czekam!ale co jesli znowu sie nie uda? rycze.gif To juz 10 cykli jak staramy sie odziecko.......w tym miesiacy nie bede sie nastawiac,bo oszaleje.
okruszek
aśka nam się udało z clo. Najpier bralam w grudniu 2006 z duphastonem i ku zdziwieniu odrazu się udalo, ale szczescie trwało krotko- niestety poronilam. Potem 3 miesiacy przerwy i dalej starania. Od czerwca znowu bralam clo i luteinę-lekarz stwierdzil ze daje nam 3 miesiace- no i zaszlam w siepniu w ciaze. Wiec glowa do gory!!!!
aska24
KONKELEK !!Dzieki,troche mnie uspokoilas ze jednak sie udalo Gratuluje!!!!! Tylko ja juz mam dosyc...Gin mowi ze w sumie wszystko jest z nami oki No ale czemu mimo tych wspomagsczy sie nie udaje?Jezeli z 2 tyg znowu zobacze o to mnie to wcale nie zdziwi Wiec uprzedzilam gin ze narazie odpuszczam i nie bede nic juz lykac.Robie przerwe,bo moze przez te wspomagacze za bardzo sie nakrecam. A wy dlugo sie staraliscie?POZDRAWIAM!!!!!BUZIAKI I SPOKOJNYCH 9 MIESIECY!!!!!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.