To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Rybnik drogie Panie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kropeczka
A moze jest ktos z Rybnika?
tyle tam fajnych ogrodkow letnich na male pogaduchy?
HÄ™...?? 06.gif
użytkownik usunięty
Ja niestety nie z Rybnika, ale mam sentyment do tego miasta, bo stąd pochodzi moja Mama. I zawsze jak słyszę gwarę śląską, to przenoszę się w czasy dzieciństwa i pachnącego świętami domu mojej Babci...
burek
Ja też nie z Rybnika ale 16 km to nie odległość, więc jak co to się piszę na spotkanko. icon_smile.gif
Malgood
he, he dziewczyny to ja też się na to spotkanko piszę! Do Rybnika mam niedaleko!
Kropeczka
super ze tak szybko odpowiedzialyscie....

dalej...dalej....stoliki w ogrodkach zwykle sporo osob pomieszcza??


Burek a skad dokladnie jestes?Znam dobrze okolice Gliwic....w jedna i druga strone....
neli28
OGRODKI,PARASOLKI I SLONECZKO-nam niestety tego brakuje.Jestesmy z rynbika ale teraz mieszkamy w irlandi.Pozdrawiam icon_smile.gif
Kropeczka
Witaj rybniczanko.....
ja kocham pelna piersia to nasze "miasteczko".... 08.gif
przekaze Rybnikowi caluski od Was...
a jak na obczyznie?dawno wyemigrowaliscie?
neli28
Przekaz,przekaz-ja tez bardzo kocham,no ale coz 13.gif .Ja z mala jestesmy tutaj juz rok a maz 2 lata.Bylismy w polsce w czerwcu icon_mrgreen.gif .Brakuje nam tego wszystkiego ale puki co to siedzimy tutaj a co bedzie dalej to czas pokaze.Rozrasta sie pieknie ten nasz rybnik,chetnie bysmy sobie usiedli na ryneczku i napilli sie zimnego piwka,niestety zostalo nam jedynie podgladanie przez kamerke co tam sie dzieje.Powiem szczerze ze im dluzej tu jestem tym mniej mi sie tutaj podoba.Kraj sliczny,ludzie mili ale to jednak nie to.Mamy tu dosc sporo znajomych z rybnika i okolic wiec jest z kim powspominac.No ale teraz mysle ze bede miala informacje na bierzaca co nowego tam slychac 06.gif
Kropeczka
Juz przekazalam... 29.gif
Wiesz, ja osobiscie nie wybrazam sobie zycia na stale poza krajem....jedynie czego mi w Polsce barkuje to cieplego morza na wyciagniecie reki....i lata 12 miesiecy w roku....
06.gif
A powaznie nigdy nie wiadomo co zycie przyniesie wiec sie nie zarzekam....choc bronilabym sie przed tym rekoma i nogami...
Jak Ci za bardzo zabraknie Rybola to Ci przesle paczki od Krola albo swiezy pachnacy chlebek z piekarni obok.....mmmm...
Buzaki....i pisz co u Was...

burek
Kropeczko mieszkam w Czerwionce. 29.gif
Kropeczka
burek toz to rzut beretem....
to mamy do siebie chyba najblizej.... 03.gif

cos ciezko nam idzie zbieranie sie na te piwko na rynku....
kobity lato sie niedlugo skonczy a my dalej w lesie ze spotkaniem....

meldowac sie....moze jeszcze zdarzymy przed sniegami... 29.gif

a wlasnie burek ile Twoje dziecie ma lat??
Kropeczka
Burek wybacz........

"Dzis sa Twoje urodziny..........lalala"...
wszystkiego pachnacego,smacznego i mieciutkiego Ci zycze....
a ile Ci to juz "pizło",hę....wiem wiem wsza...sie pyta...ale nie potrafilam sie powstrzymac... 08.gif

buzaki solenizantko... 29.gif
agucha44444
Witam ja nie jestem z Rybnika natomiast moj maz jest,obecnie mieszkamy w Niemczech na urlop przyjezdzamy do Pl do Rybnika Wisly.Pozdrawiam
Nie lubie chamstwa
Witam serdecznie icon_smile.gif a ja mam do rybnika tylko 9 km i często tam bywam icon_smile.gif
Hania-17
Witam!! Ja też mieszkam niedaleko Rybnika!! 03.gif
ania 79
Witamy:)My tez z okolic Rybnika:)Pozdrawiamy serdecznie:)
Pogoda
...
Olka24
Hej Hej my też z okolic Rybnika witam witam 01.gif
assia22
Cześc. Ja jestem z Rybnika Niewiadomia i mam córkę w wieku 10 lat z astmą od 2 roku życia.
maden
witajcie droge panie ja akurat pochodze z Czerwionik a obecnie mieszkam w Rybniku 03.gif
ivetka
Witam
Dziś pierwszy raz weszłam na to forum i bardzo ucieszyłam się ze sa mamy z Rybnika. Ja jestem z Niedobczyc
Wiesia30
Witam wszystkie Rybniczanki i pozdrawiam również z Rybnika:)
asiula25
Witam drogie panie, Leszczyny się kłaniają wave.gif
naples
Witam Rybnik i okolice....
Ja też z tych okolic.
nelvana
Asiula25 zdaje się znam Twojego męża hehe icon_mrgreen.gif Niezbyt dobrze, ale trudno go nie zauważyć icon_wink.gif

Mieszkam w Czerwionce. Jeszcze...
Pozdrawiam icon_wink.gif
asiula25
hi hi no niestety takiego długasa to trudno przeoczyć icon_razz.gif
nelvana
CYTAT(asiula25 @ Sat, 07 Nov 2009 - 19:43) *
hi hi no niestety takiego długasa to trudno przeoczyć icon_razz.gif


Odezwała się 06.gif Ciebie z dzieciakami też trudno z kimkolwiek pomylić jak sądzę. 08.gif Jeszcze nie miałam okazji was spotkać, ale ja na Leszczyny się teraz tylko dwa razy w tygodniu zapuszczam. 02.gif
asiula25
Dzieciaki już roczek mają a na Leszczynach nadal porszenie jak jedziemy 06.gif i szczerze to juz mam tego powoli dość 32.gif no bo to jednak jest wkurzające ja dzieci spia a tu jakas babunia sie drze, że trojaczków to ona jeszcze nie widziała i z łapami się pcha icon_evil.gif icon_evil.gif
nelvana
Takie baby pchają się też do pojedynczych dzieciów. Po prostu asertywnym trza być i nauczyć się jasno i dobitnie mówić: precz z łapami nienie.gif
asiula25
To tez tak robie. ale ich wz\rok to w tedy by mógł zabić 29.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.