To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Super butelki. POLECAM!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katarzyna1326
Wiem, ze był już poruszany na forum temat butelek i stad właśnie sie o nich dowiedziałam. Ale teraz już wypróbowałam i z cala odpowiedzialnością chciałabym polecić wam butelki DR BROWNS antykolikowe. Zakupiłam cały zestaw Avent- butelki, sterylizatoz i laktator. I z tych dwoch ostatnich jestem bardzo zadowolona. Ale. Moj 11- tygodniowy synek jadł z nich bardzo łapczywie, był bardzo niespokojny i co najgorsze strasznie sie dławił. I na forum przeczytałam, ze nie tylko moje dziecko ma takie problemy z butelkami avent. Od razu pobiegłam po butelki Dr Browns i z nadzieja czekałam co będzie sie działo.
Ku mojemu zaskoczeniu Alex je spokojnie, nie krztusi sie, nic mus ie nie wylewa, po prostu super. Dlatego gorąco polecam właśnie te a nie inne butelki do karmienia waszych pociech.
Pozdrawiam wszystkie mamy.
Asik 75
U nas też Avent się nie sprawdził, bo mała na początku zapowietrzała się i krztusiła się, dopiero jak kupiłam butelki dr Browns problem minął. Cały czas córę nimi karmię, a z Aventu korzystam bardzo rzadko. Do butelek dr Browns pasują smoczki Canpol Babies.
iwonkamat
A dlaczego nie karmicie piersiÄ…? Wtedy problem butelek znika.
Jasiucha
iwonkamat 29.gif
cydorka
CYTAT(iwonkamat @ pon, 30 lip 2007 - 13:22) *
A dlaczego nie karmicie piersiÄ…? Wtedy problem butelek znika.


nie no, rewelacja............
cyd
Choco.
Popieram Cyd...rewelacja icon_evil.gif
Ewelinek
CYTAT(iwonkamat @ pon, 30 lip 2007 - 13:22) *
A dlaczego nie karmicie piersiÄ…? Wtedy problem butelek znika.


Kolejny post, który mnie dziś zadziwił 06.gif Masz kobieto talent 03.gif
stokrotka2323
Kochane moj 4 miesieczny synus pije z butli AVENT a chcialabym kupic butle DRbrowns tylko mam pytanko czy bedzie chcialpic z nowej butli moze sie przyzwyczail do aventu i nie bedzie chcial innej butli jak myslicie plisss odp bo w piatk jade po butle i nie iwem czy jest sens kupowac
Asik 75
Myslę, że nie będzie problemu. Smoczki maja podobny kształt. Ale to zależy od dziecka.
Moja Kinga czasem pije też z aventu i nie robi problemu, jednak z powodu problemów brzuszkowych daję jej głównie z Brownsa.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.