To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kiedy pierwsza miesiaczka po porodzie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agatka_gda
Dziewczyny prosze o pomoc. Jestem miesiac po porodzie i zaczynam dostrzegac plamienie na bieliznie. Czy to juz moze byc miesiaczka?
Kiedy wy mialyscie pierwsza miesiaczke po porodzie
szantrapa
Miesiąc po porodzie to mi wróciły plamienia ale nie z powodu miesiączki, tylko poporodowe (stres związany z pobytem z dzieckiem w szpitalu sprawił, że zaczęłam znów plamić). Różnie z tym bywa, nie napisałaś czy karmisz piersią, ja karmiąc dostałam coś koło 7 miesięcy po porodzie, ale są dziewczyny, które dostają duzo wcześniej, są też takie, które nie mają przez cały okres karmienia. To naprawde sprawa indywidualna.
Ewelinek
Ja miesiąc po porodzie miałam plamienia spowodowane ciągłym czyszczeniem wewnetrznym icon_wink.gif Okres przyszedł do mnie 3 m-ce po porodzie 4 m-ce karmiłam piersią ale tak jak pisała Magda to sprawa indywidualna

pozdr
Suzana
Ja dostałam dopiero po roku,do dwóch lat karmiłam piersią.
Kropeczka
po trzech miechach od porodu....(zaznacze ze wtedy karmilam gniotke tylko i wylacznie piersia)
ASIA24
Moja córeczka ma prawie 7 miesięcy, a ja okresu jeszcze nie dostałam. Klaudia dostaje już zupkę, a na noc sztuczne mleko, reszta posiłków to moje mleko z piersi.

Miałam podobną sytuację, zaczęłam plamić jakieś miesiąc po porodzie, później za jakiś czas poszłam do ginekologa i mówiłam że dostałam okres, ale ginekolog stwierdził że to jeszcze nie mógł być okres i od tamtego czasu, ani nie plamię, ani nie krwawię, więc to pewnie coś jeszcze po porodzie wyciekało. Może u Ciebie jest tak samo.

Pozdrawiam
amania
kiedy karmiłam - raz po 10, raz po prawie 15 mies
kiedy nie karmiłam, po 2 miesiącach
truska
ja dostałam po 13 miesiacach, karmiłam piersią 16 miesięcy
tormenta
mlody ma ponad 4 miesiace, a @ jak nie bylo tak nie ma. Oczywiscie ciesze sie z tego 03.gif

Lekarz kazala mi przyjsc jezeli do pol roku po porodzie nie pojawi sie krwawienie.
kina26
Karmiac piersia:
przy Martynie-@ 3 tygodnie po porodzie
przy Korci dlugo sie czyscilam a @ 4 miesiace po porodzie
Tekla
4 m-ce po porodzie, a karmiłam piersią do 8-go
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.