To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Permanentny kac?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Kropeczka
Hmmm....przeciez nie moze trwac poltora tygodnia....
We wtorek jakies 10 dni temu schlalam sie nie na zarty....
Kaca giganta mialam ja sie domyslacie we srode....ale to zrozumiale....
Dzis jest piatek..nastepnego tygodnia...a ja wciaz czuje mdlosci,zawirowania w Å‚epetynie i w brzuchu....bole glowy i sennosc....Moze to inna odmiana kaca... 29.gif
Moze przepilam sie za bardzo...i jakos dlugo do siebie dochodze...
Cho##%%^ wie....

Czy ktos cos z tego rozumie...

P.S. w ciazy nie jestem..........







chyba....
szantrapa
03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif

Kropka, kocham CiÄ™ icon_biggrin.gif
Dorott
Kropka Ty kochana wariatko
Kropeczka
zamiast pomoc bieduli takiej jak ja...to sie smieja....wszy jedne... 21.gif 08.gif
szantrapa
Kropek ależ my Cię wspieramy kochana icon_biggrin.gif Ja tylko na przykład niewiele moge pomóc bo od dwóch lat 21.gif nie miałam w ustach alkoholu...i nie zanosi się na najbliższy rok 21.gif
skanna
CYTAT(Kropeczka @ nie, 29 lip 2007 - 10:36) *
zamiast pomoc bieduli takiej jak ja...to sie smieja....wszy jedne... 21.gif 08.gif


Ja się nie śmieję, rzadko mi się zdarza kac, ale właśnie taki - do dwóch tygodni potrafi trzymać. Ale jedno w tym fajne - tak do trzech kilo potrafię wtedy zrzucić icon_wink.gif
Kropeczka
skanna jestes wielka....poklony w Twoim kierunku..bo juz myslalam, ze cos ze mna nie tak... 02.gif pijak.gif

buzaki
skanna
Hehe, w takim stanie bynajmniej nie czuję się wielka icon_wink.gif - raczej mam ochotę zmaleć i zniknąć całkiem. Na szczęście zdarza mi się to rzadko, ale jak się zdarzy, to 21.gif
mamboo
A ja już zastanawiałam się co ze mną nie tak. Po wielkim oblewaniu kaca giganta miałam na drugi dzień, a przez kilka kolejnych dni odczuwałam jego lekkie acz nieprzyjemne echa 21.gif 21.gif
Kropeczka
04.gif nastepna...

wczoraj moj Pat przypomnial sobie, ze dawno dawno temu za czasow "wielkiej mlodosci" 29.gif tez Go tak trzymalo przez dobre 2 tygodnie...

No kobitki trzeba sie z tym niestety pogodzic....glowy do picia to my nie mamy..... 04.gif
m4rusia
Na kaca mam trzy niezawodne sposoby:
1. Piwko (szklanka najwyżej bo więcej działa "zwrotnie" 29.gif )
2. Ciężka praca (zapomina się o złym samopoczuciu i wypocenie wspomaga powrót z "u" 08.gif )
3. To wymyślił mój tata i jest 100% skuteczne- dzień wcześniej nie pić icon_wink.gif
Dorott
CYTAT(martucha96 @ wto, 31 lip 2007 - 16:24) *
Na kaca mam trzy niezawodne sposoby:
1. Piwko (szklanka najwyżej bo więcej działa "zwrotnie" 29.gif )
2. Ciężka praca (zapomina się o złym samopoczuciu i wypocenie wspomaga powrót z "u" 08.gif )
3. To wymyślił mój tata i jest 100% skuteczne- dzień wcześniej nie pić icon_wink.gif


Kropka punkt 3 napisz sobie na ścianie 29.gif 29.gif 29.gif
Kropeczka
nabardziej lezy mi punkt



















1

29.gif
szantrapa
Kropka, jeszcze CiÄ™ trzyma? 29.gif
A jak Cie już puści, to wrócisz do nas? Bo tęsknimy....
No i uważaj, piękny weekend się zaczyna a to sprzyja....
Boszzzz jak ja Ci zazdroszczÄ™, dwa lata abstynencji a tu jeszcze z rok przynajmniej mnie czeka, chyba pobijÄ™ wszelkie rekordy 29.gif
Kropeczka
kac??jaki kac?? 29.gif ....


na "come back" sie chyba nie zanosi... 29.gif ...dzis znowu balanga....
ale nie boj zaby....
mam plan 04.gif 04.gif 04.gif (tere fere dudki)....max 2 piwka...bo w niedziele musze byc monter... 29.gif


szantrapa
A mi się dzisiaj tak chciało pifffka z soczkiem na tym zlocie żaglowców....ale nie ugięłam się, A. też nie pił bo prowadził a ja marze o chwili kiedy będe mogła sobie swobodnie pójść z własnym facetem na piwko. Bo jak narazie to dziwny ten nasz związek, albo jestem w ciąży albo karmię 29.gif .
m4rusia
Madziuchna nie to żebym Cię kusiła na pokuszenie ale szklanka piwka z soczkiem (reed'sa np) nie zaszkodziłaby Ci chyba 08.gif
szantrapa
No wiedziałam 04.gif
Mam w lodówce Freequa i jakoś nie mogę do niego dojść 29.gif
Ale chyba wreszzcie się poddam, to już dwa lata.... 41.gif
Kropeczka
twarda z Ciebie sztuka Magda...oj twarda.... 08.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.