To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Prezent dla 3latki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
Za tydzień jesteśmy zaproszeni na urodziny pewnej 3 latki. Kochamy ją bardzo i ona nas icon_smile.gif
Chciałabym jej przynieść coś naprawdę fajnego, ale nie wiem co to by mogło być.
Może pomożecie mamy, które mają takie istotki na codzień i wiedzą lepiej co im w duszy gra?
Im więcej pomysłów tym lepiej icon_smile.gif
Kalunia
Wszystko zalezy od zainteresowan i upodoban. Sa dziewczyni, ktore lubia sie bawic w tym wieku lalkami i takie co preferuja raczej samochody (i inne chlopiece zabawki-stwory jak bylo w przypadku mojej chrzesnicy).

Ja ostatnio sprezentowalam jej mala dziewczeca (rozowa) chulajnoge, moze tez byc jakas gadajaco placzaca lala albo jakis bajerancki wozio. Dobrym pomyslem jest zakup np. piornika z pelnym wyposazeniem kredkowo-mazakowym + jakies farbki i kolorowanka lub blok rysunkowy + plastelina zeby dziecko moglo napsocic troszke swoim rodzicom a jednoczesnie miec dobra zabawe
Sabina
Nasza Zuza np. bardzo lubi koniki pony i inne, lubi lalki. Ale też lego duplo, w zestawach z małymi postaciami. Furorę robią małe zabaweczki, laleczki, kubeczki, naczynka do karmienia i mebelki.
Hulajnoga jest też super. Też kupiliśmy na dzień dziecka, różową na 3 kółkach. Z koszyczkiem.

To jest wiek, w którym dziecko się chyba ze wszystkiego ucieszy.

Ale ja jestem zdania, że lepiej zapytać rodziców. icon_smile.gif bezpieczniej, że się trafi w wymarzoną rzecz icon_smile.gif
i nie zrobi powtórki icon_wink.gif
Mariola***
My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.
użytkownik usunięty
Pomysły macie super- dzięki. Szczerze mówiąc myślałam, że dla 3 latki to takie prezenty są "za duże" dobrze, że mnie oświeciłyście.
Będę się zastanawiać dalej.
Paula.
CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 21:30) *
My kupiliśmy ostatnio chrześnicy męża łóżeczko dla lalek, które wszędzie ze sobą zabierała. Mamy okazję ją widywac raz w roku, więc była to trudna sprawa, ale wiedziałam,że jest na etapie lalek i prezent był trafiony. Ale oczywiscie zapytałam babcię dziewczynki, co jej kupić, bo nie chciałam powielać zabawek. Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)
A co innego- proponuję puzzle, takie duze elementy z których wychodzą duże obrazki. Mój synek bardzo lubi układać je.

Wózek- to chyba jest w ogóle hit. Mój synek ciągle "pożyczał od swojej kuzynki". A może sie mylę.

A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.
Poza tym u nas hitem są wszystkie zabawki Fisher-Price z serii LittlePeople, także bajki na dvd z udziałem tych ludzików. Lego duplo - najchętniej seria zoo. No i oczywiście nieśmiertelna ciastolina - jak dostanie do zabawy dziecka nie ma, gorzej co prawda potem wygląda pokój, no ale to inna inszość icon_smile.gif.
myszka
CYTAT(Paula. @ śro, 15 sie 2007 - 16:50) *
A moja trzylatka ostatnio choruje na parasol "taki dla małych dziewczynek". A ja się zastanawiam, gdzie takie coś mogę kupić.


Miłoszowy parasol został zakupiony w Rossmanie. Widziałam też w Smyku.
zilka
CYTAT(Mariola*** @ nie, 29 lip 2007 - 23:30) *
Ta zadzwoniła do matki tej dziewczynki, która powiedziała parasol, bo inne zabawki będa jej mieszkanie gracić 21.gif (to tak na marginesie)


Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...
Saskia
CYTAT(zilka @ nie, 19 sie 2007 - 11:51) *
Najbardziej nie lubię prezentów mojego dziecka od dziadka - pralka dla dzieci, kuchnia, kiedyś dostała też odkurzacz. Koszmarnie zagracają 03.gif mieszkanie (pomijając to, że są tendetne i krótko się nimi bawi). Wbrew pozorom jak ktoś ma małe mieszkanie to ilość zabawek i ich wielkość ma znaczenie...

całkiem jak u nas
na szczęście dziadkowie zaczęli konsultować przynajmniej niektóre pomysły prezentowe
a jak coś szczególnie mnie "zachwyci" to sugeruję dziecku żeby u dziadków zostawiło 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.