To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przebarwienia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Dudek
Mam na plecach po opalaniu takie plamy i plamki ma ktoś i co z tym zrobić?(nie wiem czy to powód aby udać się do lekarza)
ania26
Nie wiem czy problem nadal aktualny.
Mnie tez takie sie zrobily ale nie tylko na plecach ale i na brzuchu,plac z bialymi plamkami.
Myslalam,ze to rowniez od opalania,olalam troche sprawe ale jak zaczely robic sie bardziej widoczne poszlam do lekarza i okazalo sie,ze to grzybica.
Dostalam leki i masci i juz sa prawie calkowicie niewidoczne ale zastanawiam sie gdzie podlapalam to swinstwo.
.kasiula.
Macio ja po opalaniu też miałam biale plamki i udałam się do lekarza, kategorycznie zabronił mi sie opalać bo grozi mi bielactwo, a na to dermatologia nie ma rady, takze jeśli to aktualne to nie bagatelizuj problemu
ania26
Kasiula26 ja bylam pewna,ze u mnie to wlasnie poczatki bielactwa ale lekarz mi powiedzial,ze bielactwo nie zaczyna sie od brzucha lub plecow tylko od rak.
.kasiula.
ach no widzisz Aniu ja miałąm plamki na twarzy i na rękach 21.gif
ania26
Ale zniknely Ci juz??
.kasiula.
na szczęście tak, początkowo byłam załamana, ze nie mogę sie opalać, bo strasznie lubiłam "plażować" ale zdrówko ważniejsze, zaopatrzyłam się w krem z wyyysokim filtrem i na szczęście nic mi nie wyskoczyło tego lata, choć nie mam czasu przy maluchu "plażować", to moze i wyszło mi na dobre 04.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.