To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

nadpobudliwość po lekach na alergie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

justapl
czy wasze dzieci po zastosowaniu leków przeciw alergii dostają ataków nadpobudliwości
w naszym przypadku jest tak że jak młody zwiększy dawki w trakcie infekcji , to wieczorem rady sobie z nim niedaje
na codzień raczej niema problemów z zasypianiem , a przy wiekszych dawkach leku to okropnie jest
stosujemy Cleratine , Pulmicort przez nebulizator i wrazie ostrzejszych zmian beredual , i to własnie chyba on tak działa
wczesniej raz wypił clemastnum pół nocy nie przespał , dlatego przeszliśmy na cleratine
Klucha
moje dziecko nie, ale znam przypadki z innych for nadpobudliwości po lekach. Działania nieporządane pulmicortu to mi.in nerwowość, niepokój, zaburzenia zachowania. Wszytko powinno być napisane na ulotkach
Paula.
Justapl i po claritinie jest w porzÄ…dku?
Moja Kinga bierze claritnię od dosyć dawna, ale jak zobaczyłam tytuł Twojego wątku to zaczęłam się zastanawiać czy podawane jej leki mają jakiś wpływ na zachowanie.
Kinga raczej jest spokojnym dzieckiem, ale od czasu jak bierze claritinę ma energii za dwóch. Nie śpi w ciągu dnia a wieczorem jeszcze o 21 nie jest padnięta. A przed rozpoczęciem podawania tego leku to nawet jak spała w ciągu dnia padała zaraz po 20.
No ale Ty piszesz, że po claritinie jest OK.

Za miesiąc mamy testy skórne i wtedy odstawimy leki i zobaczymy.
justapl
u nas po clemastinum , tak było
jednak wczasie infekcji , jak coś sie zaczyna dziać tam w oskrzelach , mały jest pobudzony
lekarz powiedział że to nebulizatory tak działają , a cleratine ma złagodzić
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.