To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Poszukuje ekipy budowlanej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

olivia
Dziewczyny moze ktoras z Was jest na etapie budowy domu lub po , poszukujemy z mezem kogos solidnego do budowy naszego gniazdka , ale niestety ciezko kogos sprawdzonego znalezc , problem jest tym wiekszy ze to wszystko bedzie na mojej glowie 08.gif bo maz musi zostac tu we francji 41.gif , brdzo was prosze , gdybyscie kogos znaly to poprosze namiary na priva lub gg blagam.gif blagam.gif blagam.gif Dodam tylko ze bedziemy sie budowac w Orzeszu kolo Mikolowa
aneea
CYTAT(OLIVIA @ sob, 04 sie 2007 - 00:13) *
Dziewczyny moze ktoras z Was jest na etapie budowy domu lub po , poszukujemy z mezem kogos solidnego do budowy naszego gniazdka , ale niestety ciezko kogos sprawdzonego znalezc , problem jest tym wiekszy ze to wszystko bedzie na mojej glowie 08.gif bo maz musi zostac tu we francji 41.gif , brdzo was prosze , gdybyscie kogos znaly to poprosze namiary na priva lub gg blagam.gif blagam.gif blagam.gif Dodam tylko ze bedziemy sie budowac w Orzeszu kolo Mikolowa


Niestety nie polecę Ci nikogo, ale zapytaj na forum Muratora, ja już tam dostałam kilka fajnych namiarów icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.