To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Koncerty - na jakich byłam,-em lub będę :)

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Stron: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
Meggi
Jest temat dla tych co lubią czytac książki, oglądać filmy, więc i dla fanów atmosfery koncertów na żywo też cos będzie icon_wink.gif
Ostatni mój watek o dyskotekach zszedł troszkę na temat koncertów, więc widzę, ze jest sporo osób na tym forum co lubią tak spędzać wolny czas. Jesli mozecie wpisujcie nawet daty koncertów na które macie ochote pojechać w przyszłości, może akurat komus tez coś podpasuje icon_wink.gif
hawah
Za miesiąc oczywiście we Wrocławiu dla melomanów
Wratislavia Cantans

Paula.
A jak ja napisałam na temat Festiwalu Open'er to prawie nikt się nie odezwał, myślałam, że koncerty nie są w stylu maluchowych mamuś.
No ale może nie o takie koncerty chodzi, wszak między Wratislavia Cantans a Open'erem przepaść ogromna icon_wink.gif.
Meggi
Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Myślę, że każdy rodzaj koncertów tu ma tu dla siebie miejsce , jak najbardziej icon_wink.gif

Ja to najczęsciej bywam na koncertach metalowych, ostatnio black metalowych, rockowych, i progresiv rock.
Choć lubie też blues, i jazz taki smooth bardziej icon_wink.gif

W najbliższym czasie nie wybieram się na żaden koncert icon_sad.gif, ale w dorobku z takich większych mam Iron Maiden we Wrocławiu i w Chorzowie (W ramach Mystick festiwal) , Yes, Dream Theater, Arena, narazie tyle pamietam icon_wink.gif
Paula.
CYTAT(Meggi @ nie, 05 sie 2007 - 23:33) *
Paula twój watek też Mnie zainspirował do tego tu icon_wink.gif

Miło mi niezmiernie icon_smile.gif.

Co do koncertów na których byłam, to od czasu jak jestem mamusią jest ich niewiele, nawet dosyć łatwo będzie mi je wymienić:
U2 w Chorzowie
Fish w Krakowie
Opener 2006 i 2007 w Gdyni

Kurcze marnie jak na 3 lata.

first_ladybird
Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif
ewabi
Ja nie jestem już teraz wielką bywalczynią koncertów, poza tym to, co napiszę zalatuje lekką prehistorią 08.gif, ale koncerty, które najmilej wspominam i na których fantastycznie się bawiłam to Pearl Jam w Pradze w 1996 r. i U2 w Warszawie w roku chyba... następnym
mama_do_kwadratu
Metallica
Faith No More
Sting
Red Hoci

to te najlepsze

na Iron Maiden też bym poszła i jeszcze na U2, bo mi się nie udało i na Stonesów
AnkaSkikanka
Brecker Brothers (straszny czad)
John Scofield (chyba moja ulubiona gitara)
John Abercombie
Bela Fleck (niesamowity szoł i wirtuozeria)
koncerty Stańki (za czarowanie brzmieniem i klimatem)
Namysłowski
Steps Ahead
Hiram Bullock
Herbie Hancock
Gil Evans
Bob Berg
Billy Harper (chyba najlepszy koncert klubowy, na jakim byłem - gość odziany w zielony żarówiasty sweter, pomarańczowe dzwony, złoty saksofon - nie było babki, która by nie piszczała na tym koncercie jak na Beatlesach icon_wink.gif )
TOTO (warto choćby dla Steve'a Lukather'a)
Steve Vai - szoł nauczył go robić nie kto inny, jak Frank Zappa, a potem Lee Roth. No i powalająca technika.

To to, co mi do głowy przyszło na szybko. Było tego oczywiście więcej, ale te najlepiej pamiętam. Od jakiegoś czasu nie śmigamy po koncertach - brak wolnych chwil niestety. Ale będziemy odbijać sobie potem icon_wink.gif

Meggi
Wczoraj dowiedziałam sie, ze prawdopodbnie pojedziemy z mężem na ten koncert

https://www.infomusic.pl/koncerty/koncerty1...;godzinak=18:00

Jeden utwór tego zespołu miałam możliwośc posłuchania i chyba mi sie spodoba, a mąż raczej posłucha od strony technicznej icon_wink.gif
lena77
Grzegorz Ciechowski, krotko przed smiercia, jejku, to to juz 6 lat temu...
Stanko chyba 4 lata temu w torunskiej Od Nowie
Anathema w poznanskim Esculapie, bedzie ze 3 lata lata temu
Katarzyna Groniec w listopadzie 2006, u siebie
to chyba tyle jesli chodzi o koncerty za ktore placilam, poza tym liczne woodstockowe koncerty, i jakies darmowe biesiady ale to chyba sie nie liczy
biednie i na lepsze sie nie zanosi 13.gif
Meggi
Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

Plombiuszu wiedziałam, ze ty też sie pochwalisz swoim dorobkiem, wcale nie tak mało icon_smile.gif

Mama_do_kwadratu co jakiś czas przeszukuję net czy czasami Iron Maiden nie przyjedzie do Polski, narazie niestety cisza, najbliżej mieli być wtym roku w Niemczech. Jakbym wpadła kiedyś na jakieś info to napewno dam znać .

Wczoraj na DVD obejrzałam z mężem koncert Johna Wettona, super nastrojowy koncert. Miałam okazje Johna juz widziec na zywo w Bydgoszczy, gdzie wystapił gościnnie przed Arena.
mama_do_kwadratu
CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
narazie niestety cisza

początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam
Meggi
CYTAT(mama_do_kwadratu @ wto, 07 sie 2007 - 19:45) *
początkiem czerwca byli w Ostravie, ale przegapiłam



Dla mnie tylko, jak narazie w gre wchodzi ich koncert w Polsce icon_wink.gif

Wczoraj na Tvn oglądałam Stachurskiego 01.gif , tak dla odmiany 02.gif
Ten to juz wogóle sie nie rusza, garniturek i ino chodzi po scenie, pamietam, że kiedys troszke wywijał ,ale teraz sie chyba za stary zrobił icon_wink.gif
lena77
CYTAT(Meggi @ wto, 07 sie 2007 - 20:00) *
Lena77 klimat Od Nowy jets mi bardzo dobrze znany icon_wink.gif, to w tym klubie zaczęłam odkrywac co to koncert. Chodziłam na wszystkie jakie tam były, Blues Metting,Tortilla- wtedy jeszcze z Gonzo, teraz gra w MGM, KULT (uwielbiam ich na zywo, pamiętam , ze kiedyś to był jedyny zespół , który grał koncert ponad trzy godzinny, i wiecie wcale nie miałam go dosyć icon_wink.gif ) , byłam nawet na Africa is Hungry , ale tylko raz i dośc szybko opuściałam go zdecydowanie nie moje klimaty 29.gif

[b


jejku jak moglam zapomniec o KULT??? Bylam wiele razy a ostatnio to poplakalam sie bo w maju na torunskich juwenaliach byli a nie moglam przyjechac w piatek, wiec na otarcie lez mialam Sydneya Pollaca. I na blues meetingach to bylam 3 lata pod rzad. Zupelnie o tym zapomnialam. Tortille tez pamietam, zwlaszcza Maurycego bo dzialal w Niebieskim Kocyku; no i Nocna Zmiane Bluesa, z tym wysokim i kudlatym. I jeszcze Doktor C, ktory bardzo mi sie spodobal (Meggi, czy Doktor C jeszcze istnieje???)Zupelnie mi tez z pamieci uciekla Kobranocka... To wszystko dzialo sie , kiedy bylam na studiach, dzieki Meggi, ze odswiezylas mi pamiec, ech jednak cos sie dzialo ciekawego w moim zyciu. calkiem o tym zapomnialam.
Meggi
CYTAT(first_ladybird @ pon, 06 sie 2007 - 21:49) *
Szykuję się na Ayo we wrześniu icon_biggrin.gif



No widzisz ja nawet nie wiedziałam, że ktoś taki jest, juz w necie posłuchałam fragmentów piosenek z jej płyty i juz wiem, że mam ochotę posłuchać jej w całości 06.gif


lena77 nie ma za co dziekować icon_wink.gif, a zespół Doktor C tez znałam icon_smile.gif, chłopacy juz ze sobą od dawana nie graja na chwilę obecną chyba żaden z nich nigdzie nie gra.
Onika
Ostatnio Stanisław Soyka 1 lipca
I dość czynny udział w woodstokowych koncertach 06.gif
Na razie żadnych konkretnych planów.
Paula.
Kult, Myslovitz, Hey - jak tylko mogę to na ich koncerty idę (niestety ostatni raz byłam jeszcze przed ciążą).
Teraz bardzo chciałabym się wybrać na Off festival, ale że będę tuż po artroskopii to raczej się nie wybieram icon_sad.gif.
Graz
Lenny Kravitz na Wimbledonie ale to juz hohoho
US3 w Warszawie
Massive Attack
Nick Cave w Warszawie


bardzo bym chciała Myslovitz
Magenta
Sepultura w katowickim Spodku
Radiohead na sopockim molo

Wiele pomniejszych, z przewagą polskich kapel i solistów, ale te dwa powyższe są dla mnie najważniejsze 06.gif .

Magenta
mama_do_kwadratu
a ja dzisiaj chcę iść na Dżem- drugi raz w tym tygodniu... 37.gif 02.gif 08.gif
Meggi
W sobote wybieram się sama ,ale to nieważne icon_wink.gif, na Agę Zaryan , ciekawa jestem bardzo jak na zywo sie jej słucha. Najnowszą płytkę słuchałam narazie tylko raz, ale poprzednia bardzo mi sie podoba.
mama_do_kwadratu
też bym poszła na Zaryan, bardzo ją lubię
Meggi
CYTAT(mama_do_kwadratu @ śro, 29 sie 2007 - 15:45) *
też bym poszła na Zaryan, bardzo ją lubię


To przyjeżdżaj do Torronto icon_wink.gif, ja nie mam w tej chwili z kim iść ,wiec wyszlo, że sama ide 06.gif
Meggi
Byłam widziałam, słyszałam i było super!!!
Mogłabym na takim koncercie siedziec godzinami, a te 1,5h zleciało niewiadomo kiedy 41.gif
Do tego przy okazji tego koncertu pierwszy raz byłam (nie powinna sie do tego przyznawac chyba rodowita torunianka 43.gif ) w Sali Wielkiej Dworu Artusa, i dech mi zaparło, coś pięknego, ta sztukateria te żyrandole, polecam zwiedzenie każemu kto wpadnie do Torunia icon_smile.gif
oliweczkas
Właśnie po raz czwarty byłam na koncercie Bajmu. Jak zawsze było odjazdowo! Skąd ta Beata bierze tyle energii? Była odlotowa! Bardzo miło wspominam też koncert Ich Troje.
minka.
A ja zaraz sie poplacze 41.gif Jestem wielkim fanem szwedzkiej rockowej grupy KENT. Niedawno odwiedzalam stronke zespolu i na trasie koncertowej byly 2 miasta w Szwecji. Nie bylo juz na nie biletow wiec sobie dalam spokoj. Jako ze w piatek zespol wypuscil swietny super i w ogole ach i och singiel to weszlam na stronke znow: I co widze??? Jesienna trasa koncetrowa!! I miedzy innymi miasto polozene ode mnie jakie 80 km! Oczywiscie wszystko zajete! Bilety rozeszly sie w ciagu weekendu! 41.gif 41.gif 41.gif a ja nie wiedzialam 21.gif
Ide wyc 41.gif
Meggi
minka79 przytul.gif , nie płakaj icon_smile.gif, moze kilka dni przed koncertem zdobędziesz bilet, bardzo często jest tak, że ktoś w ostatniej chwili rezygnuje bo cos mu wyskoczyło.
Moj znajomy tak dostał sie na Agę Zaryan, w dniu koncertu przyszedł wcześniej i czekał pod kasą i miał szczęscie bo ktos oddał swój bilet.
Nie wszystko jeszcze stracone, nieraz nie wszytskie bilety sa dostępne wprzedsprzedaży, tylko większość coby miec rozeznanie ile osób jest chętnych.


mama_do_kwadratu
ptaszki ćwierkają, że the Police mają być w Chorzowie icon_smile.gif
Meggi
A u mnie dziś zaćwierkały (tzn mąż zaćwierkał icon_wink.gif), że w październiku ma Riverside zagrać w Toruniu 06.gif
Paula.
Jest już znany termin przyszłorocznego openera - 4-6 lipca 2008. Bilety też już w sprzedaży icon_smile.gif.
Alucca
A ja w piątek byłam na Baksishu, a dokładniej to był sound system bez zespołu. Pod koniec imprezy do klubu wpadło dwóch kibiców i zaczęli rozrabiać. 37.gif
W sierpniu byliśmy na festiwalu reggae w Ostródzie razem z dzieciakami. icon_smile.gif
Meggi
No i ja po koncercie Riverside, dla mnie super było, moglabym tak lewitować w rytm tych dźwięków cały wieczór 08.gif , nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał, jak dla mnie zdecydowanie za szybko icon_sad.gif
Przed nimi grał zespół After, takie melodyjki spokojne nawet moglo być, po nim Totentanz, moze chłopaki nawte fajnie graja,ale wedlug ogółu połozył ich dźwiękowiec na początku 29.gif
Ogólnie byłam widziałam i sie oderwałam choc na chwilkę od codzienności icon_smile.gif

Alucca ja juz właśnie zastanawiam sie czy czasami dziewczyn nie zacząc zabierać na koncerty, ale narazie chyba bardziej nadają sie na imprezy otwarte a nie w zadymionym i głosnym lokalu. Myślę ,z e jak jesczze troskze podrosną zwłaszca młodsza to chyba będą z nami koncertować, oczywiście jesli będą chcialy z nami prykami iśc icon_wink.gif

Paula. szkoda, ze nie podają kto będize grać na tym festiwalu, czy ja oslepłam i nie widzę 13.gif , po wczorajszym powinnam raczej byc przyglucha icon_wink.gif

Paula.
CYTAT(Meggi @ nie, 07 paź 2007 - 17:12) *
Paula. szkoda, ze nie podają kto będize grać na tym festiwalu, czy ja oslepłam i nie widzę 13.gif , po wczorajszym powinnam raczej byc przyglucha icon_wink.gif

Nie podają, jeszcze. Jakby nie było do festiwalu jeszcze jakieś 9 miesięcy icon_smile.gif. Zwykle pierwsze zespoły zaczynają podawać tak koło stycznia lutego.
Tak naprawdę sami jeszcze nie wiedzą kto będzie grał. Rozmowy z artystami dopiero się zaczynają.
Alucca
Meggi, kluby to rzeczywiście średni pomysł dla dzieciaczków, ale na szczęście festiwal odbywał się głównie na powietrzu. Zresztą pojechała z nami teściowa i zajmowała się Kamilem i Weroniką, gdy my byliśmy na koncertach. Dobrze mamy, co?

Swoją drogą niesły rozstrzał jeśli chodzi o gatunki muzyczne w tym wątku. icon_smile.gif

Alucca
CYTAT(mama_do_kwadratu @ nie, 26 sie 2007 - 13:17) *
a ja dzisiaj chcę iść na Dżem- drugi raz w tym tygodniu... 37.gif 02.gif 08.gif

Na Dżem też bym sobie poszła. icon_smile.gif
.kasiula.
no właśnie na Dżem mam zamiar wybrać się 30 października na zaduszkowy koncert, w sumie to cały tydzień będzie miał wtedy taki charakter
Meggi
CYTAT(lena77 @ śro, 08 sie 2007 - 16:03) *
jejku jak moglam zapomniec o KULT??? Bylam wiele razy a ostatnio to poplakalam sie bo w maju na torunskich juwenaliach byli a nie moglam przyjechac w piatek, wiec na otarcie lez mialam Sydneya Pollaca. I na blues meetingach to bylam 3 lata pod rzad. Zupelnie o tym zapomnialam. Tortille tez pamietam, zwlaszcza Maurycego bo dzialal w Niebieskim Kocyku; no i Nocna Zmiane Bluesa, z tym wysokim i kudlatym. I jeszcze Doktor C, ktory bardzo mi sie spodobal (Meggi, czy Doktor C jeszcze istnieje???)Zupelnie mi tez z pamieci uciekla Kobranocka... To wszystko dzialo sie , kiedy bylam na studiach, dzieki Meggi, ze odswiezylas mi pamiec, ech jednak cos sie dzialo ciekawego w moim zyciu. calkiem o tym zapomnialam.


lenna77 mam dla Ciebie wiadomośc, nieoficjalnie, ale z pewnego źródła wiem, ze być może w tym roku na juwenaliach w Toruniu wystapi po kilkunastu latach własnie DoktorC, podobno zebrali sie chłopcy i chcą zagrać icon_wink.gif
Ale narazie 43.gif , wiecej jak sie dowiem to dam znać icon_smile.gif
lena77
CYTAT(Meggi @ czw, 10 sty 2008 - 13:50) *
lenna77 mam dla Ciebie wiadomośc, nieoficjalnie, ale z pewnego źródła wiem, ze być może w tym roku na juwenaliach w Toruniu wystapi po kilkunastu latach własnie DoktorC, podobno zebrali sie chłopcy i chcą zagrać icon_wink.gif
Ale narazie 43.gif , wiecej jak sie dowiem to dam znać icon_smile.gif

Dziekuje. Pewnie w tym roku znow wybiore sie w majowa podroz sentymentalna do torunia. Ciekawe, czy Doktor C przypadnie mi do gustu teraz po tylu latach.
Meggi
WKOŃCU 03.gif 03.gif 03.gif 03.gif

IRON MAIDEN OGŁASZA KONCERT W WARSZAWIE
Iron Maiden zagra na stadionie Gwardii w Warszawie 7 sierpnia 2008 roku. Koncert jest częścią trasy Somewhere Back In Time World Tour 2008.

Moja radość jest przeogromna icon_smile.gif, podobno ze swoja największą sceną bedą grać icon_smile.gif
Cleo
moj maz od wczoraj w euforii, ze metallica w maju zagra.
czy ktos mi powie gdzie kupuje sie bilety, to moze na urodziny mu zakupie bilet??


ja z kolei marze o Police!!!!! ktos idzie? sa bilety???
Meggi
Cleo, własnie wróciłam z Empiku, maja bilety na oba koncerty które cie interesuja w sprzedaży icon_smile.gif
Mae
Ochh Dziewczyny widzę, że tu niezle panują klimaty.
Pysznie, pysznie:)

Ja chyba najlepiej wspominam koncert Jethto Tull w Pl i ostatni Skin(Skunk Anansie dawniej).
W najblizszą sobotę Angie Stone a potem Cassandra Wilson, no ale wybralabym sie tez znow na jakies ostrzejsze brzmienia:)
Meggi
Mae własnie wlazłam na stronke Angie Stone, miło się jej słucha icon_smile.gif

Niestety więszośc koncerów odbywa sie troszkę za dlaeko od Torunia i razem z mężem jeździmy na tylko te szczególne, choc on większy maniak i z kumpalmi gdzieś go poniesie częsciej.
Meggi
W linku do zdjeć z koncertu Skin znalażłam listę koncertów i o tym nie wiedziałam, ze Nightwisch będzie w lutym w krakowie, hmmmmm, z poprzednia wokalistka to na głowie bym stanela i pojechała ale tutaj mam mieszane uczucia. Może kiedys będę miała okazje posłuchać na jakimś festiwalu tej grupy,.
Paula.
CYTAT(Mae @ wto, 29 sty 2008 - 13:11) *
Ochh Dziewczyny widzę, że tu niezle panują klimaty.
Pysznie, pysznie:)

Ja chyba najlepiej wspominam koncert Jethto Tull w Pl i ostatni Skin(Skunk Anansie dawniej).
W najblizszą sobotę Angie Stone a potem Cassandra Wilson, no ale wybralabym sie tez znow na jakies ostrzejsze brzmienia:)

Oj chciałabym znów zobaczyć Skin na żywo.

A teraz słucham The Cure, bilety czekają w szufladzie, za 3 tygodnie będę ich słuchać i oglądać na żywo!!:)
Paula.
I oczywiście już zaczęłam odliczanie do openera:). Wybiera się ktoś w tym roku?
AnkaSkikanka
CYTAT(Mae @ wto, 29 sty 2008 - 13:11) *
Ja chyba najlepiej wspominam koncert Jethto Tull w Pl

To był '94?
mama_do_kwadratu
CYTAT(Cleo @ wto, 29 sty 2008 - 11:52) *
czy ktos mi powie gdzie kupuje sie bilety, to moze na urodziny mu zakupie bilet??


https://www.livenation.pl/event/getEvent/eventId/312686
Paula.
No wreszcie coś konkretnego na openera podali: MASSIVE ATTACK!!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.