To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Gdzie kupić biustonosz na duży biust?????

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mamastasia
Wiem , wiem u p. Hani w W-wie. Ale mnie w 8 m-cu ciązy nie bardzo taki szmat drogi sie wybierać. Mam baaardzo duży biust. A teraz jeszcze mi sie powiększył. Przed ciążą nosiłam 85 H. Ostatnio kupowałam Felinę i Avocado. Ale teraz przydałby się już taki z funkcą do karmienia. CZy znacie jakiś sklep z tak dużymi biusonoszami. ??? NIe chcę korzystac ze sklepów interntowych bo konieczine muszę to przymierzyć , to że jest dobry rozmiar nie znaczy , że biust nie wypływa, dobrze jet podtrzymywany itp. Znaczie jakieś w trójmieście??? Please
kasiakowa06
Zobacz u nich na stronie bielizna sklep internetowy. Mają bardzo szeroki asortyment i rozmiarówkę, myślę, że znajdziesz coś dla siebie. Pozdrawiam
motylek999
CYTAT(mamastasia @ śro, 08 sie 2007 - 12:45) *
Wiem , wiem u p. Hani w W-wie. Ale mnie w 8 m-cu ciązy nie bardzo taki szmat drogi sie wybierać. Mam baaardzo duży biust. A teraz jeszcze mi sie powiększył. Przed ciążą nosiłam 85 H. Ostatnio kupowałam Felinę i Avocado. Ale teraz przydałby się już taki z funkcą do karmienia. CZy znacie jakiś sklep z tak dużymi biusonoszami. ??? NIe chcę korzystac ze sklepów interntowych bo konieczine muszę to przymierzyć , to że jest dobry rozmiar nie znaczy , że biust nie wypływa, dobrze jet podtrzymywany itp. Znaczie jakieś w trójmieście??? Please


Mega fajne biustonosze są do kupienia tutaj - https://janette.pl/ i nie tylko biustonosze, bo są zestawy bielizny, czy też stroje kąpielowe.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.