To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki prezent dla czternastolatki?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

aga2
Hej

Zastanawiam się co mogę kupić 14-letniej siostrzenicy 43.gif Dziewczyna jest trochę nietypową nastolatką.Lubi czytać książki(ale książka np.fantastyczna czy przygodowa odpada,ponieważ "pochłania" ich treść w zastraszjącym tempie i zamist kupować wypożycza w ogromnych ilościach z biblioteki dlatego też jest mało prawdopodobne,że kupię jej książkę której jeszcze nie czytała 08.gif ).Siostrzenica bardzo lubi rysować,malować i robi to genialnie.Hmm...noi co ja jej mam kupić?Myślałam może o jakiś farbach ale ja się na tym kompletnie nie znam 29.gif Może jakieś "coś" do robienia jakichś małych rzeźb-ale czy coś takiego w ogóle istnieje?Mam nadzieje,że są na forum osoby,które też lubią rysować i wiedzą co by dziewczynę ucieszyło.

Proszę pomóżcie bo chyba oszaleję 29.gif

P.S Prezent chciała bym żeby nie przekroczył 50-70zł
cos_cos
Wiem, że troszkę późno odpisuję, ale może farby do malowania na szkle? Farby do malowania na tkaninach? Jeśli jest twórcza to może lubi też tworzyć niepowtarzalne ubrania icon_wink.gif Może rzeczy do tworzenia biżuterii? Sama miałam przy tym wspaniałą zabawę a i taka własnoręcznie zrobiona biżuteria bardzo raduje:)
Agnieszka AZJ
Kiedy moja Ania miała "fazę plastyczną", która jej niestety przeszła, marzyła o suchych pastelach. To są takie kredko - farby, które się naklada palcami i rozmazuje. Efekty zabezpiecza się specjalnym sprayem (może być też lakier do włosów wink.gif ). Kupuje się to w sklepach dla plastyków -cen nie pamietam, ale chyba się byś zmieściła.

Poza tym z Empikach jest teraz sporo rzeczy do samodzielnego rękodzieła - może tam coś znajdziesz.
domi
To ja mam problem bo musze coś kupić 13-latce, która ma blizej niesprecyzowane zainteresowania icon_rolleyes.gif . Coś ją interesuje ale na chwile, potem się nudzi. Tak od 2 lat nie wiem co jej kupować, czasem załamuję ręce i daję kasę icon_rolleyes.gif .
cos_cos
Domi może zapytaj się jej po prostu co ją w chwili obecnej fascynuje, co jej się podoba, co by chciała dostać. To taki wiek, że człowiek zmienia zainteresowania czasem dosyć często, bo chce w czymś odnaleźć siebie, swoją pasję. Więc nawet jeżeli po 3 miesiącach jej się to znudzi, to przynajmniej spróbowała icon_smile.gif I będzie wiedziała, że to jednak nie to. A może jednak się uda i będzie dalej rozwijać się w danym kierunku:)
Ewcia!
aga,
podobnie jak Agnieszka, od razu pomyslałam o suchych pastelach. Ostatnio moja tesciowa (wyszkolona na UTW) uczy moje córki (15, 9 i 6 lat). Rysunki wychodzą efektowne dzięki łatwości w cieniowaniu i możliwości nakładania warstw (dzieki utrwalaniu po drodze) . Dodatkowo używają specjalnego papieru (grubszy i z fakturą), w różnych kolorach. Taki papier też zbyt tani nie jest icon_sad.gif . wszystko do kupienia w sklepach dla artystów plastyków. Aha, te kredki warto kupic w duzym zestawie, wtedy występują ciekawsze barwy.
Z innych "artystycznych" to mam np. kredki akwarelowe, którymi można rysowac normalnie, na sucho , lub mokrym pędzelkiem rozmyć fragment rysunku. Dla moich dzieci równie atrakcyjne, a mniej brudzące 01.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.