To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ból krzyża przed @

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

h_ania
od paru miesięcy zauważyłam, że przed @ i w jej trakcie odczuwam bóle krzyża. Czy Wy też tak macie??
justapl
tak , ja też tak mam i dodam że ból promieniuje w dół skutkiem czego bardzo bolą mnie biodra i nogi
Martka26
Ja zawsze miałam takie bóle pierwszego dnia miesiączki. W sumie to były moje jedyne dolegliwości związane z okresem.
Suzana
Ja na ogół mam kilka dni przed,kiedyś był jeszcze ból nogi.
Malgood
jeszcze przed ciązą miałam takie bóle w dole krzyża, bolały mnie też uda. A teraz po urodzeniu Wojtka jak ręką odjął. Nic mnie nie boli ani przed ani w trakcie @. I bardzo się ciesze! 29.gif
Kropeczka
heh...2 dni temu wlasnie zdychalam w lozku...po urodzeniu Amelki mam wlasnie takie bole....boli mnie krzyz i odczuwam klujacy, promieniuje bol w posladkach az po tyl ud....tzw. mnie "jaji" 29.gif ...jak przyplynie ostra faza to powala mnie z nog...bol lagodzi pozycja siedzaca a najlepiej lezaca...brrrr.
a Aniol mowil(tzn moja mama).."dziecko zlote po urodzeniu Ci wszytsko przejdzie".......tere tere dudki... 21.gif 04.gif
Potwora
Owszem, mam, po urodzeniu dziecka się zaczęło.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.